Складнощі в роботі присутні завжди, інакше як можна побачити досягнення? – Олена Буркатовська

29 Жовтня 2019

«У нашій країні будь-який бізнес нерідко пов’язаний зі складнощами ведення господарської діяльності. Проблеми з якістю сировини, що поставляється, логістикою, рухомим складом, різкі валютні коливання – це далеко не повний список складних, а часом, навіть кризових ситуацій, з якими має справу не тільки наш бізнес в Україні» – пояснила свою позицію в ексклюзивному інтерв’ю для delo.ua генеральний директор «ОптімусАгро Трейд» Олена Буркатовська.

«Наприклад, нещодавно з’явився термін «малодіяльні станції». Так називаються станції, щоденний вантажообіг яких не перевищує трьох вагонів. І якщо такий термін з’явиться в законодавстві, то наслідки будуть серйозними. Визнання станції малодіяльною тягне за собою додаткові збори з боку залізниці, а також розподіл рухомого складу за залишковим принципом, в результаті чого підприємства, розташовані в безпосередній близькості малодіяльних станцій змушені будуть закриватися або нести суттєві фінансові витрати. Як наслідок велика кількість безробітних. У подібних ситуаціях збираємося і розглядаємо найбільш ефективні шляхи вирішення. Підтримка, професіоналізм і компетенція команди призводить до вирішення часом дуже складних завдань. Останні кілька років ми приділяємо багато уваги розвитку нашого персоналу, проводимо постійні тренінги, навчання, team-building-заходи, що позитивно позначається на результативності командної роботи»- підсумувала директор компанії.

Більш детально про злагоджену роботу команди, реструктуризацію бізнес-моделі та кризис-менеджмент компанії «ОптімусАгро Трейд» читайте за посиланням.