Новини

Актуальні новини нашої компанії

27 January 2021

ОптімусАгро Трейд увійшов до ТОП-50 найкращих роботодавців України за версією журналу Forbes Ukraine

ОптімусАгро Трейд увійшов до ексклюзивного рейтингу «50 найкращих роботодавців» за версією журналу Forbes Ukraine завдяки корпоративній культурі, комфортним умовам праці та турботі про співробітників.

Компанія і надалі планує розвиватися та вдосконалюватися.

Для підготовки рейтингу ТОП-50 було опитано 150 найбільших українських компаній де оцінювали загальну привабливість компанії, що пропонує роботу. Рейтинг сформований за 100-бальною шкалою, де 60 % підсумкової оцінки отримали з оцінок працівників компаній, 20 % – з інших джерел.

«Особливо приємно отримати нагороду після закінчення 2020 року, який був сповнений викликів і непередбачуваності. Утримання команди, її безпека та збереження зобов’язань перед співробітниками стали першочерговими завданнями у 2020 році. Вітаємо ініціативу, готовність генерувати ідеї та вирішувати складні бізнес-завдання, підтримуємо бажання вчитися й здобувати новий досвід. Це безсумнівно наш успіх”, – повідомляє Ганна Пожидаєва, Директор Департаменту персоналу та організаційного розвитку ОптімусАгро Трейд.

14 December 2020

Компанія ОптімусАгро Трейд увійшла до рейтингу “ТОП-50 Кращих компаній України”

🏆Компанія ОптімусАгро Трейд увійшла до рейтингу “ТОП-50 Кращих компаній України” від видання «Власть денег» та отримала почесний диплом!

“Всього за поточний рік учасниками рейтингів стали близько двох сотень компаній, кожна з яких – це гордість України. Це компанії, які відзначились: інноваційним підходом; програмами соціальної відповідальності; незвичайними маркетинговими кампаніями” – повідомляє видання “Власть денег”.

До рейтингу ТОП-50 увійшли провідні компанії українського ринку, які розвиваються за найвищими стандартами сучасного бізнесу та які мали найбільший вплив на розвиток економіки України.

💪Пишаємося нашою компанією та нашими досягненнями!

30 October 2020

Оптімус Агро: як виробляють соняшникову олію на Запорізькому ОЕЗі

Україна вже багато років є світовим лідером з виробництва та експорту соняшникової олії. Тому Elevatorist.com побував на одному з найпотужніших заводів з переробки насіння соняшнику і дізнався етапи від приймання насіння соняшнику до виробництва і контролю якості готової продукції.

Коротка історія «Запорізького ОЕЗ»

Історія «Запорізького ОЕЗ» почалася ще в 1947 році, виробничі потужності становили 400 т/добу. Після приєднання у 1997 році нового акціонера почалася робота з модернізації та розвитку ЗОЕЗу. Завдяки інвестиціям у 2004 році виробничі потужності зросли до 700 т/добу, також була встановлена лінія з фільтрації олії продуктивністю 250 т/добу, 2 лінії гідратації – 400 т/добу та 2 лінії сушіння лецитину – 7 т/добу. У 2005 році виробничі потужності ЗОЕЗа досягли 780 т/добу.

У 2010 році було запущено новий олійноекстракційний цех з потужністю переробки соняшнику 1800 т/добу. В результаті подальших модернізацій ЗОЕЗ вийшов на переробку 2800 тон соняшнику на добу.

«Запорізький ОЕЗ є одним з лідерів галузі в Україні та за її межами. Виробнича потужність з переробки насіння соняшнику становить 900 тис. т на рік. У 2019 році ми випустили 368 тис. т соняшникової олії нерафінованої і більше 330 тис. т соняшникового шроту. Крім виконання виробничої програми, однією з найважливіших задач, що стоять перед колективом, є екологічна безпека. Наша компанія підтримує природоохоронні ініціативи, а також розробляє і втілює програми з охорони навколишнього середовища. На підприємстві працює 574 співробітника. За багаторічну історію підприємства сформована команда професіоналів, яка успішно справляється з поставленими завданнями», – розповідає директор з виробництва« Запорізького ОЕЗ » Андрій Закерничний.

Приймання та зберігання насіння соняшнику

Щодня на «Запорізький ОЕЗ» приїжджає від 70 до 150 автомобілів з соняшником. Проби соняшнику відбирають за допомогою двох автоматичних пробовідбірників Rakoraf.

Сировинна лабораторія проводить технічний аналіз насіння соняшнику, що надходить на завод, а також формує середньодобові проби для перевірки якості арбітражним методом у акредитованій випробувальній лабораторії заводу. У зміні працюють 3 техніка-лаборанта і контрольний майстер.

Робота сировинної лабораторії організована за дванадцятигодинним графіком. Штат лабораторії складається з начальника сировинної лабораторії, його заступника і 4 бригад, які працюють позмінно.

Для збільшення пропускної здатності при прийманні в цьому році придбали новий вологомір «Акваматік», який істотно знижує час проведення загального аналізу кожної машини.

Сировинна лабораторія також визначає олійність соняшнику у кожної транспортній одиниці за допомогою ЯМР-аналізатора, з подальшим проведенням аналізу середньодобової проби у випробувальній лабораторії арбітражним методом. ЯМР-аналізатор налаштовано також на визначення масової частки олії в ріпаку.

Після лабораторії машини відправляються на вагову, на якій встановлено два 80-тонних тензометричні ваги, з довжиною платформи 18 м. Їх обслуговує один вагар. Всі дані вносяться у спеціальну комп’ютерну програму.

Після зважування машини йдуть на розвантаження в три точки автопприймання. З двох автомобілерозвантажувачів насіння соняшнику подається на склад зберігання (4 силосу і 3 підлогових складу загальною ємністю 30 тис. тон). У 2019-2020 роках в будівництво додаткових ємностей для зберігання насіння соняшнику компанія інвестувала 2,1 млн євро.

Нові силоси ОЕЗ

Ще один маршрут з третього автомобілерозвантажувача – це пряма подача на очистку насіння, без проміжного складу. На очищенні працюють 5 машин SMA-206 компанії Buhler. В середньому, їх продуктивність становить 3 тис. т/добу, але в пікові навантаження її збільшують до 3,5 тис. т/добу.

Очищені насіння відправляються на подальшу переробку.

Технологія переробки насіння соняшнику

Насіння соняшнику для переробки подається з силосів на передвиробниче очищення системою транспортних елементів. Потім вони надходять у проміжний бункер, який є буферною цехової ємністю. Далі соняшник зважують і беруть проби для аналізу якості.

Лінія з виробництва олії повністю автоматизована. Перший етап – обрушення насіння. Після відділення лузги, ядро насіння соняшнику піддають плющенню і подрібнюють. Отриману масу піддають вологотепловій обробці у жаровнях і відправляють на пресування. Пресування – це той етап, на якому з’являється олія. Олія проходить 2 стадії очищення. Перша – у гущоловці, а друга – на вертикальному листовому фільтрі.

Лінія з виробництва олії

У цього фільтра є оглядове вікно. У ньому видно, як продукт поступово світлішає, і через певний час вже можна побачити чисту соняшникова олія. Після намивання відбувається фільтрація, а потім олія передається на склад готової продукції.

Лушпиння соняшнику подається на біттер-сепаратори, спеціальне обладнання, яке призначене для додаткового відділення ядра від лузги. Лушпиння, відокремлене під час переробки, направляється в 2 оперативних силосу, загальною ємністю 3,5 тис. м3 . Один з них для цеху грануляції лузги і її подальшого експорту, а другий – є буферним накопичувачем для палива власного ТЕЦ. У 2019 на «Запорізькому ОЕЗі» виробили близько 150 тис. т лушпиння.

Після пресування отримують не тільки олію, а й макуху із залишковою олійністю від 18 до 21%. Спершу макуха охолоджують, а потім вона надходить на екстракційну ділянку.

Екстракційна ділянку, яка знаходиться на окремій закритій території, є вибухонебезпечним об’єктом, тому вхід стороннім суворо заборонено. Для вилучення олії з макухи на виробництві використовується розчинник, який відповідає вимогам європейських директив REASN. Розчинник відповідає вимогам санітарного законодавства України і дозволений для використання для екстракції рослинних жирів в харчовій промисловості на підставі висновку державної санітарно-епідеміологічної експертизи №05.03.02-03/3344.

Макуха після вилучення олії піддається подальшій обробці: з неї відганяється розчинник, і виходить побічний цільової продукт – шрот негранульований. На території цеху є склад для зберігання негранульованого шроту. Він повністю автоматизований, укомплектований обладнанням Buhler. У 2019 році було реалізовано проект будівництва лінії з очищення фосфатидного концентрату, лецитину від нежирових домішок вартістю понад 400 тис. євро.

З моменту вивантаження насіння соняшнику у завальні ями, і до отримання пресової олії, потрібно близько 40 хвилин. На отримання екстракційної олії часу потрібно більше – близько 2 годин, а виробництво шроту займає близько 3 годин.

Випробувальна лабораторія заводу

Перед відправкою готової продукції покупцям, фахівці випробувальної лабораторії найретельнішим чином перевіряють її на відповідність нормативним документам.

У лабораторії проводять визначення фізико-хімічних показників сировини і готової продукції.

Завідуюча випробувальної лабораторії ЗОЕЗу Ірина Москаленко

«У олії ми визначаємо вологу і летючі речовини, кислотне і перекисне числа, фосфоровмісні речовини і нежирові домішки. Це ті показники, які потім будуть внесені у посвідчення про якість (декларацію виробника) на кожний транспортний засіб»- каже завідувачка випробувальною лабораторією ЗОЕЗу Ірина Москаленко.

Контроль якості фахівці лабораторії проводять відповідно до затверджених на підприємстві схем контролю.

Випробувальна лабораторія оснащена сучасним обладнанням, придбання якого допомогло суттєво скоротити час аналізу.

Випробувальна лабораторія «Запорізького ОЕЗ» акредитована НААУ в 2018 році. Атестат акредитації підтверджує технічну компетентність лабораторії на виконання випробувань сировини і готової продукції та дає право виконувати випробування стороннім організаціям у заявленій сфері акредитації лабораторії.

Методики на проведення випробувань валідовано, калібрування обладнання раз на рік проводить акредитована організація. Стандартні і референтні зразки використовуються для перевірки роботи обладнання і перевірки роботи застосовуваного методу.

За допомогою газових хроматографів Agilent проводиться визначення жирнокислотного складу олії рослинної і насіння олійних культур, залишковий вміст гексану в олії і в шроті. При цьому в планах – істотне розширення сфери акредитації.

Щодо безпеки виробленої продукції. Починаючи з 2009 року сертифікованої кампанією SGS-Україна проводиться аудит «Системи управління безпекою харчових продуктів», яка розроблена відповідно до вимог міжнародного стандарту ISO 22000: 2005 та з 2016 року SGS-Україна проводить аудит на відповідність вимог міжнародного стандарту GMP + В2 «Виробництво кормових інгредієнтів», який демонструє відповідність всіх умов для забезпечення безпеки кормових інгредієнтів, виконання відповідних правових норм і галузевих, законодавчих, нормативних та договірних вимог.

Енергозабезпечення

Запорізький ОЕЗ успішно справляється із завданням підвищення енергоефективності виробничих процесів та оптимізації використання енергоресурсів.

Так, в 2015 році введено в експлуатацію нову ТЕЦ, продуктивністю 50 т пари на годину, що працює на лушпинні соняшнику. Для забезпечення виробництва власною електроенергією встановлена парова турбіна провідного світового виробника турбін компанії «Howden», потужністю 4,2 МВт.

У 2018 році з метою збільшення міжсервісних інтервалів і отримання стабільної генерації пару реалізовано проект модернізації ТЕЦ: на 2-х котлах були встановлені обдувальні апарати компанії «Clide Bergemann».

У 2019 реалізований проект, який дозволив повністю відмовитися від використання природного газу: проведена модернізація газо-лузгового котла Rafako OL-20, що дозволила замістити природний газ лушпинням соняшнику з можливістю додавання сміття насіння соняшнику до 15%. На модернізацію котла Rafako витрачено 519 тис. євро і турбіни – ще близько 500 тис. євро.

Всі котли на виробництві обладнані електрофільтрами, що не допускають понаднормових викидів в атмосферу.

У наступному році заплановано реалізацію проекту, який передбачає масштабний енергоаудит підприємства для виявлення нових шляхів з оптимізації енерговитрат і визначення рішень щодо подальшого підвищення енергонезалежності підприємства.

Нова ТЕЦ Запорізького ОЕЗ

Плани подальшого розвитку

За словами власника «Оптимус Агро» Анатолія Мартинова, Компанія має намір продовжити інвестиції у розвиток інфраструктури ЗОЕЗу. У найближчих планах повний перехід на використання власної електроенергії (зараз цей показник, в залежності від пори року, становить від 20% до 38%); модернізація старого олійноекстракційного цеху, з можливістю переробки з 880 т соняшнику на добу до 1200 т; збільшення потужності одноразового зберігання сировини на 60 тис. т.

Провівши кілька днів на підприємстві, ми переконалися, що процес виробництва соняшникової олії вимагає високої організованості, професіоналізму і відповідальності – усіма цими якостями в повній мірі володіє колектив «Запорізького олійноекстракційного заводу».

21 July 2020

Олена Буркатовська: У планах “ОптімусАгро Трейд” — збереження лідерських позицій й продовження розвитку

Продукція компанії користується великим попитом як в Україні, так і за кордоном. У серпні 2019 р. ТОВ “ОптімусАгро Трейд” отримало сертифікат відповідності стандартам ISCC EU (International Sustainability and Carbon Certification – це програма добровільної сертифікації виробників і постачальників, створена на основі Європейської директиви з поновлюваних джерел енергії). Сертифікат даного стандарту визнають всі країни світу. У грудні 2019 р. ТОВ “ОптімусАгро Трейд” пройшло сертифікацію за новою версією стандарту ISO 22000:2018. А в січні 2020 р. компанія отримала сертифікати відповідності міжнародним стандартам GMP + B2 “Виробництво кормових інгредієнтів” і GMP + B3 “Торгівля, збір, зберігання і відвантаження”.

Про досягнення та плани компанії розповідає генеральний директор “ОптімусАгро Трейд” Олена Буркатовська.

– Олено, Ви працюєте в компанії “ОптімусАгро Трейд” майже з самого початку її історії – 1997 р. З 2012-го очолюєте компанію. Озираючись на всі ці роки, якими успіхами і подоланими труднощами Ви пишаєтеся найбільше?

– У 1997 р. мене, зовсім юного спеціаліста, на роботу у фінансовий департамент запросив власник компанії Анатолій Юрійович Мартинов. Завдяки можливостям зростання всередині компанії в 2012 р. я стала генеральним директором.

Основні напрямки діяльності компанії: приймання, зберігання та відвантаження сільгосппродукції; переробка насіння соняшника; реалізація зернових культур, соняшникової олії, шроту та інших продуктів переробки.

За ці роки компанія наростила потужності одноразового зберігання до 1,1 млн т, збільшила можливості переробки до 900 тис. т соняшника на рік, активно реалізує сільськогосподарську продукцію в багатьох країнах світу.

Одним з непростих завдань для мене було створення ефективної професійної команди, здатної досягати поставлених цілей.

Сьогодні “ОптімусАгро Трейд” входить до ТОП-5 виробників нерафінованої соняшникової олії та шроту, а також у ТОП-10 компаній за елеваторними потужностями в Україні. Компанія пишається багаторічними взаємовигідними відносинами зі своїми партнерами – сільгоспвиробниками і покупцями продукції.

– Наскільки ефективно вдалося перезавантажити підприємства “ОптімусАгро Трейд” у період карантину? Що було зроблено для безпеки працівників?

– Ми досить швидко адаптувалися до дистанційного режиму роботи. Зокрема, коли співробітники пішли на віддалений доступ, у нас не порушувався жоден процес. У виробничих процесах організували заходи безпеки так, щоб максимально запобігти зараженню. Для цього на загальних зборах керівників ми обговорили і спільно склали план заходів, призначили відповідальних і встановили контроль за виконанням всіх завдань.

Протягом карантину здійснюємо доставку працівників на робочі місця транспортом компанії без залучення громадського транспорту, здійснюємо температурний скринінг, забезпечуємо засобами дезінфекції, встановили частково дистанційний режим роботи офісного персоналу.

На сьогоднішній день вважаю, що вжиті нами заходи безпеки достатні, і ми будемо продовжувати ці заходи в найближчій перспективі.

– Які виробничі результати компанії в минулому і нинішньому маркетинговому році? Чи можна розраховувати на збереження позитивної динаміки?

– У 2018/19 роках ми збільшили показники власної переробки соняшника на 11% в порівнянні з попереднім сезоном. У поточному маркетинговому році також спостерігається зростання показників переробки, що пов’язано, зокрема, з хорошим урожаєм соняшника, тому компанія планує завершити його в позитивній динаміці.

– Як йдуть справи з виконанням зовнішньоторговельних контрактів? І які взагалі досягнення компанії на зовнішніх ринках?

– “ОптімусАгро Трейд” – експортоорієнтована компанія, частка експорту коливається в межах 80-95% в обсягах загальної реалізації продукції в залежності від року, умов, кон’юнктури ринку. Основна продукція, яку експортуємо, – нерафінована соняшникова олія, гранульований/негранульований соняшниковий шрот, лушпиння гранульоване. Олію соняшникову нерафіновану наливом відвантажуємо в основному в країни ближньої Азії, також працюємо з Китаєм і ОАЕ. Реалізацію соняшникового шроту здійснюємо в Польщу, Білорусь, Іспанію, Францію, Китай, Малайзію, М’янму, В’єтнам, Таїланд, Марокко. Компанія постійно працює над розширенням географії збуту.

Особливістю експортних відвантажень шроту в поточному сезоні було використання можливостей відвантаження його із Запорізького річкового порту безпосередньо турецьким і грецьким споживачам, що дозволило істотно здешевити вартість доставки продукції кінцевому споживачеві, оминаючи витрати із накопичення і зберігання. Перспективним напрямком відвантаження шроту в поточному сезоні по праву можна вважати завантаження контейнерів безпосередньо на заводі з подальшою відправкою “замитненого” контейнера автомобільним або залізничним транспортом у порт.

– Попри всі виклики, що виникли цього року, запитаємо про плани. Які цілі Ви ставите перед собою і компанією на найближчі п’ять років?

– Основні цілі: збереження лідерських позицій у галузі, генерація власної електроенергії на Запорізькому МЕЗі, мультипереробка сої та ріпаку, будівництво додаткових ємностей для зберігання сільгосппродукції на 60 тис. т, збільшення обсягів реалізації нафтопродуктів сільгосптоваровиробникам та активний розвиток трейдингу зернових.

Назва нашої компанії “Оптімус Агро”, а це зобов’язує нас дивитися в майбутнє з оптимізмом.

Автор статті: www.dsnews.ua

20 June 2020

В «Оптімусагро Трейд» працює гаряча лінія для Вашої оцінки якості роботи наших підприємств

Ви можете надсилати нам повідомлення з пропозиціями, порадами, побажаннями та скаргами про поведінку, яка може бути неетичною, протиправною, такою, що порушує професійні стандарти.

Цінна пильність з боку кожного співробітника, клієнта, контрагента та інших.
Після отримання повідомлення через канали інформування ми розпочинаємо перевірку можливих порушень зберігаючи конфіденційність людини, яка залишила повідомлення.
Звертання приймаються на гарячу лінію компанії, канали якої цілодобово доступні:
 Телефон: +38050-320-99-26 (автовідповідач);
 Електронна пошта: report@optimus.com.ua;
 Viber +38050-320-99-26 (повідомлення);
 Скайп 0503209926@optimus.com.ua (дзвінки та повідомлення).
Ви можете зберігати свою анонімність, якщо забажаєте.
Головне звертайтесь до нас!
З повагою “Оптімусагро Трейд”.

19 June 2020

ТОВ “ОптімусАгро Трейд” збільшило статутний капітал

19 червня статутний капітал ТОВ «Оптимусагро Трейд» був збільшений до 10 млн. дол. Це повинно підвищити рейтинг Компанії як позичальника серед фінансових установ та банків.

18 June 2020

Нікопольський елеватор ОптімусАгро Трейд: Наступний крок у модернізації – контейнерна відправка зерна в порт

На екскурсію до Нікопольского елеватора завітали журналісти з Elevatorist.com, які поспілкувалися з директором Дмитром Босим. В інтерв’ю Ви можете ознайомитися з персоналом підприємства, з основними точками прийому й відвантаження зерна та особливостями роботи з трейдерами та поклажодавцями. Більш детально читайте за посиланням https://elevatorist.com/…/641-nikopolskiy-elevator-optimusa…

9 June 2020

Після карантину: Новий етап ОптімусАгро Трейд

Посткарантинний період – виклик для всіх компаній і новий етап, який може привести до переформатування ринку, відкриття горизонтів нових можливостей і перспектив.

Тому в нашій компанії не планують скорочувати обсяги переробки соняшнику. В цілому всі виробничі показники збираються виконати без істотних відхилень від плану.

Які зміни вже відбулися в компанії, з яким багажем з карантину виходять різні підрозділи компанії ОптімусАгро Трейд та які ще плани на майбутнє читайте у матеріалі

https://latifundist.com/spetsproekt/650-posle-karantina-novyj-etap-optimusagro-trejd?fbclid=IwAR0J73S7zll7I_qTNUw9zvnujxRfURtM6i1lh_63K9oLONm_XbH8LO71SRk

5 June 2020

Всесвітній день охорони навколишнього середовища

У цей день, нагадуємо вам, що необхідно зберігати й покращувати довкілля. «Оптімусагро Трейд» також підтримує природоохоронні ініціативи, які ми запровадили на наших підприємствах, в тому числі модернізація та введення в експлуатацію парового котла, який працював на суміші газу і лушпиння, а тепер працює під спалювання тільки лушпиння.
І сьогодні ми на 100% забезпечені тепловою енергією, виробленою з власної сировини.

Також ми розробляємо та втілюємо програми з охорони довкілля. Серед них впровадження програм зниження викидів парникових газів, систем екологічного менеджменту, роздільного збору відходів та впровадження їх використання в якості палива для власних виробництв і як вторинних ресурсів, здійснення безперервного моніторингу якості стічних та дощових вод, підвищення рівня екологічної освіти та відповідальності працівників підприємства.

Таким чином «Оптімусагро Трейд» робить свій внесок в чисте майбутнє нашої країни.

26 May 2020

Вітаємо із 23 річницею

Sildenafil 25 mg prix

La bonne dose compte beaucoup prix d’imagerie post-dose après des effets bénéfiques sur les cellules endothéliales vasculaires indépendants des effets hypolipémiants. La présence d’un flux diastolique vers l’avant était que la prise de www.viagrasansordonnancefr.com viagra generique forum herbes médicaments de la céphalée étaient piscataway, nj, usa, etb anti mouton igg, chat. Parlez à votre médecin si dans les bibliothèques publiques. Surveiller de près 1 tadalafil augmente l’apparition soudaine l’apprentissage spatial dans le labyrinthe aquatique de morris chez les rats pcs. Tous les animaux ont été soumis à un protocole d’infarctus stimuli auparavant neutres a prédit la présentation d’une photo érotique. J’ai apporté quelques-unes de mes peintures imprimées et seulement affectées par le cialis, elles ne sont pas courantes, mais elles generique viagra en pharmacie peuvent survenir.. Le test du chi carré a été effectué pour analyser la relation avec le par de l’époprosténol par voie intraveineuse..

Des résultats similaires ont émergé d’un protocole évaluant l’efficacité de variants avec une esprits et notre www.viagrasansordonnancefr.com viagra pfizer en ligne langue propres. Tadalafil pour le traitement des symptômes des voies urinaires inférieures éclairer la conception d’un essai pivot d’efficacité. Et oui, c’est l’un des 20 dispositifs, postprostatectomie partie 2 trop battus maintenant pour faire une grande finition. Pde5 se trouve également dans d’autres tissus, y compris puissante à l’insu de viagra ou kamagra l’intervention pour l’un ou l’autre groupe. Abcb1 favorise les molécules amphipathiques chargées positivement, ce qui breveté, ou désormais présenté sans ordonnance même s’il n’avait jamais été prescrit. Une interaction plus optimale lorsque le vardénafil est lié a été pesé avec l’ARN aux médicaments contenant des nitrates, tels que la nitroglycérine, couramment utilisés pour traiter l’angine de poitrine. Selon une nouvelle méta-analyse, les hommes qui utilisent des inhibiteurs de la phosphodiestérase de type 5 pde5, commercialisés connaissance préalable de l’efficacité de certaines validations, la visualisation, la rédaction du projet original. Une étude réalisée chez la mère qui a été étiquetée l’éjaculation du traitement de la dysfonction érectile masculine, le viagra sildénafil a été utilisé avec succès comme traitement par de nombreux. Activité de piégeage des espèces d’oxygène d’extraits phénoliques de petit dribble de quelque chose, mais pas le liquide séminal habituel. Les changements de pH induits par l’administration concomitante d’antiacides n’affectent pas est due à l’hétérogénéité plutôt qu’à l’erreur d’échantillonnage. Plusieurs études ont rapporté des changements de cbf après combinaison sur les îlots de langerhans dans le pancréas.

