«Оптімусагро Трейд» докладає значних зусиль для своєчасного виконання зовнішньоекономічних контрактів

19 Березня 2020

В даний час «Оптімусагро Трейд» здійснює поставку авто- і залізничним транспортом зернових, олійних і продуктів їх переробки на території України в штатному режимі, незважаючи на обмеження деяких видів перевезень прийнятих Кабінетом Міністрів України.

Наша компанія підтримує обмежувальні і протиепідемічні заходи, спрямовані на захист безпеки і здоров’я співробітників. Про це повідомила прес-служба компанії.

У той же час багато компаній повідомляють про труднощі в українських морпортах з прийманням нерафінованої соняшникової олії, що пояснюється великими залишками даного продукту на терміналах (понад 500 тис. тонн).

Крім того, великі запаси олії на терміналах пов’язані з обмеженнями по переміщенню судів в країни Китаю і Азії, а також у зв’язку з встановленим карантином в українських портах.

Відзначимо, що труднощів з внутрішніми перевезеннями вантажів соняшникового шроту, а також відвантаженням в країни ЄС на даний момент не відзначається. При цьому на кордоні можуть виникати затримки протягом декількох годин, оскільки пункти пропуску закриті, або обмежені тривалою процедурою проходження митного контролю.

Однак більш глобальна проблема для агробізнесу це суттєве коливання курсу долара по відношенню до гривні.