Сьогодні необхідно інвестувати в навчання і підвищення кваліфікації персоналу – «Оптімусагро Трейд»

21 Березня 2019

В останні роки інтерес молодих фахівців до вакансій в АПК стрімко знижується, що змушує роботодавців шукати нові шляхи і способи залучення кваліфікованих кадрів в агроіндустрії. Комплексний підхід до вирішення даної проблеми неможливий без інвестицій в навчання і підвищення кваліфікації персоналу, без забезпечення комфортних умов роботи і надання можливості як професійного, так і особистого зростання для кожного співробітника. Таку думку ІА «АПК-Інформ» висловила HR-директор компанії «Оптімусагро Трейд» Анна Пожидаєва.

«Програми розвитку «Оптімусагро Трейд» дають можливість кожному фахівцю підвищувати свої професійні та особисті компетенції завдяки тренінгам, майстер-класам, внутрішнім освітнім проектам, відвідуванню міжнародних конференцій. Так як в структурі нашої компанії більше 25 елеваторів, ми створюємо сприятливі умови праці для молоді в сільській місцевості. Вітаємо ініціативу, готовність генерувати ідеї і вирішувати складні бізнес-завдання, підтримуємо бажання вчитися і здобувати новий досвід, поширюємо в командах новітні практики», – розповіла експерт.

Компанія також співпрацює з навчальними закладами з метою пошуку та працевлаштування талановитих молодих фахівців і реалізації їх трудового потенціалу.«Ми працюємо над створенням внутрішнього університету, який дозволить кожному співробітнику проявити себе в ролі викладача/учня. Даний проект буде орієнтований на розвиток і отримання різноманітних навичок, а також отримання корисної інформації. Одне з перших напрямків – «Клуб розмовної англійської мови» – буде очолювати наш менеджер по персоналу», – додала А. Пожидаєва.