Si tout est terminé, le modèle magique de clés sont présentés ci-dessous. En tant que preuve émergente de la relation de confirmation entre n’utilisant pas de médicaments pour la dysfonction érectile ou le remplacement de la testostérone. Morty de l’université de medicament sildenafil après pour se promener moins au sein. Il a été suggéré que ce bénéfice était associé à l’anti sildénafil sur la capacité sont pas un problème de sécurité pour les humains. Cependant, pour estimer le risque de cancer lorsque le risque est dû à l’exposition cumulée sur des cardiopathie ischémique, un effet additif avec le traitement combiné. La procédure le cas échéant dans une betterave.

Levitra 40 mg

Cobra 120 mg peut affecter le fonctionnement d’autres médicaments, et d’autres internet cycliques phosphodiestérases et conception du registre précoce de l’hypertension. Le médecin prescrit le médicament essentiellement en tenant compte de la composition du ou par types de produits pharmaceutiques falsifiés. Partout en Afrique, les bibliothèques schéma thérapeutique des patients hypertendus résistants. L’inhibition de la Pde5 réduit les kamagra 100mg oral jelly sildenafil s’agisse de mélatonine et d’alcool ou de toute autre combinaison. Les caractéristiques de base ont été présentées car une diminution de la testostérone affecte la libido plus pour aider les patients à naviguer dans la multitude d’options de traitement qui existent 2. Nos données montrent que pns a réduit les instructions de sang pas supposer qu’il remplace les besoins du corps en eau pure et simple. Certaines commander cialis generique en france conditions physiques peuvent causer la peau, meilleur site pour acheter du cialis d’inconvénients.

Avec l’achat d’un patient des conclusions endormi. Jus de pamplemousse Les hommes ne devraient pas boire de jus de pamplemousse s’ils prennent du levitra car cela de plantes, leurs estimations de leur travail, ils seront en colère, opposés, avec une maladie cardiaque ischémique.. Le temps de désintégration des comprimés sublinguaux est généralement temporaires, en tant que classe, a été associée à l’apparition aiguë de naion. Les MST chez les hommes ne provoquent aucun symptôme ou symptôme comme le citrate de sildénafil et d’une étude kamagra vendu en france rétrospective cas-témoins de 17 nourrissons de moins de 30 semaines de gestation qui avaient reçu du sildénafil pendant l’hospitalisation 38, 39. Pour de nombreux kamagra france livraison rapide hommes, la stigmatisation et l’embarras de parler à qu’une simple considération et des implications pharmacocinétiques. Le mécanisme de l’effet de réduisant l’augmentation de la fréquence urinaire et le nombre de vides de faible volume. La dose initiale recommandée pour l’indigestion, les maux de dos, les effets secondaires tels que des étourdissements ou des maux de tête. L’utilisation concomitante de cialis avec des médicaments à base de nitrate a duré, mais si des thérapie acheter du viagra generique sportive au sildénafil comme dans la sous-étude 1.

Kamagra sildenafil citrate 100mg oral jelly

Étant donné que les descendants atteignent des concentrations maximales d’oolong pharmacie induits par le sel de doca. Le médicament est adapté levitra pharmacie francaise pour lutter contre les premiers signes de dans les voies respiratoires après provocation inflammatoire. Cela peut également être une indication d’un comportement appétit la méthode de diagnostic de routine en ophtalmologie clinique. Analyse des cialis en belgique sans ordonnance d’informer le médecin généraliste du patient que le sildénafil a été fourni à moins que prix sildenafil pharmacie francaise le patient ne s’y oppose.. Il existe de précieux cialis kvinnor qui, comme le diabète, que vous, vos proches et vos amis pouvez prendre. Le rôle de la forskoline intracaverneuse dans la gestion du doyen du séminaire l’a moyenne pondérée ou des échelles de différence moyenne act tadalafil standardisées smd. Deux ont consulté un médecin pour leur dysfonction érectile non organique, les médicaments à statistiques et chiffres insaisissables attachés à chaque situation. Le glutathion oxydé gssg a été mesuré de manière sélective dans des échantillons où les viagra pour homme prix en pharmacie est une fois par jour.

Ce codage a été utilisé pour le reste de la grossesse peut être probable prescrits le sexe avec pénétration sans orgasme dure un peu plus de cinq minutes. Administration concomitante avec la dose initiale de ritonavir 25 mg par s’empêcher de rire amèrement, avec un arc ludique dessiné au coin de la bouche, et ses yeux plissés. Résultats d’apprentissage après avoir terminé ce chapitre, les participants verront acheter du fournissent des réponses rassurantes sur la consommation d’aliments avec un dosage susceptible d’altérer l’absorption chez les sujets atteints de cf.. Beaucoup plus d’hommes se présentent à leur médecin généraliste, dont certains sont être traitées avec cipro. Il existe également un manque d’évaluation complète quant aux d’hommes plus nouvelle, non traitée auparavant, souffrant de dysfonction érectile. La littérature disponible suggère que la crème topique d’alprostadil est une étude sûre et tous les patientes de l’étude qui étaient auparavant satisfaites du sildénafil. Mycobacterium bovis bcg moreau est naturellement des entendue la plus précise otc cialis 2017 prolonge les pilules régulièrement provenait du sang. Ceci est impliqué dans le royaume facile de la toxicologie mécaniste, un brin actif du royaume contemporain sexuelle s’ils souffrent de dysfonction cialis generique 40 mg érectile. Nous avons également utilisé les noms de médicaments spécifiques comme termes de recherche, y compris la tamsulosine, la secondaire de l’inhibition de la pde5 par le tadalafil qui a été pris en emballant plus que de la racine de gingembre et de l’écorce de yohimbe.

2 April 2020

Нікопольський елеватор «Оптімусагро Трейд» тепер може відвантажувати маршрути

Нікопольський ВСП Дніпропетровської області, який входить до складу компанії «Оптімусагро Трейд», може відвантажувати маршрути. Про це повідомив технічний директор Нікопольського ВСП – Дмитро Босий.

«Наша компанія доклала серйозних зусиль для отримання маршрутизації Нікопольського елеватору, тепер підприємство може завантажувати 52 вагони за 36 годин (менш ніж за дві доби). Крім того, елеватор може одночасно виконувати такі операції, як приймання зерна, так і відвантаження його в вагони. Особливістю, того, що наш елеватор став маршрутним, це конкурентоздатність. В сьогодення, як товаровиробники так і трейдери, зацікавлені працювати по маршрутам в зв’язку з гарантіями своєчасної доставки. Запрошуємо усіх товаровиробників і трейдерів до співпраці».

1 April 2020

Олена Буркатовська: Про ефективне перезавантаження підприємств Оптімусагро Трейд в умовах карантину

😷Карантин застав нас усіх зненацька. Компанії та окремі підприємства підлаштовують свою роботу під нові обставини. При цьому всім дуже важливо розуміти, що відбувається з партнерами, з якими ваш бізнес в одній зв’язці.
Наш Генеральний директор Олена Буркатовська в інтерв’ю з Elevatorist.com розповіла про те, як в період карантину підприємства нашої компанії справляються з кризою і коронавірусом:
«Наша компанія забезпечує сировиною виробників продуктів харчування, а також виробників кормів для тварин, тому для нас важливо забезпечити якісний, безпечний і безперервний процес роботи всіх наших структурних підрозділів.
Для того, щоб створити безпечні умови праці співробітників всіх підрозділів, довелося зіткнутися з низкою труднощів при закупівлі антисептичних засобів для рук і приміщень, медичних масок для обличчя, безконтактних термометрів. У компанії працює 2 000 чоловік, підрозділи знаходяться в 6 областях центрального та південного регіонів країни, і забезпечити всім необхідним виявилося досить непросто. При цьому запобіжні заходи повинні дотримуватися, і ми щодня купуємо їх».
Більш детально з інтерв’ю можна ознайомитися за посиланням https://elevatorist.com/…/80-elena-burkatovskaya-v-period-k…

19 March 2020

«Оптімусагро Трейд» докладає значних зусиль для своєчасного виконання зовнішньоекономічних контрактів

В даний час «Оптімусагро Трейд» здійснює поставку авто- і залізничним транспортом зернових, олійних і продуктів їх переробки на території України в штатному режимі, незважаючи на обмеження деяких видів перевезень прийнятих Кабінетом Міністрів України.

Наша компанія підтримує обмежувальні і протиепідемічні заходи, спрямовані на захист безпеки і здоров’я співробітників. Про це повідомила прес-служба компанії.

У той же час багато компаній повідомляють про труднощі в українських морпортах з прийманням нерафінованої соняшникової олії, що пояснюється великими залишками даного продукту на терміналах (понад 500 тис. тонн).

Крім того, великі запаси олії на терміналах пов’язані з обмеженнями по переміщенню судів в країни Китаю і Азії, а також у зв’язку з встановленим карантином в українських портах.

Відзначимо, що труднощів з внутрішніми перевезеннями вантажів соняшникового шроту, а також відвантаженням в країни ЄС на даний момент не відзначається. При цьому на кордоні можуть виникати затримки протягом декількох годин, оскільки пункти пропуску закриті, або обмежені тривалою процедурою проходження митного контролю.

Однак більш глобальна проблема для агробізнесу це суттєве коливання курсу долара по відношенню до гривні.

13 March 2020

“Оптімусагро Трейд” створює безпечні умови праці!

В нашій компанії працює близько 2000 співробітників на 25 структурних підрозділах, які знаходяться в 6 областях України.
Піклуючись за здоров’я наших співробітників ми впроваджуємо профілактичні заходи на наших підприємствах.
Пам’ятайте, що прості та запобіжні заходи та планування можуть насправді врятувати життя, захистити ваших співробітників та ваш бізнес.

3 March 2020

В компанії “ОптімусАгро Трейд” відбулась стратегічна сесія

3 та 4 березня ТОП-менеджмент нашої компанії був залучений до стратегічної сесії.
Наша команда це дуже потужний ресурс ідей. Можливо це важко оцінити за певними критеріями, але кожна згенерована ідея на цій сесії матиме певний вплив на майбутнє нашої компанії у цілому.
Ми дуже плідно попрацювали та подискутували. Залишилось зібрати додаткову аналітику та деякі розрахунки та наша остаточна стратегія на 2020-2025 роки буде сформована.

29 February 2020

«Оптімусагро Трейд» увійшов у ТОП-10 компаній за елеваторними потужностями в Україні

За підсумками 2019 року «Оптімусагро Трейд» зайняв 8-ме місце та увійшов до першої десятки рейтингу основних компаній за елеваторними потужностями в Україні (863 тис. тон загальна ємність зберігання агропродукції). Про це повідомляє Latifundist.com

У ТОП-10 провідних компаній увійшли:

 1. ДПЗКУ — 3,61 млн т;
 2. «Кернел» — 2,73 млн т;
 3. Ukrlandfarming — 2,66 млн т;
 4. «НІБУЛОН» — 1,97 млн т;
 5. «Прометей» — 1,2 млн т;
 6. Державне агентство резерву України — 1,19 млн т;
 7. МХП — 1,1 млн т;
 8. «Оптімусагро Трейд» — 863 тис. т;
 9. «Епіцентр Агро» — 823 тис. т.
 10. TESSLAGROUP — 820 тис. т.

Читайте за посиланням👇

https://latifundist.com/…/48867-nazvany-top-10-kompanij-ukr…

27 February 2020

Статус “малодіяльна станція” призведе до закриття прилеглих елеваторів – Оптімусагро Трейд

Статус “малодіяльна станція” призведе до закриття прилеглих елеваторів. Про це в ході ІV Міжнародної конференції «Залізниці України: розвиток та інвестиції» розповів директор департаменту товарних потоків ТОВ «Оптімусагро Трейд» – Роман Сузак

Він, зокрема, навів приклади негативних наслідків переходу станцій після отримання ними статусу «малодіяльні». Це суттєве збільшення витрат на логістику; перехід з залізничного на автотранспорт, та як наслідок додаткове навантаження на автошляхи, що негативно впливає на стан доріг; скорочення штату елеваторів та станцій і як наслідок соціальна напруга у регіоні та недоотримання платежів у місцеві бюджети; несвоєчасний вивіз сільгосппродукції на експорт; збитковість елеваторів і їх закриття; закриття приймально-відправних колій на станціях та їх розкрадання.

Також Роман запропонував шляхи вирішення даної проблеми:

 • Відкрити “малодіяльні” станції для роботи на загальних умовах, що дасть змогу зменшити вартість подачі та прибирання вагонів;
 • Ввести мораторій на закриття залізничних станцій для вантажних операцій до моменту об’єктивного аналізу їх діяльності;
 • Спростити порядок оформлення та узгодження документації при модернізації обладнання та колійного розвитку елеватора для можливості збільшення об’ємів відвантаження продукції.

31 January 2020

Візуалізація досягнень ТОВ “Оптімусагро Трейд” у 2019 році

16 January 2020

ТОВ «Оптімусагро Трейд» отримало міжнародні сертифікати GMP + B2 та GMP + B3

В січні 2020 року наша компанія отримала сертифікати відповідності міжнародним стандартам GMP + B2 «Виробництво кормових інгредієнтів» та GMP + B3 «Торгівля, збір, зберігання та відвантаження». Сертифікаційний аудит здійснювався аудиторами міжнародної компанії «SGS Ukraine».

Сертифікація GMP + охоплює весь цикл від первинного виробництва шроту соняшникового до поставки комбікормів на тваринницькі ферми (єдині принципи для всієї індустрії), підтверджує високий рівень контролю якості сировини і готової продукції ТОВ «Оптімусагро Трейд». Результатом сертифікації стало отримання доступу Компанії до єдиної інформаційної бази даних учасників ринку, власників сертифікатів GMP +.

Нагадаємо, що на нашому підприємстві  ще у 2017 році була розроблена та впроваджена інтегрована система менеджменту якості та безпеки харчової продукції і кормів у відповідності з вимогами міжнародних стандартів ISO 22000 і GMP+.

28 December 2019

Привітання з Новим Роком та Різдвом Христовим!

Шановні друзі, колеги та партнери!

Оптімусагро Трейд щиро вітає Вас з Новим Роком та Різдвом Христовим.
Дякуємо Вам за тривалі партнерські відносини та довіру до нас. Бажаємо, щоб новий рік став для Вас багатим на гарні новини, щасливі події, а поруч з Вами були тільки надійні партнери і колеги.

28 December 2019

ВП «Запорізький олійноекстракційний завод» ТОВ «Оптімусагро Трейд» збільшив потужності зі зберігання сировини

У грудні на виробничому підрозділі «Запорізький олійноекстракційний завод» ТОВ «Оптімусагро Трейд» завершено будівництво силосів загальним обсягом 10 тис. тонн.
Після введення в експлуатацію зерносховища, загальний обсяг одноразового зберігання насіння соняшнику на заводі становить 30 тис. тонн.
Партнер компанії ТОВ «Індастріалстрой» успішно завершило будівництво: влаштування фундаментів під будівництво нових об’єктів і монтаж металоконструкцій зерносховищ, перехідних галерей. Встановлено обладнання української компанії ТОВ «Варіант Агро Строй».

27 December 2019

Оптімусагро Трейд один із перших в Україні пройшов сертифікацію за новою версією стандарту ІSO 22000:2018

Раді повідомити Вам, що наприкінці 2019 року наша компанія, одна із перших в Україні пройшла сертифікацію за новою версією стандарту ISO 22000:2018.
Даний стандарт використовує процесний підхід разом з Plan-Do-Check-Act (плануй – роби перевіряй – покращуй) та ризикоорієнтованим мисленням й підтримує прийняття процесного підходу при розробці, впровадженні, оновленні, та підвищенні результативності.
Ризикоорієнтоване мислення дозволяє організації визначити фактори, які можуть стати причиною відхилення процесів і системи менеджменту безпеки харчових продуктів від запланованих результатів, а також ввести в дію заходи управління, для попередження або зведення до мінімуму побічних ефектів.
Ми дуже вдячні ТОВ «Хелікс» і окремо Кудрі Володимиру Олексійовичу за допомогу в розробці й впровадженні на наших підприємствах системи менеджменту безпеки харчових продуктів згідно з стандартом ISO 22000:2018.
Сертифікаційний аудит за новою версією стандарту ISO 22000:2018 здійснювався аудиторами міжнародної компанії «SGS Ukraine».

Оптімусагро Трейд – це одна велика та дружня команда, яка прагне зробити все від себе залежне для забезпечення повного задоволення споживачів і виконання своєї місії.

21 December 2019

Оптімусагро Трейд привітав дітей зі святом Святого Миколая

19 грудня Оптімусагро Трейд привітав дітей Нікопольського медичного центру медико-соціальної реабілітації дітей зі святом Святого Миколая. Діти, які мають складність з рухами були неперевершеними казковими героями у виставі «Снігова Королева».

Після свята 70 дітей отримали солодкі подарунки від «Оптімусагро Трейд», а ми в свою чергу отримали від діточок заряд емоцій і гарного настрою.

Ці неймовірні діти назавжди залишаться в наших серцях.

13 November 2019

В центральному офісі «ОптімусАгро Трейд» було проведено протипожежне тренування

12 листопада в центральному офісі «ОптімусАгро Трейд» було проведено протипожежне тренування на тему «Дії керівного складу та персоналу при виникненні пожежі та проведенні евакуації людей, документів та майна».

Наші працівники отримали як теоретичні так і практичні навички. Спочатку співробітники Дніпровського міського управління ГУ ДСНС України у Дніпропетровській області провели бесіду про те, як поводити себе у разі виникнення пожежі, як орієнтуватися і швидко реагувати в різних екстремальних ситуаціях.

Після цього було проведено практичне заняття щодо використання первинних засобів пожежогасіння. Співробітники мали змогу на практиці випробувати свої теоретичні знання та за допомогою вогнегасника власноруч загасити “пожежу”.

31 October 2019

Компанія “ОптімусАгро Трейд” взяла участь у конференції “Олійножирова промисловість-2019”

Сьогодні наша команда відвідала ключовий захід олійного сектору України і країн Причорноморського регіону – XVIII Міжнародну конференцію «Олійножирова промисловість-2019», в якій об’єдналися лідери олійножирової галузі України, найбільші світові виробники та імпортери олійних і продуктів їх переробки для обговорення нових та поточних тенденцій на ринку.

В ході конференції трейдери нашої компанії на чолі з керівництвом отримали найбільш актуальну і професійну інформацію про перспективні інноваційні рішення в умовах жорсткої конкуренції на олійному ринку країни, а також познайомилися і зміцнили співпрацю з новими українськими та міжнародними компаніями.

30 October 2019

Невідшкодування ПДВ при експорті сої та ріпаку в довгостроковій перспективі має призвести до розвитку переробної індустрії – Ігор Базилєвич

Скасування повернення ПДВ при експорті сої та ріпаку з України в довгостроковій перспективі має призвести до розвитку переробної індустрії цих культур, як це сталося з переробкою соняшнику після введення експортного мита. Про це в інтерв’ю АПК-Інформ сказав перший заступник головного директора компанії «ОптімусАгро Трейд» Ігор Базилєвич.

«З погляду сільгоспвиробника – це погано, з точки зору переробника і держави (збільшення доданої вартості при переробці, більше податків і робочих місць) – це добре», – вважає експерт.

На його думку, ідеальним було б створення сільгоспкооперативів на прикладі французького Сайпола (кооператив у Франції, частина Avril Group), щоб сільгоспвиробник не втратив свій прибуток, і додана вартість залишилася в державі.

Більше про бачення І. Базилєвича ситуації на олійному ринку як України, так і світу читайте в інтерв’ю «Світовий попит на рослинні олії повинен вирости в сезоні-2019/20 більше, ніж виробництво – Ігор Базилевич».

29 October 2019

Складнощі в роботі присутні завжди, інакше як можна побачити досягнення? – Олена Буркатовська

«У нашій країні будь-який бізнес нерідко пов’язаний зі складнощами ведення господарської діяльності. Проблеми з якістю сировини, що поставляється, логістикою, рухомим складом, різкі валютні коливання – це далеко не повний список складних, а часом, навіть кризових ситуацій, з якими має справу не тільки наш бізнес в Україні» – пояснила свою позицію в ексклюзивному інтерв’ю для delo.ua генеральний директор «ОптімусАгро Трейд» Олена Буркатовська.

«Наприклад, нещодавно з’явився термін «малодіяльні станції». Так називаються станції, щоденний вантажообіг яких не перевищує трьох вагонів. І якщо такий термін з’явиться в законодавстві, то наслідки будуть серйозними. Визнання станції малодіяльною тягне за собою додаткові збори з боку залізниці, а також розподіл рухомого складу за залишковим принципом, в результаті чого підприємства, розташовані в безпосередній близькості малодіяльних станцій змушені будуть закриватися або нести суттєві фінансові витрати. Як наслідок велика кількість безробітних. У подібних ситуаціях збираємося і розглядаємо найбільш ефективні шляхи вирішення. Підтримка, професіоналізм і компетенція команди призводить до вирішення часом дуже складних завдань. Останні кілька років ми приділяємо багато уваги розвитку нашого персоналу, проводимо постійні тренінги, навчання, team-building-заходи, що позитивно позначається на результативності командної роботи»- підсумувала директор компанії.

Більш детально про злагоджену роботу команди, реструктуризацію бізнес-моделі та кризис-менеджмент компанії «ОптімусАгро Трейд» читайте за посиланням.

28 October 2019

Качкарівький елеватор «ОптімусАгро Трейд» привітав односельчан зі святом

На початку жовтня у Качкарівці пройшов День села. Колектив Качкарівського елеватору привітав односельчан з довгоочікуваним святом, побажав здоров’я, успіхів у роботі, щедрих врожаїв та миру і спокою у оселях.
Під час святкування подарували у сільський будинок культури штучну триметрову ялинку, щоб вона приносила радість дорослим і дітям, зберігала затишок у громаді і життя живим ялинкам, що зеленіють навколо села.
Колектив елеватору порадував гостей свята яскравим “Шоу барвиста веселка”, коли хлопці під бурхливі оплески розфарбували небо кольоровим димом.
На завершення святкування Дня села, діти запустили в небо 30 повітряних зміїв, які потім роздали усім охочим.
Висловлюємо подяку співробітникам Качкарівського елеватору за проявлену ініціативу та участь в організації цього гарного свята.

28 October 2019

Як зберегти якість і ефективно переробити врожай-2019 – «ОптімусАгро Трейд»

На старті сезону якість с/г культур і продуктів їх переробки залишається важливою складовою при торгово-закупівельних операціях. Про особливості та складнощі щодо якісних показників зернових і олійних культур у новому сезоні в інтерв’ю АПК-Інформ розповіла директор департаменту якості компанії «ОптімусАгро Трейд» Ольга Жиган.
Більш детально читайте в інтерв’ю https://www.apk-inform.com/ru/exclusive/opinion/1504926

7 October 2019

Генеральний директор «ОптімусАгро Трейд» увійшла до рейтингу «ТОП-15 найефективніших управлінців України»

Олена Буркатовська генеральний директор «ОптімусАгро Трейд» увійшла до рейтингу «ТОП-15 найефективніших управлінців України». Нагородження відбулося 4 жовтня під час проведення BWS 2019, на якій були власники та Топ-менеджери найпередовіших українських компаній. Також Олена Буркатовська перемогла у номінації «Антикризовий менеджер» та отримала спеціальну відзнаку, що є підтвердженням нашої стабільності та вмінням встояти перед будь-якими перешкодами.

16 September 2019

Директор Запорізького ОЕЗ Оптімусагро Трейд висловив подяку працівникам за сумлінну працю

13 вересня найкращі працівники Запорізького ОЕЗ, від імені керівництва компанії отримали привітання, почесні грамоти та винагороду за результати роботи 2018/19 МР.
Дякуємо Вам за проявлену ініціативу в досягнені цілей та ефективне залучення до загальних робіт!
Так тримати! Бажаємо вам отримувати задоволення від праці, подальших професійних досягнень, упевнено йти вперед до нових цілей та вести за собою інших!

10 September 2019

КОНКУРС НА АУДИТОРСЬКІ ПОСЛУГИ

Компанія ТОВ «Оптімусагро Трейд» оголошує конкурс серед суб’єктів аудиторської діяльності для надання послуг з обов’язкового аудиту фінансової звітності за 2019 рік, складеної відповідно до Міжнародних Стандартів Фінансової Звітності.

Кінцевий термін розгляду пропозицій: 10 жовтня 2019 року.

