Кадрова політика

Основні принципи кадрової політики

Пожидаєва Ганна Миколаївна

Заступник директора департаменту з управління персоналом

ОРTIMUS – латиною «найкращий». Ця істина доведена часом. Незважаючи на економічні негаразди в країні та світі, «Оптімус Агро» продовжує активно розвиватись, зростати і поповнюватись талановитим персоналом.
Кадрова політика нашої компанії будується перш за все на добрих взаєминах і повазі між співробітниками. В період адаптації HR відділ завжди допомагає новим співробітникам відчути себе справжнім членом нашого колективу. Все це досягається завдяки проведенню колективних заходів та доброзичливості.

Основні принципи кадрової політики:
– Співпраця з навчальними закладами для працевлаштування молодих спеціалістів та залучення з нашого боку професіоналів для реалізації трудового потенціалу. Особлива увага приділяється таким спеціальностям, як: технологія зберігання і переробки зерна, облік і аудит, обладнання переробних і харчових виробництв, теплоенергетика;
– Готовність приділяти увагу навчанню і професійному розвитку наших співробітників;
– Підтримка бажання кар’єрного зростання співробітника і допомога в досягненні мети;
– Вимогливість до самостійності та індивідуальної відповідальності співробітників;
– Забезпечення безпечних і здорових умов праці;
– Дотримання і повага законів і правил, які стосуються прав людини;
– Відповідність або навіть перевищення рівня заробітної плати та інших видів винагород, передбачених законодавчими або галузевими стандартами;
– Суворе дотримання законодавства (легітимність, законність).
Наша команда намагається вирішувати всі питання. Ми ніколи не говоримо, що немає виходу, ми розглядаємо всі варіанти для вирішення питань будь-якої складності. І це ще раз говорить про високий професіоналізм і відповідальність наших співробітників.

Якщо ви бажаєте бути успішними, професійними і постійно працювати над собою – це означає, що ви НАЙКРАЩИЙ кандидат для нашої компанії і наш потенційний співробітник.

Вакансії

Група компаній "Оптімус Агро" запрошує на роботу

Анкета

Анкета кандидата на вакансію

ПІБ

Посада, на яку претендуєте

Бажана заробітна плата

Освіта

Еmail

Телефон

Регіон проживання

Готовність до переїзду

Останнє місце роботи і посада

Резюме

Вибрати файл