«Оптімусагро Трейд» з турботою про дітей

5 Серпня 2019

Компанія «Оптімусагро Трейд» приділяє увагу потребам дітей з руховими розладами, зокрема турбується про створення для них комфортних умов навчання, виховання та соціалізації.

Нещодавно ми придбали стартовий комплект тесту «Leiter-3», а також передньо-задній вертикалізатор» «Gazelle» для дітей КЗ «Нікопольського медичного спеціалізованого центру медико-соціальної реабілітації дітей» (Дніпропетровська обл.).

Наразі провели косметичний ремонт кабінету ерготерапії КЗ «Нікопольського медичного спеціалізованого центру медико-соціальної реабілітації дітей».

Наша компанія щиро підтримує та допомагає дітям з особливими потребами,  які втомлені тривалим та важким лікуванням.

Коментар Ірини Хмелевської, директора КЗ «Нікопольського медичного спеціалізованого центру медико-соціальної реабілітації дітей» Дніпропетровської обласної ради

«Складно переоцінити значення допомоги від компанії “Оптімусагро Трейд” і той величезний внесок, що вона здійснює в підтримку та відновлення дітей з особливими потребами.

Всесвітня організація охорони здоров’я визначає, що реабілітація – інвестиція в людський капітал, що сприяє покращенню здоров’я людей та економічному і соціальному розвитку. Для дітей, зокрема, реабілітаційні заходи оптимізують розвиток з далекосяжними наслідками для участі в освіті, громадській діяльності та, в наступні роки, роботі. Допомога компанії «Оптімусагро Трейд» дарує дітям можливість досягнення та підтримки оптимального рівня функціонування, дарує надію на відновлення там, де це можливо та шанс на успішну інтеграцію в суспільство.

Для індивідуальної роботи з дитиною з особливими потребами, спочатку необхідно діагностувати рівень когнітивного функціонування та інтелектуального розвитку. Більшість діагностичних інструментів розроблені на основі мовленнєвої взаємодії дитини, але що робити у випадку, якщо дитина з різних причин не розмовляє? Адже відсутність мовлення не означає зниження інтелектуального розвитку. В цьому випадку використовується Leiter-3 – тест невербального інтелекту та когнітивних можливостей, щоб виконувати і розуміти завдання, мовленнєві навички не потрібні.

Вертикалізатор «Gazelle» – рідкісне та високовартісне обладнання, що дає можливість проводити реабілітацію дітей з підвивихом кульшових суглобів при дитячому церебральному паралічі і, у підсумку, уникнути оперативного втручання з приводу повного вивиху стегна.

 

Ерготерапія – це терапія, що приділяє увагу повсякденній діяльності, яка є основою самостійного життя. Ерготерапевт навчає дитину з руховими або когнітивними особливостями виконувати необхідні дії у побуті та навичкам самообслуговування, таким як прийом їжі, утримання ложки або чашки, жування, одягання, гри. Ці заняття проводились у приміщенні, що не знало ремонту впродовж багатьох років. Після закінчення ремонту маємо яскравий, світлий та охайний кабінет з рівною підлогою, що дуже важливо для переміщення дітей з руховими розладами.

Колектив Нікопольського медичного спеціалізованого центру медико-соціальної реабілітації дітей висловлює щиру та безмежну подяку компанії «Оптімусагро Трейд» та її керівництву за підтримку, допомогу та надання можливості провадити реабілітаційну допомогу дітям на сучасному рівні. Люди з таким великим серцем та рівнем соціальної відповідальності – справжній скарб!»

Разом ми можемо зробити світ краще!