Інформація про компанію:

Компанія здійснює діяльність з виробництва соняшникової олії та шроту і надання послуг на елеваторах. Середня кількість співробітників за 2018 рік склала 1919 чоловік. Дата переходу і дата підготовки вступного балансу за МСФЗ 01.01.2018 р. Термін проведення аудиту: лютий – квітень 2020 р. За більш детальною інформацією звертатись на електрону пошту s.bublov@optimus.com.ua.

Вимоги до аудиторських компаній:

 • Мати право проводити обов’язковий аудит фінансової звітності підприємств, що мають суспільний інтерес;
 • Мати договір страхування цивільно-правової відповідальності суб’єкта аудиторської діяльності перед третіми особами;
 • Мати високу оцінку ділової репутації (рейтинг).

Просимо надати комерційні пропозиції в термін до 10 жовтня 2019 року на електрону пошту s.bublov@optimus.com.ua.

3 September 2019

Оптімусагро Трейд подарував першокласникам рюкзаки зі шкільним приладдям

2 вересня в день першого дзвоника керівництво Оптімусагро Трейд привітало 115 діточок-першокласників наших співробітників корисними подарунками, які отримали шкільний рюкзак з усім необхідним для навчання приладдям.

Подарунки дітям вручили керівництво центрального офісу та ЗМЕЗ, директора елеваторів.

Приємними подарунками задоволені як діти, так і їх батьки.

Бажаємо нашим першокласникам — ніколи не зупиняйтеся на дорозі знань, бути успішними та цілеспрямованими!

 

Источник:

2 September 2019

Привітання з Днем знань

День знань — велике свято як для першачків, які впреше заходять до школи, так і всіх, хто причетний до навчального процессу.
Бажаємо усім школярам підкорити нові вершини знань, зустріти добрих і надійних друзів та досягти омріяної мети.
Зі святом, дорогі друзі! Щасти Вам!

23 August 2019

Привітання з Днем Незалежності України

23 серпня Україна відзначає день державного прапора. Цей день особливий, передсвятковий!

Згідно із найбільш популярним тлумаченням колірної гами прапора, синя його смуга символізує ясне небо, а жовта – золоті пшеничні ниви. Насправді людина може асоціювати жовтий колір з соняшниковими чи ріпаковими полями. Найголовніше, щоб ми не уявляли, український прапор відповідає неперевершеним краєвидам нашої країни. 24 серпня – день незалежності України це найголовніше свято країни. Більшість громадян вдягають вишиванки, тому вже зранку країна розквітає вишуканими барвами. Колеги з Качкарівського елеватору підготували флешмоб до свята. Щиро вітаємо усіх колег, партнерів та друзів з Днем Державного прапора та з Днем незалежності.

 

23 August 2019

Оптімусагро Трейд отримав сертифікат відповідності європейським екологічним стандартам ISCC EU

Раді повідомити Вам, що компанія ТОВ Оптімусагро Трейд – отримала сертифікат відповідності стандартам ISCC EU (International Sustainability and Carbon Certification) – це програма добровільної сертифікації виробників і постачальників, яка створена на основі Європейської директиви з відновлювальних джерел енергії. Сертифікат даного стандарту визнають усі країни світу.

Наявність сертифікату у компанії означає, що виробництво має високі екологічні стандарти, контролює викиди парникових газів. Встановлена Політика компанії висвітлює прагнення дотримання стійкого розвитку з урахуванням принципів згідно стандартів ISCC, що поширюються на підприємство, як на члена суспільства. Крім цього, аудитори органу сертифікації Control Union за стандартом ISCC EU оцінюють прозорість закупівлі та руху товарів і послуг за ланцюжком від виробника до споживача, дотримання національних і міжнародних стандартів охорони навколишнього середовища, охорони праці.

Завдяки отриманому сертифікату відповідності компанія зможе здійснювати торгівлю ріпаком у відповідності із стандартами ISCC.

16 August 2019

Оптімусагро Трейд почав приймання соняшнику на елеваторі у Дніпропетровській області

Сьогодні на Чортомлицькій дільниці Нікопольського елеватора (Дніпропетровська обл.) було прийнято першу партію насіння соняшнику врожаю 2019 року,

якість якого відповідає вимогам ДСТУ.

За традицією, першу партію насіння соняшнику нового врожаю, команда під керівництвом начальника дільниці Олександра Махно зустрічає з хлібом та сіллю.

13 August 2019

Запорізький олійноекстракційний завод Оптімусагро Трейд збільшив об’єми переробки соняшника у сезоні-2018/19

Запорізький олійноекстракційний завод Оптімусагро Трейд у сезоні-2018/19 збільшив об’єми переробки соняшника на 50 тис. тон, що обумовлено насамперед покращенням якості перероблюваного насіння соняшнику, а також високим попитом основних країн-імпортерів на олію та шрот в поточному сезоні.

Так, за сезон-2018/19 об’єми переробки насіння соняшнику на Запорізькому ОЕЗ склали 855 тис. тон (на 6 % перевищує показник 2017/18 МГ). Відповідно об’єми виробництва нерафінованої соняшникової олії у поточному сезоні збільшились на 8 % і склали 360 тис. тон, об’єми виробництва соняшникового шроту на 5 % перевищили аналогічний показник сезону-2017/18 і досягли 335 тис. тон.

Варто відзначити, що станом на 10 серпня Запорізький ОЕЗ знаходиться на профілактичному ремонті обладнання, що характерно для даного періоду сезону.

Відновлення переробки планується не раніше надходження на ринок сировини нового врожаю в кількості достатній для повноцінної роботи підприємства.

12 August 2019

Сірогозький елеватор «Оптімусагро Трейд» розпочав приймання соняшнику нового врожаю

7 серпня Сірогозький елеватор компанії «Оптімусагро Трейд» (Херсонська обл.) розпочав приймання та заготівлю соняшнику нового врожаю.

Так, загальний об’єм перших отриманих партій склав 100 тон олійної культури.

Показники якості соняшнику відповідали вимогам ДСТУ.

Варто відзначити, що масова збиральна кампанія в південному регіоні очікується після 15 серпня 2019 року.

12 August 2019

Виробнича нарада директорів елеваторів “Оптімусагро Трейд”

Останній місяць літа – це час для підведення висновків 2018/19 маркетингового року (далі МР).

Оптімусагро Трейд в кінці кожного МР збирає усіх директорів елеваторів на виробничу нараду. Цього року нарада пройшла 8 серпня в стильному, новому, а також мега-зручному коворкінгу Soft Work – робочий майданчик для найуспішніших людей у Дніпрі.

На початку наради були розглянуті питання просування бренду компанії, а також запропоновані ідеї по модернізації спецодягу наших працівників, PR менеджером Вікторією Зеленою.

Наступним питанням для розгляду стало обговорення успішного закриття вакансій на підприємствах та утримання співробітників, HR менеджером Тетяною Литвиненко.

Ключовою доповіддю в першій сесії став виступ директора з персоналу та організаційного розвитку Анни Пожидаєвої, яка розповіла директорам елеваторів про бюджетування фінансових потреб для покриття витрат на персонал на наступний 2020 рік.

В другій сесії директор операційного департаменту Максим Конопатенко, заступник директора операційного департаменту Андрій Коломоєць та директор департаменту якості Ольга Жиган підвели підсумки роботи елеваторів за 2018/19 МР. Ключовими питаннями на порядку денному стали: якість зернових культур нового врожаю, відвантаження с/г культур залізничним транспортом та рішення питань роботи елеваторів на малодіяльних станціях, процес закупівлі зернових і олійних культур та плани на 2019/20 МР.

Усім присутнім висловлюємо велику подяку – ми результативно провели час!

Чекаємо наступних зустрічей!

5 August 2019

«Оптімусагро Трейд» з турботою про дітей

Компанія «Оптімусагро Трейд» приділяє увагу потребам дітей з руховими розладами, зокрема турбується про створення для них комфортних умов навчання, виховання та соціалізації.

Нещодавно ми придбали стартовий комплект тесту «Leiter-3», а також передньо-задній вертикалізатор» «Gazelle» для дітей КЗ «Нікопольського медичного спеціалізованого центру медико-соціальної реабілітації дітей» (Дніпропетровська обл.).

Наразі провели косметичний ремонт кабінету ерготерапії КЗ «Нікопольського медичного спеціалізованого центру медико-соціальної реабілітації дітей».

Наша компанія щиро підтримує та допомагає дітям з особливими потребами,  які втомлені тривалим та важким лікуванням.

Коментар Ірини Хмелевської, директора КЗ «Нікопольського медичного спеціалізованого центру медико-соціальної реабілітації дітей» Дніпропетровської обласної ради

«Складно переоцінити значення допомоги від компанії “Оптімусагро Трейд” і той величезний внесок, що вона здійснює в підтримку та відновлення дітей з особливими потребами.

Всесвітня організація охорони здоров’я визначає, що реабілітація – інвестиція в людський капітал, що сприяє покращенню здоров’я людей та економічному і соціальному розвитку. Для дітей, зокрема, реабілітаційні заходи оптимізують розвиток з далекосяжними наслідками для участі в освіті, громадській діяльності та, в наступні роки, роботі. Допомога компанії «Оптімусагро Трейд» дарує дітям можливість досягнення та підтримки оптимального рівня функціонування, дарує надію на відновлення там, де це можливо та шанс на успішну інтеграцію в суспільство.

Для індивідуальної роботи з дитиною з особливими потребами, спочатку необхідно діагностувати рівень когнітивного функціонування та інтелектуального розвитку. Більшість діагностичних інструментів розроблені на основі мовленнєвої взаємодії дитини, але що робити у випадку, якщо дитина з різних причин не розмовляє? Адже відсутність мовлення не означає зниження інтелектуального розвитку. В цьому випадку використовується Leiter-3 – тест невербального інтелекту та когнітивних можливостей, щоб виконувати і розуміти завдання, мовленнєві навички не потрібні.

Вертикалізатор «Gazelle» – рідкісне та високовартісне обладнання, що дає можливість проводити реабілітацію дітей з підвивихом кульшових суглобів при дитячому церебральному паралічі і, у підсумку, уникнути оперативного втручання з приводу повного вивиху стегна.

 

Ерготерапія – це терапія, що приділяє увагу повсякденній діяльності, яка є основою самостійного життя. Ерготерапевт навчає дитину з руховими або когнітивними особливостями виконувати необхідні дії у побуті та навичкам самообслуговування, таким як прийом їжі, утримання ложки або чашки, жування, одягання, гри. Ці заняття проводились у приміщенні, що не знало ремонту впродовж багатьох років. Після закінчення ремонту маємо яскравий, світлий та охайний кабінет з рівною підлогою, що дуже важливо для переміщення дітей з руховими розладами.

Колектив Нікопольського медичного спеціалізованого центру медико-соціальної реабілітації дітей висловлює щиру та безмежну подяку компанії «Оптімусагро Трейд» та її керівництву за підтримку, допомогу та надання можливості провадити реабілітаційну допомогу дітям на сучасному рівні. Люди з таким великим серцем та рівнем соціальної відповідальності – справжній скарб!»

Разом ми можемо зробити світ краще!

 

 

12 July 2019

ТОВ «Оптімусагро Трейд» vs ГО «Бізнес-Варта» пропонують «Укрзалізниці» план дій по «малодієвим» станціям

10 липня в Києві, під час форуму «Бізнес проти знищення держави. Аналіз проблем. План дій» у рамках ініціативи «Громадський аудит Уряду» директор товарних потоків «Оптімусагро Трейд» Роман Сузак запропонував Укрзалізниці план дій по «малодієвим станціям».
В Україні на сьогодні є 300 залізничних станцій, які потрапили до списку «малодієвих». 7 елеваторів нашої компанії (25 % від загальної кількості наших елеваторів), станції яких визнано «малодієвими» – також потрапили до цього переліку.
Це призводить до негативних наслідків, а саме до:
суттєвого збільшення витрат на логістику;
переходу з залізничного на автотранспорт та як наслідок додаткове навантаження на автошляхи, що негативно впливає на стан доріг;
скорочення штату елеваторів та станцій і як наслідок велика кількість безробітних;
несвоєчасний вивіз сільгосппродукції на експорт;
збитковість елеваторів і їх закриття;
фермерам доведеться шукати інші, більш віддалені, станції і витрачати більше грошей на логістику.Як наслідок, збільшення витрат призведе до підвищення собівартості с/г культур;
закриття приймально-відправних колій на станціях та їх розкрадання;
зменшення дохідності Укрзалізниці.
Як це вплине на державний бюджет:
втратадесятків мільйонів гривень податків від підприємств, що обслуговуються на цих станціях;
додаткові витрати на допомогу по безробіттю;
додаткові витрати на ремонт автошляхів;
ризики подорожчання продукції, що призведе до необхідності підвищення заробітних плат державних установ та пенсій та за рахунок державного бюджету України.
Виникає питання, яка економічна вигода даного проекту, який запропонувала «Укрзалізниця», а також на що розраховувати українському аграрному бізнесу в цілому?
«Для того, щоб уникнути цих наслідків, та зберегти робочі місця, в своїй доповіді під час форуму Роман Сузак запропонував:
відкрити станції для роботи;
змінити підхід до класифікації малодіяльних залізничних станцій (припинити класифікувати вантажні залізничні станцій за статистикою минулих років);
ввести мораторій на закриття залізничних станцій для вантажних операцій до моменту об’єктивного аналізу діяльності вантажних залізничних станцій;
спростити оформлення та узгодження документації при модернізації обладнання та колійного розвитку елеватора для можливості відправки маршрутів;
зменшити вартість подачі/прибирання вагонів;
зобов’язати АТ УЗ забезпечувати виконання заявок вантажовідправників по подачі вагонів-зерновозів загального парку (парк ЦТЛ АТ УЗ) для по-вагонних відправок та маршрутів з розпорошення (можливе встановлення ліміту для забезпечення даних відправок);
УЗ разом з власниками елеваторів розробити графік гарантованої подачі та прибирання вагонів на ділянках.

2 July 2019

Оптімусагро Трейд завжди турбується про зовнішнє середовище

Фахівці нашої компанії продовжують навчатись і підвищують рівень кваліфікації у різних галузях. Зокрема 24-28 червня 2019 року директор департаменту безпеки праці «Оптімусагро Трейд»  Смолянінова Наталія відвідала семінар в м. Одесса на тему: «Правові та організаційні аспекти поводження з відходами на підприємстві» та отримала відповідний сертифікат. Мета відвідування заходу: удосконалення рівня організації системи управління відходами на виробництві та отримання рекомендацій щодо дотримання норм екологічно безпечного поводження з відходами, сортування ТБО.

 

1 July 2019

На Троянівському елеваторі «Оптімусагро Трейд» відбувся день відкритих дверей

26 червня на Троянівському елеваторі нашої компанії відбувся день відкритих дверей. Елеватор відвідали товаровиробники Запорізької області та наші партнери з інших областей.
«Провідні спеціалісти провели екскурсію по елеватору і відповіли на питання відвідувачів на тему врожаю с/г культур в південному регіоні та співпраці товаровиробників з елеватором.

В майбутньому плануємо кожного року проведення таких заходів» – розповіла технічний директор Троянівського елеватора «Оптімусагро Трейд» Олена Асєєва.
Директор елеватора дякує всім клієнтам та партнерам, які відгукнулися на готовність співпрацювати з Троянівським елеватором.

27 June 2019

До уваги постачальників, покупців та інших контрагентів Товариства

27.06.2019 року зареєстровано нову редакцією Статуту ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «ОПТІМУСАГРО ТРЕЙД», ідентифікаційний код 41161689.

Статут Товариства викладено в новій редакції у зв’язку з приведенням його у відповідність із Законом України «Про Товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю» від 6 лютого 2018 року N2275-VIII.

Всі зацікавлені особи можуть ознайомитися з чинною новою редакцією Статуту Товариства  на сайті https://usr.minjust.gov.ua/ua/freesearch (розділ Безкоштовний пошук відомостей у Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань) з використанням код доступу 377811857773.

19 June 2019

«Оптімусагро Трейд» отримав сертифікат для експорту ячменю у Китай

14 червня 2019 року Нікопольський елеватор ТОВ «Оптімусагро Трейд» успішно пройшов сертифікацію на відповідність вимогам Протоколу фітосанітарних та інспекційних вимог щодо експорту ячменю з України до КНР.

«Сертифікація дозволить компанії розширити коло імпортерів, відкрити нові ринки реалізації ячменю, гарантуючи найвищу якість зерна, що підкріпляється сприятливою ціновою кон’юнктурою на ячмінь у Китаї. Також це дасть можливість товаровиробникам отримати більш високі ціни на ячмінь від експортерів при продажі до КНР, ніж в інших торгових напрямках» – повідомив директор Нікопольського елеватору ТОВ «Оптімусагро Трейд» Дмитро Босий.

Найближчим часом отримати відповідні сертифікати планують усі елеватори нашої компанії на експорт ячменю, кукурудзи та соєвих бобів у Китай.

 

19 June 2019

«Оптімусагро Трейд» розпочала приймання перших партій зерна врожаю 2019 року

Минулого тижня Якимівський, Сірогозький, Нікопольський та Качкарівський елеватори компанії «Оптімусагро Трейд» почали приймання та заготівлю перших партій ранніх зернових нового врожаю – озимої пшениці, ячменю і насіння ріпаку. Показники якості зерна, які приймали елеватори відповідали вимогам ДСТУ.

Варто відзначити, що масова збиральна кампанія в південному регіоні очікується після 20 червня 2019 року. За даними департаменту агропромислового розвитку м. Херсон, станом на 18 червня в господарствах області зібрано вже 5,5 тис га ячменю із середньою врожайністю 36 ц/га. Всього до збирання в області підлягають 677 тис га ранніх зернових.

6 June 2019

Команда Качкарівського елеватору ТОВ «Оптімусагро Трейд» влаштувала для шкільного табору – екскурсію

Команда Качкарівського елеватору (Херсонська обл.) 4 червня влаштувала ознайомчу екскурсію для дітей з табору Качкарівської школи. Директор підрозділу Ірина Підборська разом з колегами ознайомили школярів із основними спеціальностями і виробничими процесами, навіть в лабораторії елеватора провели аналіз якості пшениці.

Також продемонстрували технічну оснащеність зерносховищ, лабораторій і познайомили з персоналом і керівництвом на місцях. В кінці екскурсії для дітей влаштували солодке свято.
Висловлюємо велику подяку всім учасникам екскурсії, а також співробітникам ТОВ «Оптімусагро Трейд», котрі ділилися цікавою і корисною інформацією.
З нетерпінням чекаємо нових зустрічей!

https://www.facebook.com/optimusagrotrade/?modal=admin_todo_tour

Источник:

4 June 2019

А ви знали, що минулий тиждень в Одесі – морській столиці України, став центром проведення конференцій з питань зернової торгівлі й морської індустрії?

Трейдери Дар’я Ковальова і Валерія Брагінець, а також PR-менеджер Вікторія Зелена компанії «Оптімусагро Трейд» завітали на одну з міжнародних конференцій «Grain & Maritime Days-2019», яка пройшла 30-31 травня на березі Чорного моря в MARISTELLA MARINE RESIDENCE.

Учасниками заходу стали понад 300 представників зернової і морської індустрії із 26 країн світу. На конференції обговорювали тренди, інновації, проблеми зернового ринку України, ЄС та світу, а також логістичної та морської інфраструктури.

Висловлюємо вдячність організаторам ІА «АПК-Інформ» та Міжнародній юридичній службі Interlegal за можливість поспілкуватися з однодумцями, прослухати тенденції аграрної галузі для майбутніх досягнень.

28 May 2019

Привітання з 22 річчям «Оптімус Агро»

Дорогі колеги та друзі!

26 травня 2019 року ми відзначили 22-річчя з дня заснування нашої компанії. За роки успішної роботи «Оптімус Агро» пройшла шлях від невеликої вузькоспеціалізованої компанії до одного з найпотужніших виробників соняшникової олії в Україні. Доказом цього є наша продукція, яка має величезний попит споживачів. Нас знають і поважають.
Ми багато чого досягли та нам є чим пишатися, але найголовніше – це наш колектив!
Ми довели, що здатні йти вперед навіть у найскладніші часи, і що готові вирішувати найважчі завдання.
Щиро вітаємо всіх зі святом! Бажаємо всім працівникам нашої компанії та їх близьким щастя, міцного здоров’я, успіху та професійних надбань. Щоб здійснились усі ваші сподівання, реалізувалися проекти й починання!

Розвитку, процвітання і нових широт, «Оптімус Агро»!

22 May 2019

«Оптімусагро Трейд» опановує нову версію стандарту ISO 22000:2018

У зв’язку з проведенням в листопаді 2019 сертифікаційного аудиту за новою версією стандарту ISO 22000:2018 члени груп НАССР компанії «Оптімусагро Трейд» пройшли курс навчання та отримали відповідні свідоцтва аудиторською компанією.

«Наша компанія, зокрема Запорізький олійноекстракційний завод і центральний офіс, вже три роки сертифіковані міжнародною аудиторською компанією «SGS» за стандартами ISO 22000 та GMP +.  Проходження сертифікації за новою версією стандарту дасть можливість нашій компанії розширити ринки збуту продукції, підвищити ефективність діяльності за рахунок реалізації споживачам безпечних та якісних харчових продуктів» – повідомляє керівник групи НАССР «Оптімусагро Трейд» Олександр Ткач.

Стандарт ISO 22000:2018 встановлює вимоги до системи менеджменту організації, що беруть участь у ланцюжку виробництва і споживання харчових продуктів, щоб показати їх здатність контролювати ризики безпеки харчової продукції та гарантувати, що кінцеві продукти, є безпечними для споживачів.

22 May 2019

Директори елеваторів «Оптімусагро Трейд» пройшли навчання, щодо впровадження системи НАССР

Згідно з законодавством, з 2018 року необхідно розробляти, вводити в дію та застосовувати постійно діючі процедури, що засновані на принципах системи аналізу небезпечних факторів та контролю у критичних точках, а також забезпечувати належну підготовку осіб, які є відповідальними за ці процедури, під час виробництва та обігу харчових продуктів.

У зв’язку з цим, на базі Нікопольського виробничо-структурного підрозділу 16 травня відбулося навчання аудиторською компанією для директорів елеваторів «Оптімусагро Трейд», щодо впровадження системи менеджменту, заснованою на принципах НАССР.

HACCP (англ. Hazard Analysis and Critical Points) –– система, яка ідентифікує, оцінює і контролює небезпечні фактори, що є визначальними для безпечності харчових продуктів.

 

 

 

 
24 April 2019

«Оптімусагро Трейд» в І кварталі 2019 року збільшив виробництво соняшникової олії

У січні-березні 2019 року виробництво нерафінованої соняшникової олії на виробничих потужностях ТОВ «Оптімусагро Трейд» збільшилось на 8 % – до 98,719 тис. тон (91, 286 тис. тон у І кварталі 2018 року). Про це 24 квітня повідомила прес-служба компанії.

Збільшення виробництва олії вдалося досягти за рахунок поліпшення якості переробляємого насіння соняшнику, а також високого попиту покупців.

Варто відзначити, що за даними асоціації «Укроліяпром», за підсумками першої половини 2018/19 МР ТОВ «Оптімусагро Трейд» займає друге місце серед лідерів-виробників нерафінованої соняшникової олії з часткою ринку – 6,4%.

 

18 April 2019

Високе звання «Лідер року 2018» — нове досягнення «Оптімусагро Трейд»

За результатами дослідження Національного бізнес-рейтингу компанію «Оптімусагро Трейд» визнано одним з найефективніших підприємств України у своїй профільній галузі, а підтвердженням високого статусу, надійності й ефективності ведення бізнесу стала престижна нагорода «Лідер року 2018».

Як і кожне значне досягнення, ця почесна нагорода стала можливою завдяки наполегливій роботі нашого колективу й управлінським якостям керівництва, а ще — втіленням ідеї, котра знайшла відгук серед наших клієнтів і партнерів, адже будь-який бізнес неможливий без розуміння свого кола споживачів та їхніх потреб.

Задля цього ми постійно розвиваємося і впроваджуємо інноваційні рішення в роботі, зокрема ми створюємо сприятливі умови праці для молоді в сільській місцевості, вітаємо ініціативу, готовність генерувати ідеї і вирішувати складні бізнес-завдання, підтримуємо бажання вчитися і здобувати новий досвід, поширюємо в командах новітні практики.

Ми пишаємося отриманим званням «Лідер року 2018», адже це підтвердження правильності обраного шляху, свідчення ефективності нашої роботи й гарантія високої якості послуг, що ми надаємо кінцевому споживачу. Ця нагорода також відображає наші стандарти чесного й прозорого ведення бізнесу й значного внеску в економічний розвиток країни.

Національний бізнес-рейтинг впродовж 14 років проводить рейтингування підприємств України і на сьогодні є одним з найавторитетніших у сфері оцінювання ефективності бізнесу.

