Олена Буркатовська: Про ефективне перезавантаження підприємств Оптімусагро Трейд в умовах карантину

1 Квітня 2020

😷Карантин застав нас усіх зненацька. Компанії та окремі підприємства підлаштовують свою роботу під нові обставини. При цьому всім дуже важливо розуміти, що відбувається з партнерами, з якими ваш бізнес в одній зв’язці.
Наш Генеральний директор Олена Буркатовська в інтерв’ю з Elevatorist.com розповіла про те, як в період карантину підприємства нашої компанії справляються з кризою і коронавірусом:
«Наша компанія забезпечує сировиною виробників продуктів харчування, а також виробників кормів для тварин, тому для нас важливо забезпечити якісний, безпечний і безперервний процес роботи всіх наших структурних підрозділів.
Для того, щоб створити безпечні умови праці співробітників всіх підрозділів, довелося зіткнутися з низкою труднощів при закупівлі антисептичних засобів для рук і приміщень, медичних масок для обличчя, безконтактних термометрів. У компанії працює 2 000 чоловік, підрозділи знаходяться в 6 областях центрального та південного регіонів країни, і забезпечити всім необхідним виявилося досить непросто. При цьому запобіжні заходи повинні дотримуватися, і ми щодня купуємо їх».
Більш детально з інтерв’ю можна ознайомитися за посиланням https://elevatorist.com/…/80-elena-burkatovskaya-v-period-k…