Оптімусагро Трейд отримав сертифікат відповідності європейським екологічним стандартам ISCC EU

23 Серпня 2019

Раді повідомити Вам, що компанія ТОВ Оптімусагро Трейд – отримала сертифікат відповідності стандартам ISCC EU (International Sustainability and Carbon Certification) – це програма добровільної сертифікації виробників і постачальників, яка створена на основі Європейської директиви з відновлювальних джерел енергії. Сертифікат даного стандарту визнають усі країни світу.

Наявність сертифікату у компанії означає, що виробництво має високі екологічні стандарти, контролює викиди парникових газів. Встановлена Політика компанії висвітлює прагнення дотримання стійкого розвитку з урахуванням принципів згідно стандартів ISCC, що поширюються на підприємство, як на члена суспільства. Крім цього, аудитори органу сертифікації Control Union за стандартом ISCC EU оцінюють прозорість закупівлі та руху товарів і послуг за ланцюжком від виробника до споживача, дотримання національних і міжнародних стандартів охорони навколишнього середовища, охорони праці.

Завдяки отриманому сертифікату відповідності компанія зможе здійснювати торгівлю ріпаком у відповідності із стандартами ISCC.