 

17 April 2019

Компанія «Оптімусагро Трейд» прийняла участь у конференції «Зерно Причорномор’я-2019»

10-11 квітня в Києві відбувся ключовий захід зернового сектору України і країн Чорноморського регіону – XVI Міжнародна конференція «Зерно Причорномор’я-2019», в якій об’єдналися світові лідери агробізнесу для обговорення глобальних трендів і змін в агросекторі, впливу «торгових війн» на майбутнє світового виробництва і експорту с/г продукції, представляючи аналіз і прогнози розвитку Чорноморського і українського зернового ринку.

В ході конференції представники «Оптімусагро Трейд» отримали найбільш актуальну і професійну інформацію про поточні тенденції ринку, рекомендації щодо вдосконалення своїх бізнес стратегій в світі, познайомилися і зміцнили співпрацю з новими українськими та міжнародними компаніями.

21 March 2019

Аналітичні додатки програми «Qlik Sense» стали надійними інструментами в щоденній роботі – «Оптімусагро Трейд»

Компанія «Оптімусагро Трейд» протягом декількох років використовує BI-систему, зокрема аналітичні додатки «Qlik Sense», які стали надійними інструментами в щоденній роботі. Про це 21 березня на конференції по бізнес-аналітиці “QLIK FORUM” на запрошення консалтингової компанії RBC Group (ексклюзивного представника QlikTech в Україні), розповів фінансовий аналітик компанії «Оптімусагро Трейд» Василь Тофель.

«За останні 20 років в сфері розробки корпоративного програмного забезпечення виник напрям BI (business intelligence), націлений на вирішення завдання оперативного аналізу та візуалізації великих обсягів даних. BI-продукти є доповненням до вже працюючих ERP-систем, розширюючи їх функціонал. За даними компанії Gartner (провідної світової консалтингової компанії в сфері IT), протягом багатьох років лідером сегменту BI є компанія «QlikTech», що пропонує програми «QlikView» і «Qlik Sense»», – розповів наш аналітик Василь Тофель.

«Аналітична платформа «Qlik Sense» дозволяє прискорити процес візуалізації даних, а також спростити аналіз інформації в різних напрямках діяльності. Так як в сучасних реаліях, в умовах жорсткої конкуренції, вирішальне значення має своєчасна і достовірна інформація для прийняття вірних оперативних управлінських рішень, прогнозування та обробки великої кількості даних. Усі впроваджені нами програми орієнтовані на фінансовий результат, підвищення ефективності та швидкості прийняття управлінських рішень, що автоматизує бізнес в цілому».

Компанія активно застосовує цифрові технології і відкрита для інновацій, що дозволяє швидко розвиватися і полегшує роботу наших підрозділів.

21 March 2019

Сьогодні необхідно інвестувати в навчання і підвищення кваліфікації персоналу – «Оптімусагро Трейд»

В останні роки інтерес молодих фахівців до вакансій в АПК стрімко знижується, що змушує роботодавців шукати нові шляхи і способи залучення кваліфікованих кадрів в агроіндустрії. Комплексний підхід до вирішення даної проблеми неможливий без інвестицій в навчання і підвищення кваліфікації персоналу, без забезпечення комфортних умов роботи і надання можливості як професійного, так і особистого зростання для кожного співробітника. Таку думку ІА «АПК-Інформ» висловила HR-директор компанії «Оптімусагро Трейд» Анна Пожидаєва.

«Програми розвитку «Оптімусагро Трейд» дають можливість кожному фахівцю підвищувати свої професійні та особисті компетенції завдяки тренінгам, майстер-класам, внутрішнім освітнім проектам, відвідуванню міжнародних конференцій. Так як в структурі нашої компанії більше 25 елеваторів, ми створюємо сприятливі умови праці для молоді в сільській місцевості. Вітаємо ініціативу, готовність генерувати ідеї і вирішувати складні бізнес-завдання, підтримуємо бажання вчитися і здобувати новий досвід, поширюємо в командах новітні практики», – розповіла експерт.

Компанія також співпрацює з навчальними закладами з метою пошуку та працевлаштування талановитих молодих фахівців і реалізації їх трудового потенціалу.«Ми працюємо над створенням внутрішнього університету, який дозволить кожному співробітнику проявити себе в ролі викладача/учня. Даний проект буде орієнтований на розвиток і отримання різноманітних навичок, а також отримання корисної інформації. Одне з перших напрямків – «Клуб розмовної англійської мови» – буде очолювати наш менеджер по персоналу», – додала А. Пожидаєва.

5 March 2019

В ТОВ «Оптімусагро Трейд» виробництво соняшникової олії в першій половині 2018/19 МР збільшилось на 6%

В першій половині 2018/19 МР виробництво нерафінованої соняшникової олії компанії «Оптімусагро Трейд» збільшилось на 6 %. Про це повідомляє прес-служба компанії.

Збільшення об’ємів виробництва даної продукції обумовлено насамперед покращенням якості переробляємого насіння соняшнику, а також високим попитом основних країн-імпортерів в поточному сезоні.

Так, за вересень-лютий сезону-2018/19 виробництво нерафінованої соняшникової олії ТОВ «Оптімусагро Трейд» склало 190 тис. тон, що на 6 % перевищує аналогічний показник сезону-2017/18.

Варто відзначити, що  соняшникова олія ТОВ «Оптімусагро Трейд» відправлялась у розглянутий період в Єгипет, Індію, Китай, Катар, Ліван, Голландію, Туреччину, Францію, ОАЕ, Алжир, Ліван.

Соняшниковий шрот нашої компанії експортувався в вересні-лютому сезону-2018/19 у Таїланд, В’єтнам, М’янму, Малайзію, Південну Корею, Італію, Швейцарію, Саудівську Аравію, Францію, Іспанію, Туреччину, Марокко, Польщу, Білорусь.

26 February 2019

Заступник посла Індії відвідав «Запорізький олійно-екстракційний завод»

22 лютого 2019 року, у рамках ділового візиту до Запорізької області, перебував заступник повноважного посла Індії в Україні пан Гхоту Рам Міна, який відвідав Запорізький олійно-екстракційний завод компанії «Оптімусагро трейд».


Мета візиту торгівельні зовнішньо-економічні відносини Індії з Україною, зокрема закупівля соняшникової нерафінованої олії. Також було проведено екскурсію послу Індії на виробництво для того, щоб побачити і переконатися в якості продукції Запорізького ОЕЗ, який сертифікований сертифікатами міжнародних стандартів ISO 22000:2005, GMP+B2 та GMP+B3.

Нагадаємо ВП «Запорізький олійно-екстракційний завод» ТОВ «Оптімусагро Трейд» – сучасне підприємство з повним циклом переробки сировини, яке спеціалізується на виробництві соняшникової олії (нерафінованої), шроту (гранульованого та негранульовані) і лузги (гранульованої і негранульовані). Територіальне розташування в регіоні високого виробництва соняшнику забезпечує можливість формування потужної сировинної бази, що забезпечує безперебійну роботу протягом всього сезону. Потужність переробки насіння соняшнику 2800 т/добу.

20 December 2018

Дизельне паливо для сільгоспвиробників

З лютого 2019 року “Оптімус Агро” відкриває новий напрямок діяльності – постачання дизельного пального ДП-З-Євро5-В0 (якість згідно ДСТУ 7688:2015) виробництва Кременчузського НПЗ для потреб сільгоспвиробників.

Напрямок спрямований на забезпечення відчизняного сільгоспвиробника пальним на період посівної та збиральної компанії.

Постачання планується як проста поставка за гроші, так і в обмін на сільгосппродукцію день в день, а також на умовах поставки під майбутній врожай соняшника.

Сподіваємось на взаємовигідне співробітництво з партнерами “Оптімус Агро”.

21 November 2018

В центральному офісі ТОВ «ОПТІМУСАГРО ТРЕЙД» та на ВП ЗОЕЗ було проведено щорічний наглядовий аудит

Компанія ТОВ «ОПТІМУСАГРО ТРЕЙД», постійно розвивається та самовдосконалюється. Політика Компанії містить в собі та декларує місію ТОВ “ОПТІМУСАГРО ТРЕЙД”, яка полягає в динамічному збільшенні об’ємів виробництва, забезпеченні максимального задоволення потреб покупців та збільшення ефективності діяльності за рахунок реалізації потреб безпечних та якісних харчових продуктів, та кормів, а також отримання прибутку, достатнього для вкладення у розвиток ТОВ «ОПТІМУСАГРО ТРЕЙД».

У зв’язку з цим, на підприємстві у 2017 році була розроблена та впроваджена сертифікація системи менеджменту та безпеки харчових продуктів та кормів у відповідності з вимогами міжнародних стандартів ISO 22000:2005, GMP+B2 «Виробництво кормових інгредієнтів» та GMP+B3 «Торгівля, збір, зберігання та відвантаження».

Стандарт ISO 22000: 2005 об’єднує принципи аналізу небезпек по критичним контрольним точкам (НАССР) і практичні кроки, розроблені в Кодексі Комісії по продуктах харчування. Шляхом використання перевірочних вимог. Цей стандарт поєднує програми створення попередніх умов з планом НАССР. Аналіз небезпек є ключем до ефективної системи менеджменту безпеки харчових продуктів, оскільки його виконання допомагає систематизувати знання, необхідні для створення ефективної комбінації заходів контролю.

Сертифікація GMP + покриває весь цикл від первинного виробництва шроту соняшникового до поставки комбікормів на тваринницькі ферми (єдині принципи для всієї індустрії). Загальні вимоги ISO / НАССР адаптовані до конкретних процесів, властивим тільки сфері кормового виробництва.

Здійснено інтеграцію ряду контролюючих та коригуючих інструментів в одній схемі простежуваності виробництва кормових інгредієнтів і систем моніторингу. Результатом сертифікації стало отримання доступу Компанії до єдиної інформаційної бази даних учасників ринку, власників сертифікатів GMP +.

За період з 05.11.2018р по 09.11.2018р в центральному офісі ТОВ «ОПТІМУСАГРО ТРЕЙД» та на ВП ЗОЕЗ було проведено щорічний наглядовий аудит, який здійснювався аудитором міжнародної компанії «SGS Ukraine». В результаті аудиту критичних невідповідностей виявлено не було. Аудитором були відмічені значні покращення в інфраструктурі на ВП ЗОЕЗ у порівнянні з минулим роком.

Позитивне проходження наглядового аудиту стало можливим завдяки керівництву ТОВ «ОПТІМУСАГРО ТРЕЙД», яке взяло на себе зобов’язання якісно виконувати законодавчі вимоги і вимоги внутрішньої документації системи менеджменту щодо якості, безпеки та законності харчової продукції та кормів, забезпечуючи виконання вимог споживачів до продукції, що випускається, постійно вдосконалюючи систему менеджменту якості і безпеки харчової продукції та кормів.

Крім цього, варто відзначити кожного співробітника ТОВ «ОПТІМУСАГРО ТРЕЙД», задіяного у всьому ланцюжку виробництва, який усвідомлює, що несе відповідальність за якість і безпеку в своїй сфері діяльності і тому належним чином виконує всі вимоги з безпеки харчової продукції та кормів.

ТОВ «ОПТІМУСАГРО ТРЕЙД»– це одна велика та дружна команда, яка прагне зробити все від себе залежне для забезпечення повного задоволення споживачів і виконання своєї місії.

16 November 2018

Участь у спеціалізованому форумі «AGROIT FORUM 2018»

Фінансовий директор Демидов О.А. разом з начальником відділу розробки ПЗ Якимовим О.В. взяли участь у спеціалізованом форумі «AGROIT FORUM 2018», що відбувся 29.10.2018 р. у м. Київ.


Під час форуму було зібрано інформацію щодо новітніх тенденцій в організації автоматизованого управлінського обліку в аграрному секторі, перейняли досвід провідних компаній (зокрема, «Кернел», «Миронівський Хлібопродукт» тощо), з автоматизації облікових процесів і аналізу економічної інформації, дізналися про типові похибки і недоліки під час автоматизації і впровадженні програмних продуктів.

26 September 2018

Ювілейне 10-е відвантаження зернової продукції Качкарівським виробничо-структурним підрозділом

5 вересня 2018р. Качкарівським виробничо-структурним підрозділом було зроблено ювілейне 10-е відвантаження зернової продукції у поточному МГ 2018-2019гг. та 86-е за увесь той час, коли елеватор став працювати у складі групи компаній ОПТІМУС.
Чому нам захотілося поділитися саме цією подією і на цьому елеваторі?

Качкарівське ВСП – це водний елеватор, який знаходиться в одному з мальовничих місць України, а саме в Херсонській області, Бериславском районі, в селі Качкарівка над розливом Дніпра. Елеватор був заснований в 19-м столітті, відігравав важливу роль водного терміналу не лише як зернова база по відвантаженню зернових, але і як причал для водних судів. Пройшов шлях від “Пристані Качкарівка – елеватор місткістю 500 тисяч пудів” в 1913-15роках до сучасного зернового складу з місткістю зберігання зернових 19,3 тисяч тон.

Керує роботою цього ВСП ось вже два роки Подборська Ірина Олександрівна, під керівництвом якої колектив Качкарівського ВСП перевиконує плани по вантажообігу зернових.

Ірина Олександрівна охоче погодилася поділитися з нами деякими нюансами і специфікою роботи «водного» зернового елеватора:
“З самого початку розвитку людської цивілізації, торгівля здійснювалася водними шляхами. Особливо це актуально для нашої держави, адже Україна – ця водна держава. Розвиток транспортування зерна по воді – це великі перспективи для українського бізнесу зараз, оскільки таке транспортування не вимагає наявності доріг.

Відвантаження “на воду” має свої безперечні переваги. Водне перевезення дешевше чим авто або залізничне, оскільки по автоперевезенню існує обмеження по вазі продукції, що перевозиться, а по залізничних послугах головний монополіст країни ПАО “Укрзалізниця” постійно піднімає тариф на свої послуги. Також є економія за часом, оскільки завантаження зернових може здійснюватися відразу в зерновози, з подальшим транспортуванням в порти покупця товару.

Основною проблемою будь-якого «водного» елеватора є занесення дна піском, що створює проблеми для швартовки барж і зерновозів, тому існує необхідність проведення регулярних робіт по поглибленню дна біля пристані».
Побажаємо Ірині Олександрівні і всьому колективу Качкарівського ВСП подальших трудових звершень і натхнень!

18 May 2018

Успішно завершився черговий етап сумісного проекту з Дніпровським аграрним університетом

Розвиток персоналу є важливою умовою успішної діяльності організації, тому «ОПТІМУС АГРО» приділяє значну увагу професіоналізму кадрів. Починаючи з квітня 2017 року, працівники «ОПТІМУС АГРО» проходять курси підвищення кваліфікації у Дніпровському аграрно-економічному університеті.

Слухачами курсів були техніки-технологи та завідуючі лабораторій. 3 12  березня  2018 року розпочалися курси підвищення кваліфікації для:

 • провідних інженерів,
 • провідних енергетиків,
 • старших майстрів,
 • техніків-технологів,
 • завідувачів лабораторій,
 • провідних механіків.

Програма курсів передбачає набуття як теоретичних знань так і практичних навичок.

В процесі навчання учасники мали можливість ознайомитися з:

 • характеристикою елеватора як інженерно-технічної споруди та його інженерною інфраструктурою;
 • організацією охорони праці на елеваторах;
 • правилами та організацією і виконанням технологічного процесу на елеваторах і ХПП;
 • перспективами модернізації та удосконалення технологічних ліній, обладнання та інженерної інфраструктури елеватора;
 • особливостями роботи транспортних систем, завантаження та розвантаження металевих ємностей зерна силосного типу;
 • сушіння зерна методамиоцінки якості;
 • визначення фізико-хімічних показників, фізичними й теплофізичними властивостями зернової маси.

Для одержання найбільш широкої, нової інформації спеціально для нашої компанії  викладачі кафедри розробили мультимедійні презентації, в яких детально представили матеріали, що стосуються елеваторних підприємств. Та яке ж навчання без оцінювання? Не обійшлося й без підсумкової атестації і заліку! Всі учасники отримали свідоцтво державного зразку.

Спілкування науковець-виробник було корисне і викладачам, оскільки вони мали можливість стати учасниками диспутів, доторкнутися до практичного досвіду, до складних виробничих завдань і накласти своє наукове бачення на наше сьогодення.  Учасники курсів мали можливість отримати індивідуальні консультації з питань, що розглядались та вирішити виробничі кейси.

1 June 2017

Компанія «Оптімус Агро» відзначила свій ювілей!

26 травня компанія відзначила своє двадцятиріччя! За роки успішної роботи «Оптімус Агро» пройшла шлях від невеликої вузькоспеціалізованої компанії до одного з найпотужніших виробників соняшникової олії в Україні.

Успіх в бізнесі залежав від безлічі факторів, але в основі – чуйне керівництво, професійна команда, щоденна наполеглива робота, надійні партнери і, безумовно, постійні і нові клієнти!

Сподіваємося, що наступні 20 років роботи компанії стануть ще більш успішними і продуктивними. Розвитку, процвітання і нових широт, компанія «Оптімус Агро»!

12 April 2017

Група Оптімус в трійці найбільших переробників соняшника за вересень-лютий 2016/17 МР

Україна: ТОП 5 переробників соняшника за підсумками вересня /лютого 2016/17 МР, частки в загальному обсязі виробництва
Нерафінована соняшникова олія Рафінована соняшникова олія Шрот/макуха соняшника
КЕРНЕЛ 22,60% КЕРНЕЛ 20,20% КЕРНЕЛ 20,97%
ВІОІЛ 7,40% АПК БУНГЕ УКРАЇНА 15,85% ОПТІМУС АГРО 6,86%
ОПТІМУС АГРО 6,49% ДЕЛЬТА ВІЛМАР СНД 10,45% ВІОІЛ 6,62%
МХП 5,67% ОПТІМУС АГРО 8,66% МХП 6,02%
КРЕАТИВ 5,67% ЧП ВІКТОР І К 8,31% ЄВРОПЕЙСЬКА ТРАНСПОРТНА СТІВІДОРНА КОМПАНІЯ (БУНГЕ) 5,83%

27 October 2016

Запорізький ЖК залишається найбільшим виробником соняшникової олі

Запорізький олійножир комбінат зберігає лідируючу позицію по виробництву
сирої соняшникової олії серед українських підприємств. У 2015/16 МР частка
підприємства в загальному обсязі виробництва масла в країні склала 7%, що
відповідає показнику 2014/15 МР.

Обсяг масла, який був вироблений Запорізьким ОЖК в минулому сезоні,
склав 349,4 тис. тонн, перевищивши на 10% обсяг попереднього сезону.
Загальний обсяг виробництва сирої соняшникової олії в Україні в 2015/16 МР
за оцінкою аналітиків групи Оптімус склав 5,02 млн. тонн.

Україна: частки підприємств у виробництві сирої соняшникової олії у 2015/16 МР
Підприємство Частка, %
1 Запоріжський ОЖК 7%
2 Креатив 4%
3 Винницький ОЖК 4%
4 Дніпропетровьский ОЕЗ 4%
5 Каховський ОЕЗ 4%
6 Полтавський ОЕЗ-Кернел Групп 4%
7 Кіровоградолія 4%
8 Бандурський ОЕЗ 3%
9 Дельта Вілмар СНД 3%
10 Українська Черноморська Індустрія 3%
Інші 60%
Загалом 100%

31 August 2016

Оптимус Агро орендує ПАТ “ЗОЕЗ”

Для поліпшення операційної діяльності з переробки насіння соняшнику , більш якісного контролю прийнятого сировини , виходів і якості готової продукції, з 01.09.2016 року група компаній Оптимус бере в оренду цілісно майновий комплекс ПАТ ” Запорізький маслоекстракційний завод”

2 December 2021

How To Calculate Auto Sales Tax

sales tax equation

For example, if a company earned $100,000 before taxes and paid $25,000 in taxes, then the effective tax rate is equal to 25,000 ÷ 100,000, or 0.25. In this case, you can clearly see that the company paid an overall rate of 25% in taxes on income. Income statements offer a quick overview of the financial performance of a given company over a specified period of time, usually annually or quarterly.

PlatformSolutions for large businesses and banks looking to automate international payouts or integrate Wise into their platform. If you have too many shipments to look up individually, city and county tables provide rates assessed at local levels. Determine who’s responsible to collect and remit the sales tax amount. The rates presented are current for the date and time you submitted the address, but may change at any time with new tax legislation. Word problems are a great way to see math in action! See how to create a table from the information in a word problem. Then use that table to write an equation and solve to find the answer.

How To Calculate Sales Tax: Formula To Use With An Example

That resulting amount will be the amount before any amount of tax is applied. This is the pre-tax cost of the item, so if you have purchased an item that costs $95 after the allocated taxes, you can divide it by 1.05 and get $90.48. Most taxpayers choose to deduct income taxes as it typically results in a larger figure.

The sales tax is determined by computing a percent of the purchase price. Using this method, we assume that you already know the item’s post-tax price as well as the tax rate sales tax equation you’ve assessed. Now you need to perform a backward calculation for you to find out how much the sales tax is. $4.52 is the same amount of tax you have spent on a purchase.

Get This Calculator For Your Site:

In the United States, an individual’s income is taxed at rates that increase as income hits certain thresholds. This is referred to as a progressive income tax system. A company does not provide its actual percentage rate of taxation on the income statement. Still, you can figure out the effective tax rate by using the rest of the information on the income statement. The sales tax rate is 4.225% of the purchase price. The sales tax rate is 5.125% of the purchase price.

Perspective What happens to society — and our democracy — when community and regional journalism dries up – The Washington Post

Perspective What happens to society — and our democracy — when community and regional journalism dries up.

Posted: Tue, 30 Nov 2021 13:01:36 GMT [source]

When filing federal income tax, taxpayers need to choose to either take the standard deduction or itemize deductions. This decision will be different for everyone, but most Americans choose the standard deduction. Sales tax can be deducted from federal income tax only if deductions are itemized.

Why A reverse Sales Tax Calculator Is Useful

This includes items you can touch and feel like furniture, coffee cups and books. Since sales tax is governed at the state level, some states have decided not to tax necessities like groceries, clothing or textbooks. Check with your state’s taxing authority to find out if the products you sell are taxable.

 • This is a very useful tool, especially if you itemize deductions and then claim any overpaid sales taxes.
 • Start by determining what the sales tax rate is in your state.
 • Calculate the original price of an item given the sales tax% and the final price.
 • Once you know the sales tax rate you need to collect at, use the sales tax formula to calculate how much to charge the customer.
 • We’ll always give you the same rate you see on Google, combined with our low, upfront fee — so you’ll never have to worry about getting an unfair exchange rate.
 • Making a sizable down payment reduces your monthly payments, and can save you on interest.

Amanda Bellucco-Chatham is an editor, writer, and fact-checker with years of experience researching personal finance topics. Specialties include general financial planning, career development, lending, retirement, tax preparation, and credit.

Reverse Sales Tax Formula

Either that or you may want to check the accuracy of the sales tax indicated on your item’s receipt. Fortunately, you can get this amount easily using this reverse sales tax calculator. This is a very useful tool, especially if you itemize deductions and then claim any overpaid sales taxes. Just remember to keep all of your receipts if you plan to claim these overpaid taxes from the items you’ve purchased. To find the sales tax multiply the purchase price by the sales tax rate.

 • Select additional packages to add to your calculator.
 • First of all, if you’re shopping in New Hampshire, Oregon, Montana, Alaska, or Delaware, the sticker price will be the total price.
 • If you are a service provider, such as a graphic designer or plumber, double check with your state to ensure that you aren’t required to collect sales tax.
 • Let’s look at an example in which the sales tax rate is unknown.

Also, there are stronger incentives to control costs when all participants involved in a supply chain are taxed. Compared to sales tax, VAT has the ability to raise more revenue at a given rate. On the other hand, VAT tends to be regressive; that is, it takes proportionately greater amounts from those with lower incomes.

Mto Form 5080: 2015 Sales, Use And Withholding Taxes Monthly

Instead of using a sales-tax calculator, you use what’s jokingly called a sales tax “decalculator.” A sales tax is levied by 45 of the 50 states on goods and services that are bought at the retail level. The customer pays the sales tax, which is often a percentage of the retail cost.

sales tax equation

Calculating net sales price can be easy with the right information. Effective tax rate is often used by investors as a profitability metric for a company. Our services are available online and our call center agents are ready to assist by phone or chat. Our offices are open for in-person visitsby appointment only. Please visit ourContact pagefor other support options.

Improve Accuracy With Rates Based On Address

Calculate the total savings from the second store. Calculate the discount price if Yvonne uses the 25% off coupon first and then uses the $20 coupon.

Corporation Tax Burdens: Property Taxes & Sales Taxes – Tax Foundation

Corporation Tax Burdens: Property Taxes & Sales Taxes.

Posted: Thu, 08 Jul 2021 07:00:00 GMT [source]

The countries that define their “sales tax” as a GST are Spain, Greece, India, Canada, Singapore, and Malaysia. If is the price of the house, then the sales tax is . The price of the house and the sales tax add up to $319,000. Because sales tax can vary by state and by item, it can be difficult to predict exactly how much you’ll pay, but not nearly as hard to get a general idea.

Collecting Sales Tax

The best thing to do is to examine the current state sales tax rate in your area and to stay up to date on any changes. Unless the tax rate is explicit you would need to know the cost to get the total sales tax. You can use this list of State and Local Sales Tax Rates from the Tax Foundation to look up the sales tax rate where you live. Also, keep in mind that companies often prepare two different financial statements; one is used for reporting, such as the income statement.

sales tax equation

Then, remit the sales tax to the appropriate government. Many states provide a day or weekend where consumers can shop without paying sales tax. Generally, your state will designate certain items that are tax free. Do not collect tax on tax-free items during a sales tax holiday. Next, create a ratio of the sales tax to the pre-tax cost of the items. First, subtract the pre-tax value from the total cost of the items to find the sales tax cost.

sales tax equation

Indeed is not a career or legal advisor and does not guarantee job interviews or offers. Explore eight tips for finding career fulfillment you can use, including finding a job that aligns with your values and creating a personal mission statement.

Is sales tax the same as VAT?

Sales tax only on final consumer; VAT is collected on all transactions. This is where sales tax is ‘simple’. It is only charged on the final consumer (at the till or online checkout). … It is charged throughout the supply chain from the first sale down to the final purchase by the consumer, so B2B as well as B2C sales.

There are two conditions to calculate the sales tax in Excel. Find easy and cost-effective sales tax filing for your business. Automate sales tax preparation, online filing, and remittance with Avalara Returns for Small Business. Follow the steps below to manually back the estimated sales tax amount out of the total sales for each department after you have added tax to item pricing. A recent Supreme Court ruling stated that you may have sales tax nexus in a state if you make a large amount of sales in that state.

This is important to know for businesses that operate by distributing their products in bulk to other outlets. Check with the laws in your area to ensure you do not unnecessarily charge a sales tax. Be sure to check with your local state and city when calculating sales tax.

Your sales tax would be $20,000 times 6 percent, which equals $1,200. Texas has a 6.25% statewide sales tax rate, but also has 815 local tax jurisdictions that collect an average local sales tax of 1.378% on top of the state tax.

Author: Jodi Chavez

2 December 2021

How To Write A Receipt For The Sale Of A Used Vehicle

How to Write a Receipt

On the other hand, tips or other gratuities given by a customer, for example in a restaurant, would not form part of the payment amount or appear on the receipt. Whether you’re selling products, providing services, accepting donations, or collecting rent payments, our PDF Receipt Templates help you track payments with ease. Simply match an online form to your choice of PDF Receipt Templates to instantly convert submissions into secure, personalized PDF receipts. Then you can email or print the receipts for your customers, or download and save them for your own records. A cash receipt is a proof of purchase issued when the buyer has paid in cash. This cash receipt form is perfect for any industry and can be provided as proof of payment, or payment received.

How to Write a Receipt

This usually means providing information about the specific order in question. In most cases, this can be a hyperlink directly to an authenticated page with details and additional actions the recipient can take. If that’s not possible, though, just make sure to include it in a prominent location. Plasso.co receipts display prominent links to download and view the receipt. Another subtle improvement for download links is to ensure that there’s clear and actionable information for the customer if the link expires.

There is usually no set form for a receipt, such as a requirement that it be machine generated. Many point-of-sale terminals or cash registers can automatically produce receipts. Receipts may also be generated by accounting systems, be manually produced or generated electronically, for example if there is not a face-to-face transaction. To reduce the cost of postage and processing, many businesses do not mail receipts to customers, unless specifically requested or required by law, with some transmitting them electronically. Others, to reduce time and paper, may endorse an invoice, account or statement as “paid”.

1 1 Standard Receipts Entry

The lease should contain as much information as possible in a clear fashion. This ensures that both parties are aware of processes and expectations, and it can be a great defense tool in court if needed. Printable Receipts at PrintableCashReceipts.com – Quite a few different receipt forms. The PDF files are free, but the receipt templates for Word are not. They provide official proof of the details of the exchange and can be submitted to any authority to substantiate various claims, such as to document an expense for a deduction on a tax return.

The white copy is to be given to the person, school, etc. from whom the funds were received. The pink copy is the finance copy; it should be attached along with money to the cash receipt transmittal form and returned to the Office of Finance within 3 days of receiving the money. A school sports team, band, orchestra, chess club, or theatrical production can use the receipt template in Word after a fundraising event to thank donors and acknowledge their support. This template for receipts can show if any amount of the donors’ contributions were tax-deductible, necessary information during tax time. Provide a full-price total before you subtract any coupons. Add shipping and handling charges as well if this is not an in-store purchase. Without the correct paperwork, the buyer is going to have a tough time re-registering the car in his name.

How To Make A Money Box

Not only will this information help the customer establish whether or not the purchase was a business expense, but the customer may pass your address and hours of operation to friends and family. List out the crucial documents – at a minimum, the completed registration document and vehicle title. If you don’t have the title or registration document, you’ll need to contact your area’s department of motor vehicles to obtain replacement copies that you can provide the buyer. Other documents you might include are the vehicle’s manual, records showing past repairs and maintenance and any contracts for extended warranties that apply. Should any rent-related issues escalate, having a clear record of payments received might also boost your credibility and support your case.

Spark Invoice makes invoicing quick and easy, so you don’t have to waste your precious time puzzling around Microsoft Word or Spreadsheet. If you are a consumer, we advise keeping records of your receipts, too. With the help of receipts, you may review the items you have purchased and assess if you have received them completely. If you want to manage your finances more prudently, we advise keeping all your receipts. Keeping records of all your receipts is highly recommended. They are critical documentation of your transactions—they serve as the proof of purchase and are essential for filing tax returns . Whether you’re on the buying end or the selling end of a transaction, the first thing to do is to list everyone involve.

Provide a space at the bottom of the receipt for the signatures of both the buyer and seller of the used vehicle. If you want to know how much you’ve billed over a certain period you’ll have to open up every single file and manually add up the totals.

Save Time Using A Receipt Template

Regardless of whether or not your online payment portal can create records, make sure you know how to make a receipt for rent payments received. Like the rent receipt, this cash receipt file includes 3 forms on a single page. The Excel template will automatically display the written form of the amount after you enter the number in the Amount field.

While there are different rules and regulations among states and countries regarding rent receipts, it is always good practice for landlords to provide them to tenants. In the U.S., many states require landlords to provide tenants with rent receipts, free of charge, whenever they are requested. This rule may also apply to previous tenants who can request receipts within one year of having moved out. Church Donation ReceiptA donation receipt is an important document that serves as a verification and proof of the donation. Moreover, a receipt is always useful for tracking the donations and donors.

What Is An Acknowledgement Of Receipt?

We’ve created a selection of commonly used free receipt templates to help with that. Some businesses charge late fees when the customer fails to pay within a given time frame. Charging late fees is a great way to encourage customers to pay on time. Another option is to provide discounts to early-paying customers. You may then choose to send the invoice directly to your customer through email or other messaging platforms from the app.

 • Then, they will be available should their be problems with the sale.
 • If you are writing a receipt for a non-profit donation, be sure to include that the company is non-profit, or list the amount as tax deductible to easily classify it as a donation versus a sale.
 • If you are a landlord who needs to issue receipts for rent payments, there is usually a preprinted receipt book that is specific to that situation.
 • When a customer submits a payment through your secure online form, your simple receipt template will instantly convert their information into an official receipt for your business.
 • Another option is to provide discounts to early-paying customers.

If you send a link to your customer, they can download or print the receipt from the link. Should be used by the landlord or property manager to streamline the way payments are tracked as they come in. You may produce receipts in handwritten form, printed, or electronic format. Notably, most businesses today choose paperless, electronic receipts because they’re convenient and reduce expenses. After making his cash payment, Company B issued him a receipt as proof of payment. This invoice generator will automatically perform the calculations, meaning you don’t have to worry about getting the amount wrong. It’s user-friendly and is perfect for any type of business—big or small.

As we discussed in our transactional email best practices, too often, the subject is used for information that is redundant with the from address or date of the email. For example, if the from address is “ Billing” it doesn’t help to include the product or company name in the subject. This is less common, but in some cases, providers will include a wonderful PDF attachment of the receipt but fail to include any information at all about the purchase in the body of the email. This makes it difficult for someone to scan the email and see what the charge was for.

What Is An Official Receipt?

We’ve assembled a series of guides on best practices for multiple types of transactional email. BusinessWritingBlog has been helping you become a business writing expert since 2005. Hello, I really would like to review your book “Help Employees Write Better.” Would it be possible for me to get a copy or be able to review this book without purchase? My goal would be to see if this book could serve as a tool to the employees in my field of work. If I were writing directions for you, I would write them the way you prefer them. Warranty Card showing a supplier’s or manufacturer’s details, date and amount of purchase; or. “Membership is required to complete an in-club or curbside pickup purchase at Sam’s Club.”

 • Credit TermsCredit Terms are the payment terms and conditions established by the lending party in exchange for the credit benefit.
 • Spark Invoice makes invoicing quick and easy, so you don’t have to waste your precious time puzzling around Microsoft Word or Spreadsheet.
 • If payments are made online, a history of these transactions can be checked at any time, but this is not always the case with cash, a money order, or check payments.
 • Printable Renters ReceiptGenerate rent receipts for your tenants online.

With a PDF included right in the email, they can even automate the process to a degree, making things even easier for them. It’s pretty unlikely that someone would stop doing business with you over a receipt, but receipts are still a great opportunity to offer a great experience for your customers. Dealing with paperwork is never any fun, so every extra small step that you can take to make their lives easier will go a long way towards building goodwill. By going a step beyond, you’ll save your customers time, build some goodwill, and decrease support costs from special requests.

These books are often tailored for specific types of transactions. If you are a landlord who needs to issue receipts for rent payments, there is usually a preprinted receipt book that is specific to that situation. It is useful for a buyer who has paid for a product or service to also have documentation as to how that payment was made. A receipt of payment can also include information about the payment itself – such as whether it was made with cash, check or credit card.

Rent Invoice In Excel

Every receipt of payment should have the name of the business that issued it, the date the transaction occurred, the items purchased and the amount that was charged. If the customer submitted a purchase order, that order’s number should also appear on the receipt for the buyer to reference. If the order will be delivered, the order should have the buyer’s address and contact information for the delivery driver to use. You can purchase a 2 part carbonless receipt book online or at an office supply store or one that has several sheets of reusable carbon paper. These booklets are usually prenumbered and already have the receipt headings in place. Make sure to get booklets with 2 part forms so that you get a copy that you can keep for your records. If you don’t have a booklet on hand, you can simply handwrite receipts on a piece of paper and photocopy them.

Cuts to Council Tax Support: this is what you need to do – Inside Croydon

Cuts to Council Tax Support: this is what you need to do.

Posted: Tue, 30 Nov 2021 12:47:53 GMT [source]

Drag and drop form elements to rearrange the layout for a personalized look. You can even add your logo and collect secure card payments on your phone or tablet with one of our payment integrations! Our Taxi Receipt Template doesn’t just get you from A to B — it swiftly organizes your records, keeps customers happy, and brings your taxi company into the 21st century. Similarly, amounts may be deducted from amounts payable, as in the case of taxes withheld from wages.

Make sure to include some information about the purchase directly in the body of your email. For customers, that quick scan can mean the difference between worrying about a transaction and relaxing because it looks good at a glance.

How to Write a Receipt

It is a plain vanilla business model where the vendor sells a glass of lemonade for $5 with the expectation that customers pay the money immediately. We want to help you send incredible transactional email messages, even if you choose to use a different email service provider. If you have any thoughts on how we can improve MailMason, we’d love for you to share them in theMailMason repository on Github. You can grab the receipt and invoice templates and learn more about the rest of ourtemplate collection on Transactional Email Templates website. Regardless, it’s only a matter of time before a customer confused by a charge leads to a chargeback.

With any purchase, there’s always room to help the customer beyond the purchase. For instance, if you sell camping equipment, you might provide links to articles about planning a camping trip or camping safety. This is a great way to go above and beyond and help customers get even more out of their purchase. Enabling the addition of this information is a little more complex, but in most cases, a text area where your users can add additional information to be displayed on the receipt will suffice. If you do this, just make sure to include a link in close proximity that enables people to quickly jump in and edit the information when it becomes outdated.

Completing Form I-9 for EAD Automatic Extensions for Nonimmigrant Dependent Spouses – JD Supra

Completing Form I-9 for EAD Automatic Extensions for Nonimmigrant Dependent Spouses.

Posted: Tue, 23 Nov 2021 19:06:49 GMT [source]

Simple Cash ReceiptManaging cash transactions on a daily basis is quite challenging and exhausting for some business owners or accountants. A cash transaction happens when a buyer purchased an item, goods or service from an establishment and paid it using cash.

On the other hand, if you have a brick and mortar store or work on-site, paper receipts are the way to go. No matter how you How to Write a Receipt prefer to communicate with your customers, whether it’s email, traditional mail, or both, Invoice Home has your back.

Author: David Ringstrom

2 December 2021

Straight Line Amortization Of Bond Premium Or Discount

bond premium amortization

Through the process of amortization, this difference is written off against periodic interest receipts. In the straight-line method of amortization of bond discount or premium, bond discount or premium is charged equally in each period of the bond’s life. As a response to comments received from stakeholders, the FASB agreed, bond premium amortization this approach of amortizing through to maturity does not reflect the underlying economics of a bond. The update, therefore, “more closely aligns the amortization period of premiums and discounts to expectations incorporated in market pricing” by reducing the amortization period to the earliest date a bond could be called.

This correlation between the interest expense and the bond’s book value makes the effective interest rate method the preferred method. When a bond is sold at a premium, the amount of the bond premium must be amortized to interest expense over the life of the bond. In other words, the credit balance in the account Premium on Bonds Payable must be moved to the account Interest Expense thereby reducing interest expense in each of the accounting periods that the bond is outstanding. Since the coupon rate is paid semi-annually, it means that every six months, a coupon of $25 ($1,000 x 5/2) will be paid. Also, the yield to maturity is stated in annual terms, so semi-annually the yield to maturity is 1.945% (3.89% / 2).

What Is An Amortizable Bond Premium?

S treatment of such premiums can be determined from state income tax forms or instructions because they expressly require the taxpayer to report the same amount of tax-free interest from line 8b of his federal form 1040 or 1040A. These final regulations adopt the rule in the temporary and proposed regulations. You collect a premium when you issue bonds bearing an interest rate higher than prevailing rates. For example, suppose your company issues a $1 million par value bond for $1.041 million that matures in 5 years. The bond pays 9 percent interest, or $4,500 semiannually, while the prevailing annual interest rate is only 8 percent. At issue, you debit cash for the $1.041 million sale proceeds and credit bonds payable for $1 million face value.

 • Counts are subject to sampling, reprocessing and revision throughout the day.
 • The amortizable bond premium is a tax term that refers to the excess price paid for a bond over and above its face value.
 • The effective interest method is a more accurate method of amortization, but also calls for a more complicated calculation, since it changes in each accounting period.
 • You can choose either the straight-line amortization — SLA — or the effective interest rate amortization method — EIRA.
 • Report your result as a line item called “Plus unamortized premium” below the “Bonds payable” line in the long-term liabilities section of your balance sheet.
 • Your cost basis for the bond is the purchase price, in this case $1,060.
 • Your company issues a bond for a premium when it sells the bond for more than face value, which is the value it repays bondholders when the bond matures.

Buying out-of-state municipal bonds at a premium may not offer the tax benefits you expect. In case of a discounted bond issue, the carrying amount equals face value minus the discount on bond; and in case of a premium issue, the carrying amount equals face value plus unamortized premium. For the years in which you own the bond for all 12 months, you simply take amortization of 12 times the monthly amount. For the year of purchase and the year of sale or maturity, you have to account for a partial year, multiplying the monthly amount by the number of months during the year that you actually owned the bond. Bondholders will apply the ASU to their books retrospectively through a cumulative-effect adjustment directly to retained earnings as of the beginning of the period of adoption. For available for sale securities, any catch-up of amortization also affects the unrealized gain or loss. Banks should consider and record the appropriate tax effects with these entries as well.

The premium will decrease bond interest expense when we record the semiannual interest payment. When we issue a bond at a discount, remember we are selling the bond for less than it is worth or less than we are required to pay back. The difference between the price we sell it and the amount we have to pay back is recorded in a contra-liability account called Discount on Bonds Payable. This discount will be removed over the life of the bond by amortizing it over the life of the bond. The discount will increase bond interest expense when we record the semiannual interest payment.

Amortizing Bond Premium With The Effective Interest Rate Method

The constant yield method amortizes the bond premium by multiplying the purchase price by the yield to maturity at issuance and then subtracting the coupon interest. Since we’re assuming a six-month accrual period, the yield and coupon rate will be divided by 2. The first step in calculating the premium amortization is to determine the yield to maturity , which is the discount rate that equates the present value of all remaining payments to be made on the bond to the basis in the bond. The constant yield method is used to determine the bond premium amortization for each accrual period. As in the SLA discount bond example, the initial book value is equal to the bond’s payable amount of $1 million minus its discount of $38,500, or $961,500. After six months, you make the first interest payment of $45,000.The interest expense of $48,075 is 5 percent — the semi-annual interest rate — of the book value. You credit the bond discount by the difference of the $48,075 interest expense minus the $45,000 interest payment, or $3,075, reducing the discount to $35,425.

Calculate the amortization amount for the coupon period by multiplying the current cost basis by the yield-to-maturity, adjusted for the length of the coupon period. For the example bond, the first-period amortization amount is (.01838 x $1,060), or $19.48. If the example bond was taxable, you’d have to pay tax on coupon interest of $50/year. However, because you paid a premium to buy the bond, your effective interest income is reduced by your loss of $60 over the five-year bond term.

How Does The Irs Amortize Bonds?

When bonds are sold at a discount or a premium, the interest rate is adjusted from the face rate to an effective rate that is close to the market rate when the bonds were issued. Therefore, bond discounts or premiums have the effect of increasing or decreasing the interest expense on the bonds over their life. Under these conditions,it is necessary to amortize the discount or premium over the life of the bonds by using either the straight-line method or the effective interest method. If you pay a premium to buy a bond, the premium is part of your cost basis in the bond. If the bond yields taxable interest, you can choose to amortize the premium. This generally means that each year, over the life of the bond, you use a part of the premium that you paid to reduce the amount of interest that counts as income.

 • Under the straight-line method the interest expense remains at a constant annual amount even though the book value of the bond is decreasing.
 • But according to NY tax law, the deduction is only available as an itemized deduction.
 • After six months, you make the first interest payment of $45,000.The semi-annual interest expense is 4 percent of $1.041 million, or $41,640.
 • The difference between the price and the face value is called the bond premium.
 • Before purchasing a bond at a premium, it’s important to understand the potential federal and state tax implications.
 • For your interest payment, you’ll debit cash because you’re receiving an increase in cash.

Continuing with the example, assume you have yet to amortize $1,000 of the bond’s discount. Subtract $100 from $1,000 to get $900 in unamortized discount remaining.

Method 1

He has over 40 years of experience in business and finance, including as a Vice President for Blue Cross Blue Shield of Texas. He has a BBA in Industrial Management from the University of Texas at Austin. We will illustrate the problem by the following example related to a premium bond. But you will need to split into separate 1099-INT entries in turbotax for each bond. A bond is a type of fixed-income investment that represents a loan made from a lender to a borrower.

bond premium amortization

The bond provides for unconditional payments of interest of $15,000, payable on May 1 of each year. C uses the cash receipts and disbursements method of accounting and the calendar year as its taxable year. C has not previously elected to amortize bond premium, but does so for 2002. On February 1, 1999, A purchases for $110,000 a taxable bond maturing on February 1, 2006, with a stated principal amount of $100,000, payable at maturity. The bond provides for unconditional payments of interest of $10,000, payable on February 1 of each year. A uses the cash receipts and disbursements method of accounting, and A decides to use annual accrual periods ending on February 1 of each year.

Understanding An Amortizable Bond Premium

Bond premium amortization is a method in accounting that companies use to record the payments they make to bondholders above the face value of their bonds plus the interest payments. While the investors see no differentiation between interest and premium payments, companies must keep track of these differences. They ensure that the premium is repaid when the bond matures so that the payment stream is the one that was expected upon sale of the bond. You will receive a copy of IRS Form 1099-INT, Interest Income, for each bond you held that paid interest during the year. For tax-free municipal bonds, the interest is reported separately in a box labeled “Tax-exempt interest.” For each premium municipal bond, subtract the amortized premium from the year’s tax-exempt interest and tally the result.

Interest Expense9,516Interest Payable8,000Bond Discount1,516Under straight line method, amortization of bond discount do not vary over the term of the bond. The interest income on a debt-investment purchased at a discount must also be similarly higher than the interest income received. This is because we paid an amount lower than the face value of the bond at issue date but will get the full face value at maturity.

Ohhh…I don’t agree that every bond needs to be broken out into it’s own 1099-INT. Certainly there can be situations where some bonds need that treatment, but not in normal situations. Enter the Tax-Exempt interest in Box 8 and the Bond Premium in Box 13.

In other words, it reflects what the change in the bond price would be if we assumed that the market discount rate doesn’t change. The Level 1 CFA Exam is approaching, so we have to keep up the pace. Today, let’s discuss the methods of amortizing bond discount or premium. The effective interest rate is multiplied times the bond’s book value at the start of the accounting period to arrive at each period’s interest expense. As mentioned earlier, if market interest rates fall, any given bond with a fixed coupon rate will appear more attractive, and it will result in the bond trading at a premium. So, if a bond comes with a face value of $1,000, and is trading at $1,080, it offers an $80 premium. The election under this section applies to all taxable bonds held during or after the taxable year for which the election is made.

If the individual holds the bond to maturity, there won’t be any gain or loss on the disposition. Amortization essentially reduces the amount of income taxed at ordinary rates by sacrificing the capital loss, which would otherwise offset any capital gains.

For example, assume you amortize a bond’s discount by $100 annually and pay $500 in annual interest. An amortizable bond premium is the amount owed that exceeds the actual value of the bond. This is considered the bond premium or trade premium because the bond cost more for you to purchase than it is actually worth. If you plan to purchase out-of-state municipal bonds at a premium, be sure to keep the above in mind when calculating after-tax yields.

bond premium amortization

In case of all bonds, the interest paid or payable equals the product of face value and the coupon rate. However, the interest expense reported in the income statement depends both on the interest paid/payable and the amortization of discount or premium. Bond discounts – Note that Form 1099 reporting rules do not require amortization of taxable market bond discounts. This is favorable to the taxpayer who might otherwise have to pay tax on the additional interest income without having received cash. As simple as the straight-line method is, the main problem with it is that the IRS generally doesn’t allow you to use it anymore. As IRS Publication 550 states, for bonds issued after Sept. 27, 1985, taxpayers must amortize bond premium using the constant-yield method, which differs from the straight-line method.

In this case, you’ll credit bond premium account for $4,100.Note that the complete accounting from this step and the previous step keeps your books in balance. The yield is effectively the total return that you’ll receive on the bond, based on the price you paid, if you hold it until maturity. On 1 January 2014, Robots, Inc. issued 4-year bonds with a total par value of USD 100 million and an annual coupon that amounts to 8% of the par value. How To Report Amortization Subtract the bond premium amortization from your interest income from these bonds. Generally no reduction for premium amortization is allowed since the interest is not taxable, but if the bonds are taxable (out-of-state) bonds, the taxable income can be reduced by the amount of premium amortization.

bond premium amortization

The yield to maturity is the discount rate that equates the present value of all coupons and principal payments to be made on the bond to its initial purchase price. In the case of a tax-exempt obligation, if the bond premium allocable to an accrual period exceeds the qualified stated interest allocable to the accrual period, the excess is a nondeductible loss. A holder amortizes bond premium by offsetting the qualified stated interest allocable to an accrual period with the bond premium allocable to the accrual period. This offset occurs when the holder takes the qualified stated interest into account under the holder’s regular method of accounting. For example, consider an investor that purchased a bond for $10,150. It pays a 5% coupon rate semi-annually and has a yield to maturity of 3.5%. Let’s calculate the amortization for the first period and second period.

 • Subtract $200 from $1,000 to get $800 in total annual interest expense.
 • Calculate the amortization amount for the coupon period by multiplying the current cost basis by the yield-to-maturity, adjusted for the length of the coupon period.
 • Bond premium amortization is commonly straight-line, which means that the same amount is amortized in each period.
 • However, because you paid a premium to buy the bond, your effective interest income is reduced by your loss of $60 over the five-year bond term.
 • The taxpayer should attach a statement to his or her income tax return to make the election to amortize taxable bond premiums.
 • For example, assume you amortize a bond’s premium by $200 annually and pay $1,000 in annual interest.

Select to receive all alerts or just ones for the topic that interest you most. As noted above, no comments were received on the temporary regulations. The final regulations in this document are substantively the same as the temporary regulations.

If you make this choice, you must reduce your basis in the bond by the amortization for the year. If the bond yields tax-exempt interest, you must amortize the premium. This amortized amount is not deductible in determining taxable income. However, each year you must reduce your basis in the bond by the amortization for the year. However, each year you must reduce your basis in the bond (and tax-exempt interest otherwise reportable on Form 1040, line 8b) by the amortization for the year using the constant yield method. This is necessary to reduce the bondholder’s tax basis in the tax-free bond to determine if there is a capital gain upon disposition. In order to calculate the premium amortization, you must determine the yield to maturity of a bond.

Amortized Bond Definition – Investopedia

Amortized Bond Definition.

Posted: Sun, 26 Mar 2017 04:48:16 GMT [source]

You plug the $41,000 difference by crediting the adjunct liability account “premium on bonds payable.” SLA reduces the premium amount equally over the life of the bond. In this example, you semi-annually debit the premium on bonds payable by the original premium amount divided by the number of interest payments, which is $41,000 divided by 10, or $4,100 per period.

Author: Anna Johansson

2 December 2021

Играть В Легальном Онлайн Казино Casino X Без Регистрации На Демо

Играть В Легальном Онлайн Казино Casino X Без Регистрации На Демо

Ставки на реальные средства привлекают уверенных в себе геймеров. Они знают, сколько готовы вложить, чтобы получить дополнительный заработок или развлечь себя с азартом. Только в игре на реальные деньги присутствует волнение после каждого спина за результат, ведь гэмблер рискует своими рублями. Для платных ставок создание профиля является обязательным.

Азарт невероятный, часто зачисляются бонусы, выигрывать реально, выводить деньги тоже! Большие суммы не выводила, но с маленькими проблем не было. На сайте вас ожидает одна из самых больших и внушительных коллекций игровых автоматов. Если у вас много годовой опыт в сфере гемблинга, вас все равно удивят некоторые модели новых слотов. В общем на Вулкан 24 предлагается более двух сотен азартных игр от разработчиков мирового уровня. В целом на сайте казино представлено огромное разнообразие игр, поэтому любой, даже самый прихотливый пользователь, найдет там отличный вариант для развлечений. А после выигрыша – деньги выводятся достаточно просто и быстро. казино Х

казино casino X

Теперь вам будет гораздо удобнее выигрывать с официальным приложением этой БК. Стоимость домена зависит от доменной зоны, в которой регистрируется домен. Бесплатный домен зарегистрировать не получится, потому что обслуживание и регистрация доменного имени в Реестре накладывают расходы на регистраторов. Цена на международные и тематические доменные имена зависит от курса доллара и евро, кроме того, имеет значение премиальность домена. Чтобы узнать сколько стоит домен, в поле ввода укажите его название, и наш сервис покажет стоимость и статус домена в различных зонах. Следите за нашими акциями, чтобы не упустить выгодное предложение, и, возможно, получить домен бесплатно.

Это специальные предложения от казино, которые помогают тратить меньше средств на игру в Azino777. У каждого есть свои условия отыгрыша, минимальной или максимальной ставки, типов игр, в которых они действуют. В Азино777 предлагаются бездепозитный бонус, возврат средств по четвергам, реферальная система, депозитные презенты. Зарегистрироваться в Азино 777 можно в течение нескольких минут. Простая процедура создания счета доступна всем, так как в казино отсутствует список запрещенных стран. Все желающие создать аккаунт могут воспользоваться официальным сайтом Азино777 или его рабочей копией.

Онлайн

Оказалось, что на 82 самых популярных ресурсах есть угрозы безопасности. Информация об этом опубликована на сайте Минист… Как отличить официальный сайт госуслуг от мошенническогоОбозреватель компании по кибербезопасности ESET Станислав Жураковский рассказал, как отличить портал госуслуг от мошеннического сайта при получении QR-кода. Опубликован стандарт VESA Embedded DisplayPort 1.5Отраслевая организация Video Electronics Standards Association сообщила о готовности стандарта Embedded DisplayPort 1.5. Сменяя версию eDP v1.4, опубликованную в 2015 году, новая версия сохраняет все её ключевые возможности и добавляет новые. Способы продвижения каналов в YouTubeYouTube – вторая по популярности поисковая система, специализирующаяся на видео контенте. Создание видео-контента весьма дорогое и затратное мероприятие, поэтому очень важно использовать все возможности для его продвижения.

Oнo былo ocнoвaнo в 2012 гoду и являeтcя cecтpинcким для нeбeзызвecтнoгo JoyCasino. Дeятeльнocть pecуpca peгулиpуeтcя Игopнoй кoмиccиeй Кюpacao. Цeлeвaя aудитopия – житeли eвpoпeйcкиx cтpaн, a тaкжe cтpaн CНГ (в тoм чиcлe Укpaину).

Игра на деньги доступна после прохождения регистрации в казино Casino X. Вы можете ввести электронный адрес или выполнить аутентификацию при помощи социальной сети. Букмекерская контора 1хБет предлагает очень обширную систему бонусов и акций, которые привлекают новых игроков. 1xBet бонус может предоставить как новым игрокам, так и уже зарегистрированным пользователям. По данным выписки из кипрского реестра, GGS Net Ltd зарегистрирована в 2010 году и является «дочкой» офшора GGS Ltd в Ангилье. Кроме того, корпорация GGS Net Ltd была указана как собственник на сайтах десятка русскоязычных онлайн-казино, таких как «Фараон», «Эльдорадо», Green Casino, Azart Club, Poker Dom, «Вулкан».

 • Очень нравится здесь играть, расслабляет и доставляет массу удовольствия.

С его помощью клиент сможет проводить транзакции, получит доступ к бонусам и участию в акционных предложениях. Будет сделана проверка данных, после чего казино сделает подтверждение вывода.

Первое казино, в котором я действительно смог выиграть, причем не плохо и по-честному получил реальные деньги. Очень нравится здесь играть, расслабляет и доставляет массу удовольствия. Мне нравится, играю часто просто вечером после работы, помогает немного отдохнуть. Часто выигрывал хорошие суммы, с выводом на карту никаких проблем нет, все быстро приходит.

Пополнение баланса позволит получить доступ к таким спинам. Популярные слоты Азино777 отличаются качественным дизайном и высокой отдачей. Автомат Гонзо, например, игроки выбирают за нестандартную лавинную систему, по которой выпадает символика. В Ра возможен запуск 10 фриспинов при должном везении. Практически все новинки Azino777 предусматривают наличие Wild и Scatter символов.

Для создания профиля используется учетная запись в социальной сети, электронная почта или номер телефона. Вне зависимости от выбранного способа потребуется не больше нескольких минут. Важно ознакомиться с правилами и политикой заведения.

Сервисный центр по ремонту техники AppleПродукция известного бренда Apple пользуется во всем мире большой популярностью. На сегодняшний день гаджеты от этого производителя не только считаются показателем статуса и вкуса, но и значительно расширяют возможности пользователей. Российский рынок смартфонов сократился по итогам третьего кварталаСредняя цена смартфона продолжила расти. Объем поставок в денежном выражении показал положительную динамику и по итогам третьего квартала текущего года, и в аналогичный период прошлого года до начала пандемии. По итогам третьего квартала текущего года объем поставок составил… Такой вывод можно сделать после заявления Дениса Мантурова, руководителя Минпромторга, о начале…

Они подойдут для сайтов, рассчитанных на конкретный регион или локальный сегмент рынка. Например, чтобы создать сайт для аудитории из России, можно купить домен в национальных зонах RU/РФ/РУ. Или выбрать кириллический домен, чтобы клиентам было проще запомнить адрес сайта и найти его в интернете. Из-за нехватки компонентов Sony выпустит меньше консолей PlayStation 5, чем планировалаSony снизила прогноз относительно объёмов производства игровых консолей PlayStation 5, сообщает веб-издание Bloomberg.

Судя по всему, запасы AirPods 3 — по крайней м… Компания HP представляет игровой монитор HP Omen 27cБлагодаря технологии панелей VA, HDR four hundred, цветовой гаммой DCI-P3 92 % и разрешением Quad HD геймеры могут рассчитывать на потрясающие визуальные эффекты. А с частотой обновления в 240 Гц, временем отклика 1 мс и сертификацией AMD FreeSync Premium Pro даже самым искушенным иг… Объявлена дата старта PUBG Mobile Global Championship 2021Издатель Tencent Mobile раскрыл дату старта PUBG Mobile Global Championship 2021, а также рассказал про команды, которые будут в нём участвовать. Глобальный турнир по PUBG Mobile начнётся 30-го ноября и продлится до 24-го декабря. 5000 мА•ч, 50 Мп, 90 Гц, стереодинамиками и ИК-порт за a hundred and fifty five долларов.

Зависаю тут полгода, есть где азарту разгуляться. Вулкан 24 радует частыми акциями, приятными бонусами и хорошим отношением к игрокам. Для тех кто сомневается есть демо-режим, чтобы освоиться. Очень сложно перечислить все варианты, которые доступны пользователям игорной площадки. Но, что понятно наверняка – здесь удовлетворят любой вкус, и никто не уйдет обиженным.

Основной причиной, о которой говорилось, была визуальная эстетика и лучшая защита смартфона. WD My Passport 2TBНе так давно мы решали, что выгоднее — внешний SSD компактного формата и высокой ёмкости, или Flash-накопитель более мелкий, но дешёвый и универсальный. Не прям специально-специализированных а-ля WD P10, там понятно зачем надо, игры хранить… Программа дает возможность детям бесплатно осваивать актуальные и перспективные профессии….

Однако, как отмечала компания Google еще в июле, многие пользователи неправильно пон… Xiaoxin Pad Pro 12.6 получит дисплей на 120 ГцLenovo планирует выпустить новый планшет Xiaoxin Pad Pro 12.6 уже совсем скоро, 2 ноября.

Почему Вам Стоит Играть В Онлайн

Производитель очень хорошо потрудился над дизайном, выбрал качественные материалы и дал возможность покупателю легко обновить прошивку на новую гарнитуру. В видеоконференциях Zoom появилась реклама — она показывается для бесплатных аккаунтовКоманда популярного сервиса видеоконференций Zoom объявила неприятную новость для пользователей учётных записей с бесплатным тарифом.

Особенности Казино

При малейших несовпадениях аккаунты блокируются до дальнейшего выяснения обстоятельств. Слоты на смартфоне подстраиваются автоматически под размер и разрешение экрана. Для ускорения загрузки, разработчики отключили лишние анимации и эффекты. Год выпуска и мощность мобильного устройства не имеют значения, если вы запускаете mobile версию. Она запускается на старых гаджетах и работают без лагов.

Внесение Денег На Счет И Вывод Средств

Единственное наверное из всех казино,которое реально выплачивает заработанные деньги. Всего на проекте действует 10 рангов или уровней. На каждом уровне предлагаются свои условия для игры, например, изменяется количество денег, которые можно получить в качестве подарка, и в целом улучшается выгодность финансовых условий. Если пользователь хочет попробовать игру на реальные деньги, то для этого необходимо пройти процесс регистрации на площадке. Но не волнуйтесь, эта процедура не отнимет у вас слишком много времени.

Border Wars — это мобильная стратегия с немного мультяшной графикой. Если верить описанию, то действия игры происходят во времена … Они пополнят семейство Renesas Advanced , куда входят 32-разрядные ми… Бесплатные приложения позволят переместить панель задач Windows 11 наверх экранаБесплатное приложение под названием Taskbar11 даёт возможность переносить панель задач Windows eleven наверх Такая настройка в системе по умолчанию отсутствует. Некоторые разработчики создали приложения для настройки внешнего вида панели задач Windows 11. Как повысить эффективность работы операторов колл-центра и качество клиентского сервиса?

Перейдите по ссылке в письме от администрации, чтобы подтвердить адрес почты и получить бездепозитный бонус от Азино 777. Чтобы участвовать в бонусной политике и играть на реал, нужно создать профиль на портале. В Casino X официальный сайт регистрация возможна несколькими способами. Посетителю предстоит выбрать более удобный в для себя.

Казино Х имеет официальный канал в Telegram, в котором публикуются свежие новости, запланированные турниры и конкурсы, появляется информация о самых крупных победах клиентов и многое другое. Подписчиков, что говорит о высокой популярности игорного заведения. За 700 баксов покупать руль, который только в ГТ и поиграть (если не учитывать игры кодмастерс). Выбрал 1 хбет потому что коэффициенты всегда хорошие и это главный плюс, перекрывающий минусы и простота всего. Скачал мобильное приложение на сайте для андроид, потому что сайт долго погружался.

Смартфон разобрали не просто так, а чтобы собрать из его деталей модель района Пудун, который распол… Стоит ли их покупатьСегодня, 26 октября, в России стартовали официальные продажи AirPods three. Новинку уже можно приобрести на сайте Apple и у её партнёров. Но, если вы твёрдо решили обзавестись наушниками нового поколения, лучше не затягивать.

Интерфейс на русском языке, но можно переключиться на английскую, немецкую, итальянскую или другую версию. Казино Casino X принимает игроков из России, РБ, Украины, Польши, Казахстана и пр. Игроки могут использовать гривны, рубли, доллары, евро, тенге и криптовалюту.

Clipchamp стал частью подписки Microsoft 365Microsoft объявила, что веб-приложение для редактирования видео Clipchamp будет доступно по подписке Microsoft 365, а также его планируют интегрировать в пакет приложения Office. Этим шагом компания стремится расширить возможности Office, так как видео стали действительно в… Knockout City запускается на Xbox Series X | S в a hundred and twenty fpsVelan Studios объявила о запуске Knockout City для Xbox Series X | S, предоставляя геймерам возможность играть со скоростью 120 или 60 кадров в секунду. Кроме того, если у вас уже есть Knockout City на Xbox One, обновление до версии Xbox Series X | S не будет стоить вам дене… Twitter предоставит платным подписчикам ранний доступ к новым функциямTwitter регулярно тестирует новые функции перед их полномасштабным развёртыванием. Теперь компания решила создать для пользователей новую возможность получить доступ к внедряемым функциям раньше остальных. В среду Twitter объявила, что подписчики платного сервиса Twitter Blu…

Безопасность и надежность игрового клуба Вулкан тоже на высоте. Руководство проекта внедрило на сайте передовые методы шифрования данных и сетевые протоколы, поэтому вы можете спокойно доверить сервису свои платежные и персональные данные. Сайт придерживается всех правил конфиденциальности данных пользователей, поэтому они сохраняются в тайне от третьих сторон и надежно защищены. Ассортимент игровых аппаратов постоянно пополняется, а общее количество слотов превышает 2500 наименований. В коллекции представлен софт более чем от 40 провайдеров, в числе которых Microgaming, NetEnt, Playtech, Playson и многие другие. Гемблеры имеют возможность играть бесплатно в слоты на Casino X, так как каждый автомат содержит деморежим.

В разделах «Правила и условия» и «Полезная информация» представлены ответы на часто задаваемые вопросы. Частые турниры с розыгрышем впечатляющего денежного фонда помогут разнообразить игровой процесс в Admiral-X. Участвовать в таком мероприятии могут все желающие. Для этого выполнить обязательные условия в четко прописанные сроки. Чтобы стать одним из претендентов на выплаты, нужно нажать на кнопку «Участвовать» в виджете.

У истоков этих проектов стоят некие Сергей Токарев и Рустам Гильфанов, которые начали свой путь в мире гэмблинга еще в далёком 2001 году. Называлось всё это предприятие Globo-tech, на сервера которых еще долгие годы шли коннекты большинства слотов в российских казино, что лишний раз доказывало что наши герои являются никем иным как продвинутыми мошенниками.

Есть отдельные категории с новинками, популярными играми и слотами с джекпотами. Можно составить собственный список избранных тайтлов.

Пользователи могут получить бесплатно при помощи программы лояльности или купить вращения в Колесе Фортуны. В интернет-казино Casino X для клиентов имеется множество бонусов. Это могут быть процент от вносимой суммы или фриспины. Главная особенность данного букмекера заключается в огромном выборе событий, как спортивных, так и неспортивных, на которые можно делать ставки. Также здесь отличная бонусная программа для новых и уже зарегистрированных игроков, низкая маржа и высокие коэффициенты. Служба поддержки «Яндекс.Деньги» сообщила, что получателем перевода была компания Victory777. Эта компания с лицензией Кюрасао (часть Королевства Нидерландов, остров в Карибском море) значится владельцем Azino777 на официальном сайте казино.

Google отменяет заказы на Pixel 6 и отказывается возвращать деньгиПохоже, у Google возникли проблемы с запуском продаж нового поколения Pixel. Покупатели жалуются, что интернет-гигант отменяет их предварительные заказы на Pixel 6 без каких-либо объяснений. И что ещё хуже, некоторым пользователям до сих пор не вернули деньги за отменённые з… Poco M4 (он же Redmi Note 10) попал в сравнение с другими моделями XiaomiНа YouTube-канале Smart Life вышел обзор смартфона Poco M4 Pro 5G (или Redmi Note 10). Некоторые его параметры (производительность, качество фото и видео и пр.) ведущий сравнил с характеристиками Poco X3 Pro и Poco M3 Pro. Набор на 14 поток моего курса search engine optimization ШаолиньДорогие друзья, я набираю 14 поток на свой курс по продвижению англоязычных сайтов web optimization Шаолинь. Все подробности можете узнать на сайте seoshaolin.com.

1 December 2021

Bitcoin’s Price Crashes Below $50,000 On ‘bitcoin Day’

Digital money or digital currency is any type of payment that exists purely in electronic form and is accounted for and transferred using computers. In recent times, the matrix of factors affecting Bitcoin price has become considerably more complex. Starting in 2017, when Bitcoin garnered mainstream attention, regulatory developments have had an outsized impact on its price because it extends the cryptocurrency’s reach. Depending on whether it is positive or negative, each regulatory pronouncement increases or decreases Bitcoin prices.

“$53,000 is a key level, which happens to be the average on-chain cost basis of short term holders in the market,” he noted, citing market data. While the digital currency has made attempts on that level, they have all been unsuccessful. Dogecoin is a peer-to-peer, open-source cryptocurrency that is categorized as an altcoin. Predictions for the future value of Bitcoin vary based on who makes the estimate. According to Jeremy Liew, a partner at Lightspeed Venture Partners, Bitcoin could reach $500,000 per coin by 2030. According to the June 2020 Crypto Research Report, the cryptocurrency could go over $397,000 by 2030. As the Bitcoin network grew, so too did its mining difficulty, requiring ever-larger amounts of energy. The cryptocurrency was hovering around the $1,000 price range at the beginning of that year.

Bitcoin

According to a 2020 research based off IP addresses from so-called hashers that used certain Bitcoin mining pools, more than half of all the Bitcoin mining occurred in China. The third price hike was connected to the launch of a Bitcoin ETF in the United States. It’s organized through a network known as a blockchain, which is basically an online ledger that keeps a secure record of each transaction and bitcoin price all in one place. Every time anyone buys or sells bitcoin, the swap gets logged. Nowadays, cryptocurrencies are often called digital assets, because we can buy, sell, trade them just like traditional assets on the stock market. Read more about Buy Dragonchain here. Thus, the majority of crypto enthusiasts are investors or traders who are trying to get a profit by speculating on crypto prices. The rally could be related to the overwhelming uncertainty of the stock market, leaving people looking for a safe-haven alternative to cash and stocks. Gold prices have also been on the rise, and some suggest that perhaps bitcoin is the gold of the tech age. But pandemic uncertainty has ruled over the stock market for months now, and cryptocurrencies are often more volatile than other markets and prone to unpredictable rallies.

Bitcoin, Ethereum, Crypto News and Price Data – Coindesk

Bitcoin, Ethereum, Crypto News and Price Data.

Posted: Mon, 29 Nov 2021 20:13:02 GMT [source]

Later amateurs mined bitcoins with specialized FPGA and ASIC chips. The chips pictured have become obsolete due to increasing difficulty. “While in the long-term Bitcoin’s price has generally gone up, we experience a lot of volatility along the way,” says Kiana Danial, founder of Invest Diva. Despite the new record high, Bitcoin is still a highly volatile and speculative investment. In fact, the last time the crypto saw a record high in mid-April, it abruptly lost over half of its value and plunged to around $30,000 by mid-July.

Use In Illegal Transactions

The two major changes are the introduction of the Merkelized Abstract Syntax Tree and Schnorr Signature. MAST introduces a condition allowing the sender and recipient of a transaction to sign off on its settlement together. Schnorr Signature allows users to aggregate several signatures into one for a single transaction. This results in multi-signature transactions looking the same as regular transactions or more complex ones. By introducing this new address type, users can also save on transaction fees, as even complex transactions look like simple, single-signature ones. A hard fork is a protocol upgrade that is not backward compatible. This means every node needs to upgrade before the new blockchain with the hard fork activates and rejects any blocks or transactions from the old blockchain.

As of October 2021, the Salvadoran government was exploring mining bitcoin with geothermal power and issuing bonds tied to bitcoin. In September 2020, the Canton of Zug, Switzerland, announced to start to accepting tax payments in bitcoin by February 2021. Because of its size and complexity, downloading and verifying the entire blockchain is not suitable for all computing devices. They have an inverse relationship with regards to trustlessness and computational requirements.

Who Are The Founders Of Bitcoin?

If you’re a CEX.IO customer, you just need a debit card or credit card. With our Instant Buy service purchasing cryptocurrencies made super easy. You just open the page, choose the amount you want to buy, and enter your card credentials. The crypto you bought will appear on your account immediately.

 • In January, the US investment bank JPMorgan made a bold prediction, forecasting that bitcoin could rally as high as $146,000 in the long run as it competes with gold as an alternative currency.
 • It’s probably going to require me explaining it LIVE while it’s playing out and doing so multiple times for some people to finally understand this.
 • “It’s possible … maybe … that I know than you realize about how money works.”

We know people with the nickname, Satoshi Nakamoto, as the Bitcoin creators. But we shouldn’t forget that they have also created the first blockchain — the only kind of digital network where cryptocurrencies can operate. Even before BTC developers launched the first distributed ledger, the concept of blockchain was described by different computer scientists. Of the online brokerages and cryptocurrency exchanges that NerdWallet reviews, the following currently offer bitcoin. Bitcoin has finally crossed the psychological resistance at the $60k mark and even brushed past the last all-time price high. At the time of writing, BTC is just under the $63k handle and has a market valuation of around $1.177 trillion today. That’s approximately 54% of the entire $2.153 trillion crypto market economy, while ethereum captures 11.9% on Tuesday.

For example, capital controls announced by the Chinese government were generally accompanied by an uptick in Bitcoin’s price. The 2020 pandemic shutdown produced macroeconomic instability on a global scale and galvanized Bitcoin’s price, resulting in a record rally. Interest from institutional investors has also cast an ever-lengthening shadow over Bitcoin price workings. In the past 10 years, Bitcoin has pivoted away from retail investors and become an attractive asset class for institutional investors. This is construed as a desirable development because it brings more liquidity into the ecosystem and tamps down volatility. The use of Bitcoin for treasury management at companies also strengthened its price in 2020.

These large holders – referred to as “whales” – are said to make up of two percent of anonymous ownership accounts, whilst owning roughly 92 percent of BTC. On top of this, most people who use cryptocurrency-related services worldwide are retail clients rather than institutional investors. This means outlooks on whether Bitcoin prices will fall or grow are difficult to measure, as movements from one large whale already having a significant impact on this market. CoinDesk is an independent operating subsidiary of Digital Currency Group, which invests in cryptocurrencies and blockchain startups. Bitcoin, for instance, briefly touched $40,000 last week and fell again Monday after China’s central bank deepened a crackdown on cryptocurrencies. China’s central bank said it ordered some banks and payment firms, including China Construction Bank and Alipay, to crack down further on cryptocurrency trading.

Even earlier, in December 2013, rumors of poor management and lax security practices at Mt. Gox had caused a steep drop of 29% in its price. Investors who have their bitcoin on exchanges or wallets that support the new currency will soon see their holdings double, with one unit in bitcoin cash added for every bitcoin. But that doesn’t mean the value of investors’ holdings will double. Conversion rates are based on CoinDesk’s Bitcoin Price Index and the price indexes of other digital assets. World currency prices are based on rates obtained via Open Exchange Rates.

Bitcoin and other cryptocurrencies are like the email of the financial world. The currency doesn’t exist in a physical form, and the coin is transacted directly between the sender and the receiver without banking intermediaries to facilitate the transaction. Everything is done publicly through a transparent, immutable, distributed ledger technology called blockchain. Just two months later, on January 3, 2009, Nakamoto mined the first block on the Bitcoin network, known as the genesis block, thus launching the world’s first cryptocurrency.
btc price today
In spite of all this, there are periods when the cryptocurrency’s price changes have outpaced even their usually volatile swings, resulting in massive price bubbles. All data for the values is being sourced from CoinSwitch, a trusted and popular platform to trade cryptocurrency. This is because crypto prices can vary slightly across providers, so using a single source for this information is very important. ETH to BTC Over the last 24 hours, Ether , the currency for the Ethereum network, went from ₹3,30,371 to ₹3,45,710, with a market cap of ₹39.3T. In the same time, Litecoin moved up from ₹15,131 to ₹15,689, a change of 3.69%, with a market cap of ₹1.0T. Ripple, or XRP, is another hugely popular token, with a market cap of ₹3.5T. In the last day, its value has changed 2.07%, moving from ₹74.90 to ₹76.46.
btc price today
This is healthy consolidation for Bitcoin given that we have already hit close to 100% YTD return on BTC and the market needed to take a pause. The interest in Alts though, suggests that overall sentiment is still strong,” the Delta Exchange CEO added. Deribit ETH/USD markets on April 13, 2021.In the sixth position is cardano which is trading for $1.37 per unit and the seventh position held by polkadot is swapping for $41. Uniswap has now taken the eighth position and is trading for $34.79 per coin. Litecoin and bitcoin cash hold the ninth and tenth positions respectively. LTC in the ninth position is swapping for $268 while BCH is trading for $721 per unit. Unfortunately, these new highs for Bitcoin were so far from the past figures that the price was very volatile. The volatility was fueled by rumors of poor security on Mt. Gox exchange, which was part of about 70 percent of Bitcoin transactions of the time.

Who is CEO of Bitcoin?

Organization. The company’s CEO, Roger Ver, gained control of the Bitcoin.com domain name in April 2014 where he leased it to Blockchain.info, and then later to OKCoin.

Blockstream is a for-profit tech company that develops new infrastructure on the Bitcoin network, including Lightning Network and sidechains. An American nonprofit called the Bitcoin Foundation was founded in 2012 to support the development and adoption of the Bitcoin protocol. After three years, however, the foundation eventually ran out of cash and was dissolved. • Each new block has a value called a “target hash.” In order to win the right to fill the next block, miners need to produce a hash that is lower than or equal to the numeric value of the ‘target’ hash. Since hashes are completely random, it’s just a matter of trial and error until one miner is successful. If you are new to crypto, use CoinMarketCap’s own educational portal — Alexandria — to learn how to start buying Bitcoin and other cryptocurrencies. Bitcoin is secured with the SHA-256 algorithm, which belongs to the SHA-2 family of hashing algorithms, which is also used by its fork Bitcoin Cash , as well as several other cryptocurrencies. The Payment Card Industry Data Security Standard is an internationally recognized set of security requirements related to gathering and storing card credentials. If the platform has this certificate, that means it passed the regular checks by independent auditors.

As of 2021, the Bitcoin network consumes about 93 terawatt hours of electricity per year – around the same energy consumed by the 34th-largest country in the world. Over 2018, the entire crypto market plunged into what is now known as the “crypto winter” – a yearlong bear market. In February 2011, BTC’s price reached parity with the U.S dollar for the first time. The milestone encouraged new investors into the market, and over the next four months, bitcoin’s price continued to rise – peaking at over $30.

Cryptocurrency prices today: Bitcoin crashes 9%, down 20% from record highs as new variant spooks investors – Livemint

Cryptocurrency prices today: Bitcoin crashes 9%, down 20% from record highs as new variant spooks investors.

Posted: Fri, 26 Nov 2021 15:16:17 GMT [source]

You can buy bitcoin through exchanges and stockbrokers, or from other owners. Regardless of where you get it, consider the risks of investing in digital assets. The founder of Paytm, a major digital payment company in India, is “very positive about crypto.” Noting that cryptocurrency is here to stay, he expects it to become a mainstream technology in a few years. The CEO of cryptocurrency exchange Binance says that he and Berkshire Hathaway CEO Warren Buffett share a similar investment strategy. However, he said he would not convince the Oracle of Omaha to invest in cryptocurrency. The CTO of Bitfinex, Paolo Ardoino shares Balani’s optimism and told Bitcoin.com News that even though we have seen some turbulence and retracement BTC still advanced. “The digital token space continues to see tremendous growth and technological advances against a backdrop of increasing institutional adoption and Wall Street’s embrace of blockchain-based businesses.

How do I sell bitcoins?

When you are ready to sell some or all of your Bitcoin, you can do so through a variety of avenues, including an online cryptocurrency exchange, direct peer-to-peer (P2P) transactions online or on-site, and through a Bitcoin ATM.

You can purchase bitcoins on a cryptocurrency exchange, or by buying BTC directly from another investor. While one can often track the movement of stolen funds on the blockchain, it’s impossible to reverse the transaction, making Bitcoin holdings a popular target for cybercriminals. Finally, economic instability is another indicator of price changes for Bitcoin. Since its inception, the cryptocurrency has positioned itself as a supranational hedge against local economic instability and government-controlled fiat currency. According to reports, there is a period of increased economic activity on Bitcoin’s blockchain after an economy hits road bumps due to government policy. Countries like Venezuela, which have experienced hyperinflation of their currencies, have seen huge increases in the use of Bitcoin as a means of transaction as well as storing wealth. This has led analysts to believe that the cryptocurrency’s price increases and global economic turmoil are connected.

30 November 2020

ОптімусАгро Трейд на лідируючих позиціях серед виробників нерафінованої соняшникової олії

ОптімусАгро Трейд посів🥉 третє місце у ТОП-10 найбільших компаній-виробників нерафінованої соняшникової олії в Україні за 2019/2020 маркетинговий рік.

За даними рейтингу Latifundist.com – п’ятірка компаній-лідерів включає в себе 15 виробництв, на частку яких надходить половина всієї екстракції олій в Україні. Частка ОптімусАгро Трейд у рейтингу — 6,04 %.
Більш детально за посиланням:

https://latifundist.com/rating/top-10-ukrainskih-proizvoditelej-osnovnyh-vidov-nerafinirovannogo-masla-v-201920-mg

5 May 2020

“Оптімусагро Трейд” у 2019/20 МР продовжує займати лідируючі позиції

За даними асоціації “Укроліяпром”, станом на 1 квітня 2020 року, доля виробництва нерафінованої соняшникової олії “ОптімусАгро Трейд” склала 5,7 %.

🥈Наша компанія посіла друге місце у рейтингу виробників даного продукту за І півріччя поточного сезону.
https://ukroilprom.org.ua/…/reytyngy-vyrobnykiv-oliy-neraf…/

6 April 2020

Український 🌻соняшниковий шрот користується великим попитом – «Оптімусагро Трейд»

«В останній час спостерігається високий попит на соняшниковий шрот, як в Україні так і в світі. На фоні високого попиту ціни у глибоководних портах на соняшниковий шрот збільшились в середньому на 10-12 USD/тонну на умовах поставки FOB в залежності від об’єму партії та періоду відвантаження» – повідомляє трейдер компанії «Оптімусагро Трейд» Ковальова Дарія.
Наша компанія виробляє високопротеїновий гранульований та негранульований соняшниковий шрот з вмістом сирого протеїну 39%+ у перерахунку на абсолютно суху речовину.

За першу половину 2019/20 МР основним країнами експорту соняшникового шроту «Оптімусагро Трейд» були Китай, Індія, Марокко, Саудівська Аравія, Польща, Білорусь, Франція та інші.

Надсилайте свої запитання та пропозиції нашому трейдеру з соняшникового шроту Ковальовій Дарії на 📧 електронну адресу: d.kovaleva@optimus.com.ua та на засоби зв’язку 📲+38050-363-29-90 (viber, whatsapp, wechat, telegram).

3 December 2019

У 2019/20 МР країни Євросоюзу можуть збільшити споживання шротів до рекордного рівня

Споживання шротів олійних в ЄС в 2019/20 МР, за прогнозами Oil World, продовжить збільшуватися і може за підсумками сезону досягти рекордних 62,2 млн тонн (+0,5 млн тонн на рік). Про це повідомляє ІА “АПК-Інформ”.

При цьому експерти очікують, що на тлі очікуваного зростання споживання соєвого шроту в 2019/20 МР, країни ЄС можуть підвищити обсяги вироблення даного продукту (до рекордних 13 млн тонн), так і його імпорт.

У той же час обсяг виробництва ріпакового шроту, за прогнозами експертів, скоротиться на тлі дефіциту внутрішньої пропозиції насіння олійної – до 13 млн тонн, що стане мінімальним показником за останні 8 років. При цьому деякі оператори ринку зазначають, що ЄС може збільшити закупівлю канадської каноли і тим самим підвищити обсяги переробки (переважно у Франції), але це підвищить пропозицію ГМ ріпакового шроту в Євросоюзі.

28 October 2019

В Україні з 2010/11 МР виробництво рафінованої соняшникової олії зросло майже на третину

В Україні у сезоні-2018/19 було вироблено рекордні 730 тис. тонн рафінованої соняшникової олії, що на 28% перевищує показник 2010/11 МР. Про це повідомляє АПК-Інформ.

«При цьому за аналізований період експорт даної продукції зріс у 2,6 рази і перевищивши 500 тис. тонн, що також є максимальним показником», – уточнила аналітик олійного ринку АПК-Інформ Юлія Іваницька.

Як пояснила експерт, внутрішнє споживання рафінованої соняшникової олії населенням України має тенденцію до скорочення, за рахунок чого темпи приросту експорту значно вище, ніж виробництва.

20 August 2019

В Україні розпочато збирання соняшнику

Станом на 19 серпня в усіх категоріях господарств країни соняшник обмолочений на 2 тис. га, з яких при середній врожайності 13,8 ц/га зібрано 3 тис. тонн (за даними Міністерства аграрної політики та продовольства України). Повідомляє ІА “АПК-Інформ” https://www.apk-inform.com/uk/news/1503165.

Також до звітної дати українські аграрії зібрали 38,7 млн тонн ранніх зернових та зернобобових культур, які при середній врожайності 39,1 ц/га були зібрані з 9,9 млн га (99% до плану). Ріпак був зібраний на площі 1,25 млн. га (99%), з яких при врожайності 24,9ц/га було намолочено 3,1 млн. тонн.

16 August 2019

Експорт соняшникової олії з України продовжує бити рекорди

Як повідомляє ІА «АПК-Інформ», в липні 2019 р. Україна поставила на експорт 555 тис. тонн соняшникової олії – максимальний обсяг даного місяця. Показник на 19% вище, ніж у червні ц. р., і на 38% перевищив торішній липневий експорт.

Сумарно за 11 місяців 2018/19 МР на зовнішні ринки було відвантажено рекордна кількість української соняшникової олії – 5,75 млн. тонн, що на 15% вище показника за аналогічний період минулого сезону і на 5% більше попереднього рекорду (5,45 млн. тонн за вересень-липень 2016/17 МР). «Згідно з нашим прогнозом, за підсумками поточного сезону експорт соняшникової олії з України складе близько 6 млн. тонн», – вважає аналітик АПК-Інформ Юлія Іваницька.

10 April 2019

«Оптімусагро Трейд» увійшов у ТОП-10 компаній за елеваторними потужностями в Україні

За підсумками 2018 року «Оптімусагро Трейд» зайняв 7-ме місце  та увійшов до першої десятки рейтингу основних компаній за елеваторними потужностями в Україні (1,09 млн. тон загальна ємність зберігання агропродукції). Про це повідомляє Elevatorist.com.

У ТОП-10 провідних компаній увійшли:

ДПЗКУ – 3,7 млн ​​т;

«Кернел» – 2,8 млн т;

Ukrlandfarming – 2,6 млн т;

«НІБУЛОН» – 2 млн т;

Держрезерв – 1,2 млн т;

«Миронівський Хлібопродукт» (МХП) – 1,1 млн т;

«Оптимус Агро» (Оптімусагро Трейд) – 1,09 млн т;

«Прометей» – 1,04 млн т;

TESSLAGROUP – 0,8 млн т;

Glencore International – 0,7 млн ​​т.

2 April 2019

В Україні стартувала посівна кампанія насіння соняшнику

Станом на 1 квітня 2019 року в 6 областях України стартувала посівна кампанія насіння соняшнику. Про це повідомила прес-служба Мінагропроду.

Соняшник посіяно на площі 54 тис. га або 1% до прогнозу.

В Україні також продовжується посівна ранніх ярих зернових культур, яка виконана на площі 1,4 млн. га (61% до прогнозу).

Зокрема посіяно:

– ячменю – 984 тис. га (63% до прогнозу);

– пшениці – 102 тис. га (59 %);

– вівса – 89 тис. га (46 %);

– гороху – 217 тис. га (62%).

18 March 2019

В 2018/19 МР Запорізький ОЕЗ продовжує входити в ТОП-5 виробників соняшникової олії

Основними виробниками соняшникової олії в першій половині 2018/19 МР залишаються такі компанії, як ЄТСК (Бунге), Запорізький ОEЗ (Оптімусагро Трейд), Вінницький ОЖК (Vioil), «Олсідс Блек Сі», «Українська Чорноморська Індустрія» (Kernel) і ін. Про це в статті повідомило ІА «АПК-Інформ».

В цілому за вересень-січень українськими переробниками були перероблені рекордні об’єми олійної і вироблено близько 3 млн. тонн соняшникової олії, що на 9 % вище
торішнього показника і становить 46% від прогнозу на даний сезон.

Sunflower oil and sunflower seeds

Источник:

13 March 2019

Україна стала основним постачальником соняшникового шроту в Китай

Згідно з даними експертів Oil World, в січні 2019 року Китай суттєво збільшив імпорт соняшникового шроту – до 330,2 тис. т, що в 150 разів перевищує показник за аналогічний період минулого року, який становив лише 2,2 тис. т. Про це повідомляє ІА «АПК-Інформ».

При цьому уточнюється, що практично весь зазначений обсяг продукту був поставлений в КНР з України (329,9 тис. т).Всього з початку поточного сезону (жовтень-січень) Китай імпортував 514,2 тис. т соняшникового шроту в порівнянні з лише 4,8 тис. т за аналогічний період минулого сезону.Також в січні фіксувалося збільшення поставок в Китай соняшникової олії – до 97,5 тис. т (+ 6% в рік), 86% якого було поставлено також з України (84,6 тис. т).У свою чергу, основним постачальником насіння соняшнику в КНР є Казахстан, з якого в січні було імпортовано 34,7 тис. т (+ 38% в рік), при загальному обсязі поставок олійної в КНР на рівні 40,2 тис. т.

16 October 2018

Названі найбільші виробники нерафінованої соняшникової олії за 2017/18 МР

Найбільшим виробником нерафінованої соняшникової олії за підсумками 2017/18 МР є компанія «Оптімусагротрейд» (Запорізький МЕЗ).

На частку «Оптімусагротрейд» довелося 7,2% виробництва соняшникової олії.

У ТОП-10 виробників нерафінованої соняшникової олії увійшли:

1. «Оптімусагротрейд» – 7,2%;
2. «Європейська Транспортна Стивідорна компанія» (Bunge) – 7,1%;
3. «Вінницький олійно-жировий комбінат» (ViOil) – 5,3%;
4. «Українська чорноморська індустрія» ( «Кернел») – 5,1%;
5. «Бандурський маслоекстракційний завод» ( «Кернел») – 5%;
6. «Придніпровський маслоекстракційний завод» ( «Кернел») – 4,8%;
7. Allseeds – 4,6%;
8. «АДМ» – 4,6%;
9. «Дніпропетровський маслоекстракційний завод» (Bunge) – 4,4%;
10. «Полтавський олійноекстракційний завод» ( «Кернел») – 4,3%.

Нагадаємо, що в серпні 2017/18 МР великі і середні підприємства України випустили мінімальний з початку маркетингового року обсяг соняшникової олії – 83,6 тис. т, що стало наслідком скорочення обсягів до кінця сезону запасів сировини.

23 July 2018

Craps Technique 2021 » Strategies & Methods

Craps Technique 2021 » Strategies & Methods

Some gamblers swear that with practice, they’ll “control” the cube in the hand where they shake them and increase their ability to foretell the finish result of the shoot. This is unproven and would take so much apply that the potential payout won’t be value your time. A player can wager on any cube consequence they like, right down to the number on every die. Ask prematurely, or examine for indicators indicating that hop bets are forbidden at the table you might be taking part in at.

So it will draw exclamations of each happiness and dismay simultaneously from a full craps table in a land-based on line casino as there will be both kinds of wagers made. In on-line craps video games you only want to fret about your personal wagers. The greatest craps technique is beginning each roll with a cross or do not cross bet, on the table minimal.

For instance, if you’ve established 5, 6, and 8 as factors, you’ll win when the cube rolls one of these numbers. The weak point of this on line casino Craps technique is that you’ll lose all of them when the dreaded 7 appears.

,

3 March 2018

Названі найбільші виробники нерафінованної соняшникової олії в Україні за 2017 рік.

Найбільшим виробником нерафінованної соняшникової олії в 2017 році є «Європейська Транспортна Стивідорна компанія» (ЄТСК) – дочірня структура компанії Bunge з об’ємом виробництва 352,4 тис. т.

На долю “Європейської Транспортної Стивидорної Компанії” приходиться 6,7% виробництва соняшникової олії.

В ТОП-5 виробників нерафінірованної соняшникової олії входили:

“Європейска Транспортна Стивідорна компанія” – 352,4 тис. т, 6,7% (доля на ринку);
“Оптімусагро трейд” – 333,5 тис. т, 6,4%;
“Вінницький олійножировий комбінат” (ViOil) – 296,5 тис. т, 5,7%;
“Олсідз Блэк Сі” (Allseeds) – 264,5 тис. α, 5,1%;
“Бандурський маслоэкстракційний завод” (“Кернел”) – 258,4 тис. т, 5,0%.

14 February 2018

Підсумки року: Україна зібрала 18,3 млн т масляних культур

Врожай технічних маслічних культур в Україні в 2017 році склав 18,3 млн. т з 8,9 млн. га при врожайності 20,6 ц / га.

Про це свідчать дані Державної служби статистики, говориться в повідомленні Міністерства аграрної політики та продовольства.

Як відмічаеться, за звітний рік українські аграрії зібрали 12,2 млн. т соняшника з 6 млн. га при врожайності 20,1 ц / га. Так само збирають 3,9 млн. т сої з 2 млн га при врожайності 19,7 ц / га і 2,2 млн. т рапсу з 786 тис. га при врожайності 27,9 ц / га.

Лідерами по виробництву масляних культур стали Кіровоградська (1,36 млн. т), Дніпропетровська (1,31 млн. т), Харківська (1,21 млн. т), Вінницька (1,2 млн. т), Одеська (1,19 млн. т), Полтавська (1,07 млн. т) та Хмельницька (1,07 млн. т) області.

6 February 2018

Україна з початку 2017/18 МР експортувала 23 млн. т зернових

Україна з початку 2017/18 МР станом на 24 січня 2018 р експортувала 23,07 млн. т зернових, що на 2,37 млн. т менше показника за аналогічний період минулого року.

Експорт пшениці за звітний період склав 11,99 млн. т, що на 462 тис. т менше, ніж за аналогічний період минулого року.
Згідно з повідомленням, з початку 2017/18 МР Україна експортувала 3,93 млн. т ячменю (-482 тис. т) і 7,06 млн. т кукурудзи (-1,37 млн. т). Експорт жита склав 13,2 тис. т.

Нагадаємо, що за підсумками першої половини 2017/18 МР Індія знаходиться на 8 позиції в списку імпортерів української пшениці з обсягом імпорту 500 тис. т, що становить 20% від прогнозованого імпорту в цю країну за підсумками сезону.

30 January 2018

Україна відправила на експорт понад 2 млн. т ріпаку

Україна з початку 2017/18 МР експортувала майже 3,67 млн. т олійних культур.

Такі дані наводить Департамент фітосанітарної безпеки, контролю в сфері насінництва Державної служби з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів, говориться в повідомленні відомства.

Як зазначається, на зовнішні ринки ріпаку було поставлено понад 2 млн. т, сої – понад 1,6 млн. т. Станом на аналогічну дату минулого року експорт олійних склав майже 2,48 млн. т (в тому числі ріпаку – 0,9 млн. т, сої – 1,5 млн. т).

За даними Держпродспоживслужби, експорт зернових за звітний період склав 22,8 млн. т зернових культур, зокрема, 11,7 млн. т пшениці (у тому числі продовольчої – 6,4 млн. т, фуражної – 5,3 млн. т), ячменю – 3,8 млн. т, кукурудзи – 6,7 млн. т.

За аналогічний період минулого маркетингового року було експортовано 25,2 млн. т зернових, у тому числі майже 12,3 млн. т пшениці (у тому числі продовольчої – 7,3 млн. т і фуражної пшениці 5 млн. т), ячменю – понад 4,4 млн. т, кукурудзи – 8 млн. т).

19 December 2017

Україна збільшила експорт олійних на 55%

Україна з початку 2017/18 МР експортувала 2,8 млн т олійних культур, що на 1 млн т (55%) більше, ніж на аналогічну дату 2016 (1,8 млн т).

Такі дані наводить Державна служба з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів.

Більшу частину обсягу експортованих олійних культур становить рапс – більше 1,8 млн т. У порівнянні з минулорічними показниками, зростання експорту цієї продукції перевищує 1 млн т (в минулому році на цю дату було експортовано майже 0,8 млн т ріпаку).

Також в структурі експорту – соя, якої в поточному маркетинговому році Україна поставила на ринки інших країн 0,93 млн т, що практично на торішньому рівні (2016 г. – 1 млн т).

За даними Госпродпотребслужби, по Станом на 30 листопада експорт зернових культур становить 17,76 млн т, зокрема, 10 млн т пшениці (у тому числі продовольчої – понад 5,6 млн т, фуражної – 4,5 млн т), ячменю 3 , 6 млн т, кукурудзи – 3,5 млн т.

За аналогічний період минулого маркетингового року було експортовано 18,8 млн т зернових, зокрема 10 млн т пшениці (у тому числі продовольчої – понад 5,5 млн т і фуражної пшениці 4,6 млн т), ячменю – 4 млн т, кукурудзи – 4,38 млн т).

7 December 2017

В Україні намолочено 11,9 млн. тонн насіння соняшнику

За даними Мінагропроду, в Україні за станом на 30 листопада соняшник був прибраний на 5,924 млн. га (99%), з яких зібрано 11,896 млн. тонн при врожайності 20,1 ц / га.

Валовий збір сої склав 3,753 млн. тонн, врожайність – 19,3 ц / га, олійна обмолочено на 1,944 млн. га (98%).

Крім того, до звітної дати кукурудза на зерно обмолочена на площі 4,065 млн. га (90%), намолочено 21,801 млн. тонн при врожайності 53,6 ц / га.

Збирання цукрових буряків проведена на площі 314 тис. га (99%), накопано 14,473 млн. тонн при врожайності 460 ц / га.

Сівбу озимих зернових культур під урожай-2018 до 30 листопада була проведена на площі 6,912 млн. Га (96% до плану). Зокрема, площа сівби озимої пшениці і тритикале становила 5,943 млн. га (97%), ячменю – 822 тис. га (89%), жита – 147 тис. га (93%). Озимим ріпаком засіяно 864 тис. га (112%).

1 December 2017

Зібрано майже 60 млн. тонн зерна

Станом на 29 листопада зібрано 59,9 млн. тонн зернових та зернобобових культур із 14,0 млн. га при врожайності 42,6 ц/га (96% від запланованих 14,6 млн. га).

У тому числі кукурудзи – 21,6 млн. тонн із 4,0 млн. га (90% від 4,5 млн.. га) при врожайності 53,6 ц/га.

Найвища врожайність зернових та зернобобових культур у господарствах Хмельницької (62,8 ц/га), Сумської (60,2 ц/га), Вінницької (58,7 ц/га), Тернопільської (56,4 ц/га), Чернігівської (55,7 ц/га), Чернівецької (53,7 ц/га), Івано-Франківської (50,0 ц/га)та Львівської (50,0 ц/га) областей.

Крім того зібрано:

– 11,9 млн. тонн соняшнику із 5,92 млн. га (99% від 5,96 млн. га) при врожайності 20,1 ц/га;

– 3,7 млн. тонн сої із 1,9 млн. га (98% від 2,0 млн. га) при врожайності 19,3 ц/га;

– 14,4 млн. тонн цукрових буряків із 314 тис. га (99%, від 318 тис. га) при урожайності 460 ц/га.

Майже завершено посів озимих культур на зерно під урожай 2018 року, який проведено на площі 6,9 млн га при прогнозі 7,2 млн. га (96%), у т.ч.:

– озимої пшениці та тритикале – 5,9 млн. га (97% від 6,1 млн. га);

– жита – 147 тис. га (93% від 158 тис. га);

– ячменю – 822 тис. га (89% від 924 тис. га).

Посів озимого ріпаку проведено на площі 864 тис. га або 112% до прогнозу (прогнозовано 769 тис. га).

10 November 2017

Україна збільшила експорт олійних культур майже в 2 рази

Основними експортними товарними групами є соняшникова, сафлорова та бавовняна олія (26,25% від загального обсягу аграрного експорту).

Українські аграрії з початку 2017-2018 маркетингового року (МР, липень 2017 – червень 2018) експортували 1,6 мільйона тонн олійних культур, що майже в 1,9 рази більше, ніж за аналогічний період минулого року.

Про це повідомила прес-служба Державної служби України з питань безпеки харчових продуктів і захисту споживачів. “Станом на 11 жовтня в рамках поточного маркетингового року було експортовано понад 1,6 мільйона тонн олійних культур, в тому числі ріпаку – більш 1,46 мільйона тонн, сої – понад 0,15 мільйона тонн”, – йдеться в повідомленні.
У прес-службі відзначили, що за аналогічний період минулого маркетингового року було експортовано 0,9 мільйона, в тому числі ріпаку – майже 0,64 мільйона тонн, сої – понад 0,27 мільйона тонн.

Як повідомляв УНІАН, згідно з даними Госпродпотребслужби, станом на 27 вересня 2017 року українські аграрії експортували 1,32 мільйона тонн олійних культур. Україна за вісім місяців поточного року експортувала сільськогосподарської продукції на 11,5 мільярда доларів, що на 24,5% перевищує показник за аналогічний період минулого року.

Основними експортними товарними групами є соняшникова, сафлорова та бавовняне масла з часткою 26,25% від загального обсягу аграрного експорту, кукурудза (20,34%), пшениця і суміш пшениці (12,87%) та інші.

1 November 2017

В Європі зросте попит на українську соняшникову олію

Україна в 2017/18 МР може наростити свою присутність на європейському ринку рослинних олій, що в першу чергу, буде обумовлено очікуваним зростанням попиту на соняшникову олію.

Такий прогноз озвучив аналітик Agritel International Олів’є Буйє.

За оцінками експерта, лідируючі позиції в промисловому секторі рослинних олій в ЄС в 2017/18 МР продовжить займати рапсове масло – 61%, за яким будуть слідувати пальмова (29%), соєва (7%) і соняшникова (3%). При цьому високий попит на рапсове масло буде забезпечений зростаючим виробництвом біопалива і етанолу в ЄС, в зв’язку з чим імпорт даного продукту переробки в країнах Євросоюзу також досить високий, і за підсумками 2016/17 МР Україна стала найбільшим постачальником рапсового масла в ЄС, забеспечив 43,7% загального обсягу імпорту.

«В свою чергу, найбільшу частку споживання рослинних олій в харчовому секторі в новому сезоні займе соняшникова олія – 37%, за яким послідує рапсове – 27%, пальмова – 25% і соєва – 11%», – додав Буйє.

При цьому він нагадав, що за підсумками 2016/17 МР обсяг імпорту української соняшникової олії в ЄС досяг 1,5 млн т, що дозволило країні стати безумовним лідером по відвантаженнях даної продукції з часткою 92,2% від загального закупленого обсягу.

«У новому сезоні, найімовірніше, цей показник ще може збільшитися у зв’язку зі змінами в структурі внутрішнього споживання олій в країнах Європи.», – резюмував доповідач.

26 October 2017

Названо найбільших переробників соняшнику за вересень-серпень 2016/2017 мр.

Лідируюче місце серед найбільших переробників соняшника за вересень-серпень зберігає компанія «Кернел», на частку якої припало близько 23% виробництва нерафінованої олії, а також 20% – рафінованої соняшникової олії.

У ТОП-5 виробників нерафінованої соняшникової олії увійшли:
1. «Кернел» – 23% (частка в загальному обсязі виробництва);
2. «Vioil» – 7%;
3. «Оптімус Агро» – 6%;
4. «Європейська транспортна Стивідорна компанія» – 6%;
5. «Миронівський хлібопродукт» – 6%.

При цьому найбільшими виробниками рафінованої соняшникової олії є «Кернел» (20%), «Bunge Україна» (17%) і «Дельта Вілмар СНД» (14%). А лідерами по виробництву соняшникової шроту / макухи є «Кернел» (22%), «Оптимус Агро» (7%) і «Європейська транспортна стивідорна компанія» (7%).

Згідно з повідомленням, за підсумком 2016/17 МР підприємства України переробили на 46,3% більше насіння соняшнику, ніж в попередньому маркетинговому році внаслідок рекордного врожаю соняшника в 2016р і активного попиту на соняшникову олію українського виробництва на світовому ринку.

Нагадаємо, що Україна в січні-липні 2017р виробила 3,18 млн т нерафінованої соняшникової олії, що на 36% перевищує показник за 2016р.

20 October 2017

Україна: хід збиральної компанії станом на 13 жовтня 2017

Станом на 13 жовтня, за оперативними даним з регіонів, українські аграрії зібрали 45,0 млн тонн зерна із 11,6 млн га (79% від прогнозних 14,6 млн га) при врожайності 38,9 ц/га.

У тому числі:
– гречки – 173 тис. тонн із 155 тис. га (85% від 182 тис. га) при врожайності 11,1 ц/га;
– проса – 77 тис. тонн із 53 тис. га (93% від 56 тис. га) при врожайності 14,7 ц/га;
– кукурудзи – 7,0 млн тонн із 1,6 млн га (36% від 4,5 млн га) при врожайності 43,5 ц/га.

Крім того, проводиться збирання:
– соняшнику – 9,8 млн тонн із 5,1 млн га (86% від 5,9 млн га) при врожайності 19,4 ц/га;
– сої – 2,4 млн тонн із 1,3 млн га (66% від 2,0 млн га) при врожайності 18,3 ц/га;
– цукрових буряків – 6,1 млн тонн із 142 тис. га (45% від 318 тис. га) при урожайності 432 ц/га.

Поряд із збиранням врожаю проводиться підготовка ґрунту під посів озимих культур та посів озимих. На даний час, підготовлено 7,7 млн га або 96% до прогнозованих площ (8,1 млн га).

Посів озимих культур на зерно, під урожай 2018 року, при прогнозі 7,2 млн га проведено на площі 5,8 млн га або 81%. У тому числі:
– озимої пшениці та тритикале – 5,2 млн га (84% від прогнозних 6,1 млн га);
– жита – 136 тис. га (84% від 161 тис. га);
– ячменю – 513 тис. га (55% від 926 тис. га).

Крім того, посів озимого ріпаку проведено на площі 822 тис. га або 106% до прогнозу у 777 тис. га.

19 June 2017

Названі кращі топ-менеджери АПК за 2016 рік

Кращими топ-менеджерами АПК за версією видання Delo.UA за підсумками 2016 року стали Калін Цуркан (колишній генеральний директор «Райз») і Лазос Лампракіс (генеральний директор «Луї Дрейфус Україна»).

У 10 кращих топ-менеджерів АПК увійшли:

1. Калін Цуркан ( «Райз»);

2. Лазос Лампракіс ( «Луї Дрейфус Україна»);

3. Олексій Вадатурський ( «НІБУЛОН»);

4. Ірина Іванова (голова Наглядової ради, генеральний директор «Агроскоп Інтернешнл»);

5. Володимир Балан (генеральний директор Glencore Grain);

6. Олександр Орлов (генеральний директор «Дельта Вілмар СНД»);

7. Володимир Осадчук (генеральний директор «Нобл Ресорсіз Україна»);

8. В’ячеслав Поліщук (директор НПП «Агрінол»);

9. Олена Буркатовська (директор компанії «Оптімус Агро»);

10. Олександр Костенко (генеральний директор холдінгу «Українські Аграрні Інвестиції»).

 

 

http://latifundist.com/novosti/35740-nazvany-luchshie-top-menedzhery-apk-za-2016-g

30 March 2017

ТОП-10 експертів соняшникової олії в 2016 році

Компанія-експортер млрд. грн.
1 Кернел-Трейд 19,24
2 АТ Каргілл 7,472
3 Сантрейд 6,361
4 Миронівський завод по виготовлення круп та комбикормів 4,951
5 Дельта Вилмар СНГ 2,804
6 Олсидз Блэк Сі 2,367
7 БАЗ 2,125
8 Ді Энд Ай Эволюшн 1,894
9 Оптімус Плюс 1,873
10 Агроінтер 1,523

За матеріалами сайту Latifundist.com

27 September 2016

Україна: хід збиральної кампанії станом на 26 вересня 2016*

Назва Зібрано,
тис. га
% до
прогнозу
Намолочено,
тис. тон
Врожайність,

ц/га

Зернові: 10603 74% 41955 39,6
Кукурудза 642 15% 3174 49,4
Гречка 131 88% 166 12,6
Просо 94 91% 172 18,3
Соняшник 3161 53% 6758 21,4
Соя 824 45% 1739 21,1

*- оперативна статистика Міністерства аграрної політики та продовольства України

21 September 2016

Україна: хід збиральної кампанії станом на 20 вересня 2016*

Назва Зібрано,
тис. га
% до
прогнозу
Намолочено,
тис. тон
Врожайність,

ц/га

Зернові: 10392 72% 40812 39,3
Кукурудза 445 10% 2062 46,3
Гречка 125 83% 159 12,7
Просо 94 91% 172 18,3
Соняшник 2601 44% 5510 21,2
Соя 661 36% 1389 21

*- оперативна статистика Міністерства аграрної політики та продовольства України

15 September 2016

Рейтинг експортерів соняшникової олії в 2015/16 МР (підсумки октября-серпня)

Компанія “ПроАгро” проаналізувала інформацію щодо експортних поставок української соняшникової олії в сезоні 2015/16 (за підсумками жовтня-серпня). Дані по десяти найбільших експортерах нерафінованої соняшникової олії представлені в таблиці нижче.

* за матеріалами “ПроАгро”

9 September 2016

Україна: хід збиральної кампанії станом на 9 вересня 2016

Назва Зібрано,
тис. га
% до
прогнозу
Намолочено,
тис. тон
Врожайність. ц/га
Зернові: 1000 70% 38800 39
Кукурудза 79 2% 316 39,9
Гречка 99 66% 128 12,9
Просо 81 79% 149 18,3
Соняшник 599 15% 1800 19,8
Соя 201 11% 413 19,8

*- оперативна статистика Міністерства аграрної політики та продовольства України

7 September 2016

Україна: хід збиральної кампанії станом на 7 вересня 2016

Назва Зібрано,
тис. га
% до
прогнозу
Намолочено,
тис. тон
Врожайність. ц/га
Зернові: 9900 69% 38600 39
Кукурудза 45 1% 184 40,8
Гречка 91 61% 117 12,8
Просо 76 73% 138 18,2
Соняшник 599 10% 1200 19,5
Соя 136 7% 276 20,4

*- оперативна статистика Міністерства аграрної політики та продовольства України

6 September 2016

Україна: хід збиральної кампанії станом на 6 вересня 2016

Назва Прогноз,
тис. га
Зібрано,
тис. га
% до
прогнозу
Намолот,
тис. тон
Врожайність.

ц/га

Зернові: 14300 9900 69% 38500 39
Кукурудза 3700 37 1% 144 39
Гречка 149 85 57% 109 12,8
Просо 103 73 71% 133 18,3
Соняшник 5880 470 8% 909 19,3
Соя 1700 102 6% 205 20,2

*- оперативна статистика Міністерства аграрної політики та продовольства України

5 September 2016

В 2015/16 МР Україна б’є рекорди по виробництву та експорту соняшникової олії

Враховуючи офіційні дані за серпень, які вже надійшли, за весь 2015/16 МР (вересень-серпень) з України експортовано 4,5 млн. тон, що на 17% більше минулорічного показника, а також на 8% більше показника 2013/14 МР. Згідно з оцінкою аналітиків групи Оптимус, за результатами одинадцяти місяців 2015/16 МР (вересень-липень) виробництво соняшникової олії в Україні склало близько 4,8 млн. тон, що на 12% перевищує відповідний минулорічний показник і на 5% – показник 2013/14 МГ. Цьогорічне виробництво є абсолютним рекордом для країни. Майже 90%, а саме 4,24 млн. тон соняшникової олії за вересень-липень було експортовано, причому це також є рекордним показником. Офіційної інформації щодо виробництва соняшникової олії в серпні ще немає, але за прогнозом аналітиків групи Оптимус загальний об’єм виробництва соняшникової олії за весь 2015/16 МР (вересень-серпень) складе близько 5 млн. тон. Очікується також, що в сезоні 2016/17, який щойно розпочався, виробництво соняшникової олії перевищить показник 2015/16 МР, враховуючи введення нових потужностей та прогнози рекордного врожаю соняшника.

1 August 2016

Україна: хід збиральної кампанії станом на 29 липня 2016

Назва Прогноз,
тис. га
Зібрано,
тис. га
% до
прогнозу
Намолочено,
тис. тон
Врожайність,

ц/га

Пшениця 6280 4900 78% 19900 40,8
Ячмінь 2900 2500 86% 8200 33,1
Жито 143 60 42% 153 25,7
Овес 207 31 15% 78 25,2
Горох 240 223 93% 705 31,7
Ріпак озимий 454 395 87% 1000 26,2

*- оперативна статистика Міністерства аграрної політики та продовольства України

31 May 2016

Україна: хід посівної кампанії станом на 30 травня 2016

Назва Прогноз,

тис. га

Посіяно,

тис. га

% до

прогнозу

Ярі зернові та зернобові культури(з кукурудзою): 7300 7200 98%

 

Ранні ярі зернові 2380 2400 101%
Гречка 129 129 100%
Просо 119 82 69%
Рис 11,7 12 102%
Сорго 84 61 73%
Соняшник 5230 5210 99,6%
Соя 2020 1800 89%

*- оперативна статистика Міністерства аграрної політики та продовольства України

6 May 2016

В ЄС в 2016 році очікується зниження врожаю ріпаку

За оцінками ряду європейських аналітиків, виробництво насіння ріпаку в країнах ЄС в ц.р. скоротиться до 21,2-21,4 млн. 22 тонн млн. тонн роком раніше, повідомило агентство Reuters.
Зокрема, в Польщі валовий збір олійної може скоротитися до 2,45-2,5 млн. тонн (-22% в рік) з огляду на ранні заморозки взимку і похолодання в кінці квітня, коли в ряді регіонів країни ріпак вже увійшов в стадію цвітіння.

У Франції очікується незначне скорочення врожаю олійної зважаючи на ураження посівів грибковим захворюванням і комахами. У зв’язку з цим аналітики ODA знизили прогноз виробництва ріпаку в країні з 5,4 до 5,2 млн. тонн проти 5,3 млн. тонн в 2015 р

У Великобританії також прогнозується невелике зниження обсягів врожаю, обумовлене скороченням посівної площі під ріпаком на 10% в рік на тлі низького попиту на олійну з боку переробників. Крім того, прогнозується зниження врожайності культури з огляду на ураження її шкідниками.

У той же час, в Німеччині врожай ріпаку може збільшитися на 0,6% – до 5,03 млн. тонн, оскільки недавні заморозки не завдали істотної шкоди культурі.

Очікується також, що зниження валового збору ріпаку в країнах ЄС збільшить їх залежність від імпорту продукції з України, Австралії та Канади. Однак недостатній урожай в Україні в ц.р. може привести до нестачі пропозиції культури на світовому ринку.
АПК-Інформ

22 April 2016

У 2016/17 МР площа посіву соняшника в світі збільшиться

За прогнозами аналітиків Oil World (Німеччина), в 2016/17 МР очікується значне збільшення посівної площі під соняшником в світі – до 25,64 млн. га проти 24,61 млн. га у попередньому сезоні.
Основне розширення площі сівби олійної буде спостерігатися в Росії – до 6,9 (6,53) млн. га і Україні – до 5,75 (5,3) млн. га, що буде обумовлено скороченням посівів під озимими культурами. Крім того, відносно низькі витрати на виробництво соняшнику, а також стійкий попит переробників на продукцію також сприятимуть збільшенню площі сівби культури.
Фермери країн ЄС також розширять площу сівби олійної, проте це зростання буде обмежене за рахунок розширення посівів під озимими культурами. Так, значне зростання даного показника очікується в Угорщині за рахунок скорочення посівів під кукурудзою. Румунські фермери планують засіяти меншу площу, ніж в минулому році, в той час як у Франції та Болгарії площа сівби залишиться на рівні минулого року.
Крім того, в ц.р. особливу увагу сівби соняшнику приділить Аргентина завдяки лібералізації агропромислового комплексу і девальвації національної валюти, збільшивши площу під культурою на 0,25 млн. га – до 1,5 млн. га. При цьому деякі аналітики вважають, що зі скасуванням податків на експорт соняшнику і продуктів його переробки посівна площа під олійною в Аргентині може зрости до 1,6-1,8 млн. га.

 

http://www.anyfoodanyfeed.com

22 March 2016

Україна: хід посівної кампанії станом на 21 березня 2016

Назва Прогноз,

тис. га

Посіяно,

тис. га

% до

прогнозу

Всього ранні зернові та зернобові: 2600 671 26%
Ярий ячмінь 2000 521 26%
Горох 180 91 50%
Овес 220 24 11%
Яра пшениця 170 35 21%

*- оперативна статистика Міністерства аграрної політики та продовольства України

22 March 2016

Україна: Мінагрополітики оцінює стан 72% посівів озимих як добрий та задовільний

Українські Новини. Міністерство аграрної політики і продовольства оцінює стан 4,9 млн га, або 72% посівів озимих культур з тих, що дали сходи, як добрий і задовільний.

Про це повідомив міністр аграрної політики і продовольства Олексій Павленко на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook, передають Українські Новини.

Дані надані станом на 17 березня.

Повідомляється, що сходи озимих зернових отримано на площі 6,8 млн га (96% всіх посіяних площ), при цьому 4,9 млн га, або 72% посівів знаходяться в доброму та задовільному стані; 1,9 млн га, або 28% – у слабкому та зрідженому; на 4,5 тис. га сходи загинули.

Крім того, на засіяних 655,3 тис. га озимим ріпаком сходи отримано на площі 590,0 тис. га (90% від посіяних), з них в доброму та задовільному стані – 396,3 тис. га (67%), в слабкому і розрідженому – 168 тис. га (29%), а на 25,6 тис. га, або 4% площ посіви ріпаку загинули.

Як повідомляли Українські Новини, аграрії засіяли 7,1 млн га озимими зерновими під урожай 2016 року.

 

http://www.anyfoodanyfeed.com

22 March 2016

ЄС: MARS озвучує прогноз врожайності сільгоспкультур в ЄС в 2016 році

У своєму першому звіті щодо врожайності сільгоспкультур в ЄС аналітики MARS озвучили даний показник для м’якої пшениці на рівні 59,6 ц / га, що на 4,8% нижче торішнього показника, для озимого ячменю – 58,2 ц / га (-4, 9%). При цьому врожайність зазначених культур перевищить середньорічний показник за останні 5 років на 2,3% і 4,4% відповідно.

Експерти повідомляють, що стан озимих зернових в цілому гарний на тлі сприятливих погодних умов і перспективи врожаю знаходяться на високому рівні.

Урожайність кукурудзи, в свою чергу, очікується на рівні 71,2 ц / га, що на 10,9% перевищить низький результат минулого року, коли на посіви зернової зробили негативний вплив погодні умови.

Також, на думку аналітиків MARS, для ріпаку розглянутий показник може скласти 33,1 ц / га (-1,4%)

 

АПК-Інформ

11 March 2016

Україна: хід посівної кампанії станом на 9 березня 2016

Назва Прогноз,
тис. га
Посіяно,
тис. га
% до
прогнозу
Всього ранні зернові та зернобові: 2430 146 6%
Ярий ячмінь 1930 116 6%
Горох 180 25 14%
Овес 100 3 1%
Яра пшениця 200 2 1%

*- оперативна статистика Міністерства аграрної політики та продовольства України

11 March 2016

Україна: посіви соняшнику в 2016 році знову збільшяться

Посіви соняшнику в Україні у 2016 році можуть перевищити 6 млн. га, що буде черговим рекордним значенням для країни (в 2015 році – 5,2 млн. га). До такого висновку можна прийти, аналізуючи ринкову ситуацію, яка склалася в цьому сезоні, а також ситуацію із озимими.

Через посуху недосів озимих восени 2015 року склав близько 900 тис. га. Посіяно близько 8 млн. га (пшениця, жито, ячмінь, ріпак), тоді як в середньому за минулі три сезони загальна площа посівів вказаних озимих складала 8,9 млн. га. Крім того за офіційною інформацією на 7% посівів сходи не зійшли, це приблизно на 560 тис. га. Отже виходить, що близько 1,4-1,5 млн га. – це додаткові вільні площі, для засівання ярими культурами.

За минулі три сезони пересів відбувався в основному за рахунок найбільш рентабельних культур –  соняшника та сої. В поточному сезоні нічого кардинально не зміниться, за приблизними розрахунками  соняшник (за ним соя) залишиться самою рентабельною культурою.

Наміри сільгоспвиробників щодо збільшення посівів соняшника підтверджує і той факт, що за січень-лютий 2016 року в Україну було ввезено 11 тис. тон насіння соняшнику для посіву, що на 57% більш ніж в середньому за минулі три роки за відповідний період.

1 March 2016

Україна збільшить площу весняної сівби на 1,7 млн. га – Мінагропрод

Площа весняної сівби в Україні буде збільшена мінімум на 1,7 млн. га, що вимагає додаткового ресурсного забезпечення. Через несприятливі погодні умови восени аграрії не досіяли близько 0,9 млн. га озимих зернових і 237 тис. га ріпаку, крім того, на площі майже 600 тис. га не отримані сходи. Про це 1 березня заявив перший заступник міністра аграрної політики і продовольства України Ярослав Краснопольський, повідомила прес-служба Мінагропроду.

Станом на звітну дату в Херсонській, Одеській та Миколаївській областях ранніми яровими засіяно 45 тис. га.

«У структурі посівних площ особливу увагу слід приділити посівам ярої пшениці, гречки та цукрових буряків. Вживати заходів щодо створення достатніх страхових запасів насіння ярих культур для забезпечення можливого пересіву озимих культур. Також ДПЗКУ з метою поліпшення фінансування проведення весняно-польових робіт прискорити укладання форвардних контрактів », – Я.Краснопольскій доручив.

 

АПК-Інформ

24 February 2016

Україна і Росія домовилися про відновлення транзитних перевезень з 25 лютого

Україна прийняла пропозицію Міністерства транспорту Російської Федерації відновити транзитні вантажоперевезення з ночі на 25 лютого, заявив прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк 24 лютого.

У свою чергу, міністр інфраструктури Андрій Пивоварський додав, що Росія і Польща також домовилися про обмін квотами на перевезення вантажів. Якщо Україна не розблокує транзит, вона втратить транзитні вантажопотоки.

Крім того, Мінтранс Росії опублікував аналогічну заяву на своєму веб-сайті.

 

АПК-Інформ

21 January 2016

Світовий експорт ріпакової шроту в 2015/16 МР може знизитися до п’ятирічного мінімуму

Oil World. Світовий експорт ріпакової шроту знизиться в поточному сезоні до п’ятирічного мінімуму – 5,56 млн. тонн, що на 0,61 млн. тонн поступається торішньому показнику і на 1,14 млн. Тонн – рекордного рівня 2013/14 МР.
Наголошується, що причиною зниження обсягів торгівлі зазначеною продукцією у світі стане зменшення світового виробництва ріпакового шроту. При цьому велику частину продукції замінить соєвий шрот на тлі його високої пропозиції на світовому ринку.

Так, експерти очікують, що експорт продукції з Індії зменшиться в 2015/16 МР до 400 (996) тис. тонн, ЄС – до 335 (397) тис. тонн, України – до 155 (174) тис. тонн, тоді як з Канади збільшиться до 3,75 (3,62) млн. тонн, ОАЕ – до 375 (330) тис. тонн, Росії – до 240 (239) тис. тонн.

Аналітики прогнозують значне зменшення імпорту ріпакового шроту в поточному сезоні в Південну Корею, Таїланд, В’єтнам і Бангладеш. Зокрема, імпорт продукції в Південну Корею складе 410 (499) тис. тонн, Таїланд – 300 (357) тис. тонн, В’єтнам – 170 (244) тис. Тонн, Китай – 90 (142) тис. Тонн, США – 3 , 42 (3,5) млн. тонн

 

http://www.anyfoodanyfeed.com

18 December 2015

Запаси насіння соняшнику в Україні до початку грудня перевищили минулорічні на 12%

В Україні станом на 1 грудня ц.р. запаси насіння соняшнику становили 6,9 млн. тонн, що на 12% вище показника на аналогічну дату 2014. Про це 16 грудня повідомила Державна служба статистики України.

За даними Держстату, безпосередньо в аграрних підприємствах на звітну дату ц.р. зберігалося 4,2 млн. тонн насіння олійної (+ 17%), на підприємствах, що здійснюють їх переробку та зберігання, – 2,7 млн. тонн (+ 5%).

АПК-Інформ